Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180145, vloženo 21.10.2021 01:55:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
nechci o ni přijít
Tak zas po letech na zpovědnici... od posledně jsem se seznámil s úžasnou holkou, třetí rok spolu žijeme, postupně jsme plánovali děti, svatbu a takový ty normální věci co k tomu patřej.
Partnerka má svalovou distrofii, to mi řekla hned z kraje, chvíli jsem si to načítal a srovnával se s tím, že časem půjde na vozík a pravděpodobně se nedožije padesátky. Jsme oba čerství třicátníci, takže jsem k tomu přistoupil tak, že před sebou máme deset patnáct let, která si pořádně užijeme než na ní dolehne její zdravotní stav a nebude to možné. Bohužel už pár měsíců řešila na gyndě nějaké problémy a minulý týden mi ji poslali na onkologii. Takže aby toho nebylo málo, tak má ještě rakovinu děložního čípku a těď jen čekáme na výsledky biopsie, jak špatný to bude, ale podle prozatimních výsledků to vypadá, že to bude vážné.
Upřímně nevím co dál dělat. V práci nejsem schopnej pracovat, doma pochmurná atmosféra, ona to nechce nikomu říkat než budou finální výsledky (což chápu), ale já to ze sebe prostě musím dostat a když to budu držet v sobě, tak se zblázním úplně, takže to píšu alespoň sem. Sakra tohle není fér! Takovou dobu mi trvalo najít tu správnou ženskou a když jí najdu a smířím se s tím, že na sebe máme jen pár let, tak přijde tohle. Pokud to dopadne dobře, tak "jen" nebude moct mít děti, což by byla pro nás oba velká rána, ale pořád lepší než druhá varianta. Dneska mi řekla, že když by měla umřít, že by chtěla stihnout alespoň tu svatbu... Nedokázal jsem jí na to nic říct, nedokážu si to ani představit. Pokaždý když si na to vzpoměnu, tak se rozbrečím, jak malá holka. Pořádně si ani neumím představit jak by ta svatba probíhala, když bychom všichni věděli co ji čeká, ale určitě bych to pro ní udělal, zařídil bych jí tu nejlepší svatbu, jakou bych dokázal. Ale nevím jak se s tímhle srovnat.
Prostě toho je na mě moc a musel jsem to ze sebe dostat. Nevim, třeba tu někdo prošel nečím podobným a poradí jak se s tím srovnat, třeba taky ne, ale tak jako tak děkuji za vyslechnutí.
 okraho Muž33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.10.2021 16:54:14
Jsi správný chlap!
Smajlík  Loca Loca Žena98 Kategorie
21.10.2021 16:35:57
Před více než 10-ti lety mé kamarádce zjistili lékaři rakovinu děložního čipku s prognózou na přežití 50/50. Po poradě s rodinou to riskla a ve 40-ti letech ještě otěhotněla a porodila zdravé dítě. Dnes je celá jejich rodina stále spolu ve zdraví a užívají každou drahocenou chvíli svých životů.

Nic nevzdávejte a držte se.
Přeji vše dobré.
Smajlík  radič
21.10.2021 16:17:52
Anita Moorjani umírala na rakovinu ale zase se vrátila:
https://www.youtube.com/watch?v=Q5tFr9kskDw
 Marco
21.10.2021 14:20:12
Držte se…
Smajlík  MGM88 Muž33 Kategorie
21.10.2021 13:55:38
Rozhodně se ze všech sil snaž nemyslet vždycky hned na nejhorší. A snaž se žít dneškem a nemyslet na zítřek. Jsou to úplně jednoduchý rady, ale jak to udělat, že? Na to už bohužel radu neznám. Každopádně je ale potřeba, abys byl silnej a pozitivní. To, že spolu budete brečet a smutnit a nadávat na osud, tvojí partnerce určitě nepomůže. Pokud máte před sebou omezenej čas, zkuste to brát jako výhodu - jo, vím, jak příšerně hloupě to zní. Ale zkuste prostě z toho času vytěžit maximum, pokud víte, že se nemusíte zabývat nějakou vzdálenou budoucností. Omlouvám se, pokud to vyznělo příliš cinicky, ale myslím to dobře.

Drž se, chlape.
Smajlík  Muad*Dib Muž42 Kategorie
21.10.2021 12:07:42
njn, pockej na vysledky, nemusi to automaticky byt nejhorsi. vazne.
zivot je casto svine, jestli nekdo veri v nejakeho boha je to jeho rozhodnuti. Ja bych rekl, ze buh je kolikrat hodne zakerny, pokud nejaky je.
 kombinacky
21.10.2021 11:00:17
Tak ta atrofie problém je, ale pokud ještě nevíte výsledky biopsie tak nemůžeš říct , že má rakovinu. Pravděpodobně má změny na děložním čípku, tak ji poslali na oknogynekologii, kde jí udělali konizaci. Po odstranění špatné tkáně může být úplně gynekologicky v pořádku.
Držím palce.
 marse
21.10.2021 10:16:36
Držím palce a přeji vám oběma hodně sil. Užijte si spolu život, dokud to jde, až to nepůjde, budete mít na co vzpomínat. A udržujte si dobré kamarády, ať na to nejste sami, až bude hůř.
 Ggrrff
21.10.2021 09:42:06
Stejně jako kolegové níže, nemám co říct a nemám ti vlastně ani co poradit. Možná zkusit najít nějakou skupinu lidí, který řeší stejný problémy a mají už v tomto zkušenosti. Věřím, že takový skupiny existují a že tě na nějakou konkrétní v nemocnici dokáží odkázat.

Ale proč píšu. Tady na Zpovědnici jsem pasivní, chodím zde prakticky jenom číst a nepřispívám komentáři. Tohle je ale výjimka. Mezi těmi všemi rádoby problémy a wannabe vtipnými lidmi, se jedná o skutečnou starost.

A v té souvislost - mít po ruce klobouk, tak ho smeknu, chlape. Zasloužíš si obrovský respekt. Jsi ten typ chlapa, kterej by se měl klonovat a vystavovat ve výlohách. Díky, že mezi námi ostatními choděj i takovýhle.

Drž se a přeji mnoho sil, ať už při čekání na stav partnerky, tak při jejím odchodu.
Smajlík  SimplyFocused
21.10.2021 09:35:41
byt z toho smutny a tim podporovat atmosferu strachu je to nejhorsi co muzes udelat. Musis uplne otocit a neresit to. Adoptujte si kocky a psy a papouska a mozna i dite, jezdete na vylety, budte spolu a radujte se z toho, ze ted zijete
 lakatoš Jiří
21.10.2021 05:37:55
Škoda, že tam není nějaký objímac smajlík, protože na toto opravdu není co říct. Přeju Vám, ať se Vám podaří naplnit svůj život tak, abyste z toho oba mohli mít radost, aby k tomu bolavemu bylo i hodně pěkného.
Smajlík  Víla z paneláku Žena32 Kategorie
21.10.2021 03:13:11
Asi na to nemám nic co říct. Jen se držte a přeji hodně sil.
Smajlík  wut Muž32 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk