Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1182326, vloženo 22.11.2021 21:27:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Agresivní ex
Ahoj,
Mám přítelkyni se kterou jsem už nějaký pátek a bydlíme spolu u mě na baráku.
Její bývalý od kterého utekla a není s ním už asi 3 roky ji neustále pronásleduje a dělá ji ze života peklo, neustále ji píše, vyhrožuje, že jejího syna přejede cestou ze školy a že byla chyba od něj odejít.. Nějak se mu podařilo zjistit, kde bydlíme a od výhružek to přešlo k aktivnímu činění. Napřed nás navštívila sociálka, že jejího syna mlátíme. Je mu 9 a když s ním chtěla soc. pracovnice mluvit, rozplakal se, bál se, nechtěl být sám. Samozřejmě, že ho nemlátíme, ale říkala nám ,že to prostě musí prověřovat, když někdo nahlásí takovou věc. Později k nám začal jezdit a zvonit třeba ve 2 ráno.. Vše už jsme aktivně řešili s Policii, předali zprávy o výhružkách, zapsali si to a tím to haslo. Po pár týdnech, když jsem byl v práci mě kontaktovala policie, že mi někdo podpálil branku. Od sousedů jsme se dozvěděli, že to byl on. Už se to řeší soudně. Od té doby jsem si pořídil kameru, kde jsem už 3x hlásil policii, že tam pořád jezdí a zvoní, nově mi strhnul jmenovku, co jsem měl na plotě. Nedovedete si představit, jak zoufale si připadám. Policie, mi neustále říká, že s tím nic víc nezmůžou. Já už jen čekám, kdy Nás přijde podříznout, protože u Nás mají takoví haj*lové volné ruce.. a už úplně vidím, jak mi ještě přišijí vraždu, kdy se budu bránit ve svém vlastním domě, když mi tu naběhne !
 NasranyK Muž34  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2021 01:17:05
pokud už to dělá spíš měsíce než týdny, dá se to klasifikovat jako nebezpečné pronásledování ... to by rozhodně policie řešit měla. pokud nebude, tak si na ně stěžovat.
 Michalli
23.11.2021 19:53:35
Týpek je magor a může být nebezpečnej, rozhodně si neodkladně pořiď nějakou pořádnou obranu do domu - legální pepřovou pistoli, mačetu, katanu, cep, řemdih, taser.
A co nejdříve taky zbrojní průkaz pro oba dva, a nějakou pořádnou krochnu.
A taky kamery do domu a na fasádu. Pak když na tebe naběhne se sekyrou tak mu můžeš uříznout hlavu legálně.
Gl hf
 DontTreadOnMe
23.11.2021 13:43:09
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/zastrelil-zlodeje-ktery-se-mu-vloupal-do-domku-slo-o-n - utnou-obranu-40378682 -

Směle do toho
Smajlík  Seer Muž88 Kategorie
23.11.2021 10:43:30
Myslím si že máš bujnou fantázii a souseda nezajímáš.To spíš on tebe ale uvedomil si že na tebe s....re.
 dovidopo
23.11.2021 10:05:08
Sklamal si predovsetkym, ako ochranca rodiny, lebo nedokazes zabezpecit rodine klid. Preto sa da ocakavat, ze aj tvoja partnerka si casom zacne hladat silnejsieho ochrancu. Z praxe vieme, ze zeny nemaju rady chlapov, ktori len ustupuju a nechrania ich.
Preto, ak chces mat svoj klid, najdi si radsej inu partnerku s celkom vyriesenou minulostou.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
23.11.2021 08:27:20
Njn, to se prostě stává. Ale jestli to řeší soud, tak to policie kvalifikovala jako trestný čin - stalking a předala to na státní zastupitelství, ne?

Vyřeší se to tak, že soud rozhodne o nějakém trestu a zároveň mu vysloví zákaz přibližovat se k vám. Pokud to poruší, bude to maření úředního rozhodnutí a může jít i sedět.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
22.11.2021 21:39:25
Tyo po zapálené brance a té úchylárně s tím, že “jejího syna přejede cestou ze školy” bych čekal, že příslušníci budou konat. Fakt nic, jo?
Smajlík  MGM88 Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk