Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1182385, vloženo 23.11.2021 20:48:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Můj příběh s Covidem
Možná tohle nikomu nepomůže, ale možná taky ano.

Nechala jsem se očkovat. Noc po očkování jsem dostala horečky. Ráno už to vypadalo líp. Jenže po pár hodinách opět stouply a říkám si, co se to děje? Dodatečně jsem zjistila, že jsem byla ještě před očkováním nakažena svou rodinou. Teď máme Covid já (čerstvě očkovaná), máma (neočkovaná, oslabená po jiné nemoci ATB), táta (očkovaný již před časem, ale silný kuřák). Pravděpodobně to přinesla neočkovaná sestra, které nyní již nic není (naštěstí), ale před několika týdny měla stejné příznaky, akorát jí žádný test nevyšel pozitivní (možný přenašeč? nevím), nebo máma z práce. Já mám průběh opravdu strašný - již jsem byla několikrát přesvědčená, že fakt musím akutně do nemocnice. Vysoké horečky kolem 39,5-40 po dobu 6 dní, že už jsem byla tak vyčerpaná, zvracení, kašel, bodavé bolesti plic (už teď cítím, že jsou plíce dost KO), tlaky na hrudi, migrény, zánět dutin, otoky nohou, nikdy nekončící únava, závratě, ztráta čichu, ztráta hlasu. Dnes 1. den a noc bez čtyřicítky (snad tedy, noc ještě pryč není), ale zase mě pekelně bolí plíce. Máma má také strašidelný průběh a křeče páteře a velmi se o ni bojím, hlavně se cítí psychicky hodně špatně, že asi nakazila několik lidí, protože si zpočátku myslela, že je jen nachlazená. Byla vždy proti očkování, ale teď na vlastní kůži zažívá, jak zákeřná je tato nemoc. Nikdy nevíte, co se vám v rámci ní stane. Nemoc udeří, pak je chvíli ticho po pěšině, myslíte si, že jste se asi už uzdravili, a najednou bum! a udeří znovu a zase strašlivě. Je hrůza chytit tuto nemoc. Raději se dejte očkovat, ale dávejte si velký pozor, abyste předtím nebyli v kontaktu s někým, kdo vypadá nemocně (byť jen že má nachlazení). Na druhou stranu jsem ráda, že jsem své rodiče viděla. Snad nebyl náš kontakt poslední ;-((( Strašlivě se o ně bojím. Opravdu lidi dejte se očkovat. Je to extrémně nebezpečná nemoc. Sama teď vidím, co to dokáže, a nevěřila bych. Za noc s horečkou to stojí. Píše vám to holka, co se tak trochu přišla vyzpovídat ze zoufalství. Prosím všechny bohy, aby pomohli mým rodičům. A mně trochu též. Jinak samozřejmě pokud byste měli příznaky jako já, jeďte do nemocnice!!! Zatím nemůžu říct, jestli to sama přežiju. A možná budu muset opravdu do té nemocnice. Praktická lékařka mi do telefonu řekla (resp. po sestře poslala vzkaz), že až nebudu moct dýchat, mám volat záchranku. To je fór! A jak si ji asi zavolám, když nebudu moct dýchat? To by mě zajímalo. Do konce nemoci nebudeme znát stav svých plic a pak budeme šokováni. Covid pacienty je přece tak těžké (ironie) vyšetřit (např. v obleku). Covid může být nepatrné nic, ale také jen to hnusné všech možných nemocí. A právě to hnusné, co absolutně nikomu nepřeji, mě donutilo napsat tuto zpověď.
 smutnaholka Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2021 13:27:13
Přeju ti ať to dobře dopadne, do té doby berte erdomed (kromě toho, že usnadňuje odkašlávání, tak chrání plíce před poškozením), hodně pít, vit. C, selen, zinek, každý den 1 stacyl (není to kdoví jaká prevence, ale je to bezpečné, volně prodejné a aspoň trochu by to mohlo snížit riziko trombózy/embolky/infarktu/mrtvice). Objednejte si pulzní oxymetr a měřte saturaci - jakmile půjde pod 80% volejte rychlou. Bacha na to coviďáci jsou poměrně často dost "přidušení" a vůbec to nevnímají. Přeju hodně zdraví, tato delta+ je neuvěřitelné svinstvo, ale snad to dobře zvládnete.
Smajlík  Áno
24.11.2021 14:28:50
*ohrožených ve frontě
 Zamagry
24.11.2021 14:27:10
"Pravděpodobně to přinesla neočkovaná sestra"
Přinesla by to doslova na 100% i očkovaná, klidně 4 dávkami.
O to lépe, protože by (pravděpodobně) neměla příznaky.
(Nejlépe funguje prodělání + očkování, ale jen o trochu lépe, než prodělání, nejhůře pak očkování (samozřejmě alespoň něco pro ohrožené, i když je teď ve stavu vydání Cyberpunku) https://dopice.sk/qgv )

"Opravdu lidi dejte se očkovat. Je to extrémně nebezpečná nemoc."
NE!
To že je pro někoho nebezpečná, neznamená že pro všechny.
Pro mě ne a potvrdil jsem si to několika proděláními.
Dosáhl jsem toho, čeho se snaží dosáhnout očkování v případě, že se neubráníš přirozeně.
Přenos tím neovlivníš!
Kolektivní imunita je pak tvořena jedinci, přičemž narozdíl od respirátorů, chrání každého očkování jen jeho samého.
Ovšem kolektivní imunita lze vytvořit i kombinací (jinak ohrožených) očkovaných a přirozeně imunních.
Virus tak či tak tu bude navždy, jen nikdo nebude mít žádný průběh a tak "zmizí"
Když toho ale jde dosáhnout i bez toho, aniž bysme do očkování nutili ty, kterým to k ničemu nebude, proč to dělat?
Maximálně to situaci zhorší odsunutím odhozených ve frontě

"(byť jen že má nachlazení)"
Tak to mám skrz alergii nonstop, nicméně jestli se mi díky tomu lidi začnou vyhýbat, budu jedině rád, nesnáším lidi.
Smajlík  Zamagry
24.11.2021 13:46:40
realisti, bumbalky - no prostě ty zasran*j zpovědnicový trole :) já tě ještě trochu nakrmím, ale už si prosím sbal kartáček na zuby, pleny a černej igelit aby tě bylo do čeho pak zabalit až tě covid lapne. jo to stane i děckám - a nerad to píšu ale doufám že už to bude brzo aby si neohrožoval na netu lidi svým blábolením nesmyslů.

autorka: přeju brzký uzdravení a lituju že si nejspíš v podstatě obět podobnýho vola, který zblb někoho přes koho si covid chytla.

Já jsem se očkoval už na jaře fajzrem, jsem tomu velice rád, žádnej problém z toho nemám a cítím se uplně výborně.
Smajlík  M169
24.11.2021 12:35:04
"A pak tu máme státy s něvyšší proočkovaností v Evropě a hle covid tam jede jako by nic."

řikala Máňa v kravíně a to je směroplatné
 Odpočinek Muž52 Kategorie
24.11.2021 12:28:29
No jasně.....:-)) Tady je vidět, kdo je ovce přesně. Ono vůbec někoho nazývat odpíračem očkování je totiž samo o sobě zavádějící. Hold si to musej ty uctívači nějak "zdůvodnit". Při tom většina lidí co znám a nechala se očkovat, tak to udělali jen pod nátlakem, aby nebyli diskriminovaní, mohli cestovat a chodit do hospod. Dokud nebudou naočkévaní všichni, tak vždycky bude na koho ukazovat prstem, že ten ten za to může přece a na koho to svádět. A pak tu máme státy s něvyšší proočkovaností v Evropě a hle covid tam jede jako by nic. Ale to samozřejm nikomu zvláštní nepřijde.........Proč ti co tak řvou po tom, abychom se všichni nechali očkovat, tak proč taky neřvou, aby tady byl větší výběr vakcín? V zahraničí se vyvijí vakcíny Valneva, Novavax a další a brzo mají být k dispozici pro státy EU. Ovšem světe div se, naše vláda o ně nějak velký zájem neprojevuje, čím to asi je? Na to ať si každej odpoví sám...........
Smajlík  realista
24.11.2021 11:24:47
Ale lidičky choďte na ty vakcínky. Vždyť to je zlatý grál po nich budete nesmrtelní.... demence, demence a zase demence. Bumbálka ví o co jde! Bravo. Každý majitel mozku ví, že o virus tu nejde.
Smajlík  85 Jose
24.11.2021 09:44:20
Frank Dřevin: Děkuji, to si určitě musím sehnat. Vůbec nevím, jak na tom jsem, což je děsivé. Ke všemu jsem doma sama a vím, že mi nikdo nepomůže, když mi bude nejhůř. Ani si nikoho nemůžu přizvat (kamarádku), jelikož bych dotyčného nakazila. Takže opravdu díky za tip, tuhle věc potřebuji.

Covid: Paralen, Ibalgin, Acylpyrin, kapky na odkašlání (Bromhexin), pastilky na krk, sprej do nosu, strepsils ve spreji, česnek, cibule, citron, bylinné čaje (především heřmánek), hodně ležím, otevírám okno, aby se mi dobře dýchalo, ale jsem zakuklená, když mám vysoké horečky, tak třeba i mokrou žínku na hlavu. A lehké jídlo, pokud vůbec nějaké sníst dokážete, např. přesnídávka, banán, lehký kompot, olivy, džus apod. Takové klasické tipy na chřipku, jinak vůbec nevím.

ChladnokrevnyVrah: Děkuji za podporu, je to tak. Bohužel odpůrci udělají konspirační teorii ze všeho.

Petr Z Prahy, Lodička: To, co píšete, pořád vykřikují odpůrci očkování v diskuzích, ale mám jinou zkušenost. Moje kamarádky, táta a pár dalších lidí z okolí, co neměli Covid, nebyli nachlazení a šli normálně na očkování - žádné problémy po vakcíně (Janssen, Pfizer, Moderna) neměli, max. jeden den zvýšenou teplotu a bolest v místě vpichu. Mně je taky určitě zle z té kombinace Covid + očkování, jak píše Petr. Absolutně to nepopírám, ale u mámy, která očkovaná není, vidím, že má též podobný průběh, takže nevím, proč bych měla svůj stav svádět na vakcínu, zvlášť když jsem měla jen jednu.

Ježek second edition: Tak to je hrozné. Asi už jí tím předávkovali tělo.

Tčk, čoklík Řím, EmmaH, methyl: Děkuji moc za podporu a tipy.
 smutnaholka
24.11.2021 09:25:15
Držím palce a doporučuju si pořídit oxymetr a měřit si saturaci
 Job96
24.11.2021 09:14:28
Komický tenhle thread, přes 6,5 milionů čechů naočkovaných, v aktuální vlně díky tomu neumřeli desítky tisíc lidí a antivax ovce tady budou bečet o rizicích očkování, který jsou proti samotýmu covidu naprosto zanedbatelný... jste fakt strašná špína, kvůli vám a vaší demenci je naše země v takovým stavu v jakým je
 eetl
24.11.2021 09:13:14
Běžná věc že pokud se spojí jakákoliv vakcína s nemocí je to hodně špatný! Moje máma tak měla před lety chřipku, jen pár dní po očkování na ni a bylo to hodně zlý... Proto se u vakcinací tak dbá na aktuálním zdravotním stavu a to nejméně 3 tydny před vakcinací, druhá věc je to že teď celkově není se zdravotního hlediska dobré očkovat! Třeba u dětí se před zimu raději čeká na začátek jara jelikož ta pravděpodobnost že mají nějakou rýmu v sobě je velká.
 Prostopášník
24.11.2021 08:19:07
Celé rodině přeji brzké uzdravení, ale k tvé zpovědi. Souhlasím s těmi níž pode mnou,bude ouvej ti bylo právě z vakcíny. Já očkovaná nejsu a nehodlám být. Já bych problém neměla, ale...vakcíny vytvářejí krvni sraženiny a já po trhání zuba krvácím týden, opravdu, to není vtip. Nikdo za to nenese zodpovědnost, řekli by jen chudák holka, nesedlo konto, ale kolika lidem jo. Ale mně by to život nevrátilo. Poznám případy, kdy na to lidi umřeli, nebo měli stavy má umreni, já vím, že je jich míň než ten, kterým to treba i pomohlo, ale kdyby to byl jen jeden, tak bych váhala. A pak to očkování má nádraží, v obchoďáku, to kde jsme? Na Hlavním nádraží v Praze tam se dá píchnout cokoliv, víme. Ale tohle co se děje, to už vůbec nesouvisí se zdravím, ani zdravým rozumem. A vůbec nechápu, proč se do toho cpou politici? Babiš a spol. Kolik z nich má vystudovanou medicínu nebo lékařský obor? Měli by to nechat všechno má zdravotnícich a stáhnout paty.
 Lodička
24.11.2021 08:14:21
ChladnokrevníVrah- Jak trapné, všechno prekrucuješ. Kdo tvrdil, že Covid není? Je, ale není tak nebezpečnej a smrtnej, jak neustále straší lidi média, jak k tomu přistupují politici, farmaprůmysl, a tak dál. Ty opatření jsou velice nepřiměřená. Vždyť to není mor! Na Covid umírá porovnatelně lidí jak s chřipkou, možná i méně! Kdo tvrdí, že očkování masově zabíjí? Možná jenom ty. Lidi umíraj jak na Covid, tak na vakcíny, jenomže na Covid by umíralo méně, kdyby jim byla poskytnutá včasná a správná lěčba. Proč blokují a zakazují účinné léky? Proč tá celosvětová masová propagace vakcín a jejich vynucování? Léky jsou, velice účinné, ale nesmí se používat, protože vakcíny! Biznis a další aspekty! Oxid chloričitý,Ivermectin, Hydroxylchloroquine, vitamín D,zinek! Proč se neléčí tím v nemocnicích? Prej Paralen a čaj, zůstňte doma! No to je teda léčení a diagnostika v roku 2021! A pak se divíš, že se zahlcují nemocnice? Lidi nejsou včas a správně léčeni a pak podléhají Covidu, ti, ktěří mají zároveň i jiná onemocnění a slabou imunitu. Normalního zdravého člověka Covid těžko zabije, ale vakcína ano. Viz nekolikanásobně zvýšené infarkty sportovců ve světe. A to je jen špička ledovce.
 bumbálka
24.11.2021 07:51:23
Taky jsem se prave vylizuji z COVIDu a je pravda to co pises. Vetsina mistnich "realistu" tady akorat plka picoviny.

Jinak dle mne evoluce odpiracu je opravdu k zasmani:
1.Tvrzeni - Covid neni, neznam nikoho kdo ho mel, toto tvrdili vsichni minimalne do minule zimy
2.Tvrzeni - najednou Covid uz vsichni odpiraci meli, neni co resit, vsichni jsou vpohode, tvrzeni popularni od konce jarni vlny do leta
3.Tvrzeni - Ockovani masove zabiji, nemocnice praskaji ve svech, od doby co se zacalo ockovat az do ted.

za chvili nam budou umirat kamaradi a rodina a mezitim se odpiraci skoli na novy Job, ve kterem budou tvrdit ze Ukrajina vyhlasila totalitni valku rusku, a ti zeleni muzici co obsadili celou ukrajinou, vubec nejsou rusaci.
Smajlík  ChladnokrevnyVrah
24.11.2021 07:43:05
Mohu se zeptat čím to léčíte? Je pravda, že v rodině jsme neměli, tak velké horečky, ale při první vlně se to 3 až 4 týdny drželo obstojně všech. Pamatuji si, že na něho rázně pomáhal acylpyrin na bolest v krku jox a na kašel nějaký sirup, ale možná víc čaj s medem, později rumem a v konci to byl už jen Bumbu rum.
Zajímavé je, že jsme měli asi reinfekci, jelikož nám stouply protilátky. Také jsme pocítili drobné nachlazení, což je zvláštní, ale bylo horší u očkované části rodiny.
U tebe vidím problém v tom, že tě nikdo nevyšetřil, jak se to u očkování má dělat. Zvláště, když jde o zkušební látku (ale co, on nikdo za to zodpovědnost nenese). Je to taková nemoc dnešní doby, že nikdo nepřemýšlí, což je malinko vidět i na tvém vyjádření.
Každopádně přeji brzké uzdravení tobě i tvé rodině. Pokud se Covid 19 prodělá s uzdravením, máte vyhráno. Spíše bych se bál , aby jsi neměla následky spojené s neodbornou aplikací látky do tvého těla.
 Covid
24.11.2021 07:27:13
Vhodné je si měřit saturaci kyslíku v krvi. Sestra kolegy měla nějakých 55 a druhý den umřela. Já si kvůli tomu koupil oxymetr, ten základní stojí do 300 Kč. V průběhu prodělání covidu jsem naměřil i 79, volal jsem na plicní jedné velké nemocnice a tam řekli, že je to normální, protože mám covid. Přitom se snad říká, že by to nemělo klesnout pod 85.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.11.2021 07:04:09
realista-ano, trefný komentář, bravo!
 bumbálka
23.11.2021 23:07:03
Tčk

Přesně o takových případech jsem taky slyšel ze svého okolí. Tady nejde o zdraví lidí, ale o to, dostat do lídí co nejvíce vakcín stůj co stůj. Vedlejší účinky se tutlají nebo nesmějí zveřejňovat a spojovat s očkováním a přesně jak píšeš, všude se blblo s testama, ale před očkováním je nikdo nevyžadoval, aby se ujistilo, jestli očkovaný neni aktuálně nakažen. Ale hlavně se pořád bude mediálně štvát proti lidem, co se dosud neočkovali. Je to jako v Německu ve 30. tých letech, umělé vyvolávání nenávisti proti skupině obyvatel, kdy se na ně svádí pomalu všechno zlo světa. Je to záměr poštvat lidi proti sobě. Vždyť jak snadné je potom vládnout stádu a s tím manipulovat, když je rozděleno a vzájemně se nenávidí.
 realista
23.11.2021 22:57:15
Už v květnu tady uživatel Sta67 psal:

"
Co mám informace od přátel z první linie obvodních lékařů, tak v těchto dnes jsou mezi jejich pacienty novoočkovaní skoro v převaze. Trombózy jsou skutečně vzácné, ale několikatýdenní horečky či zhoršení stávajících chronických potíží po očkování vidí poměrně běžně. Nejčastěji jde právě o různé zdánlivě nesouvisející bolesti. Oficiálně je toho samozřejmě strašně málo, protože hlásit to na SÚKL je opruz, a skoro nikdo to nedělá.

Dalším průšvihem je souběžné nakažení COVIDem u novoočkovaných. Většinou má horší průběh, než by měl bez očkování. Toho zase měli plné ordinace před několika týdny, když nákaza vrcholila. Pár takových lidí jim i umřelo.

Za toto ovšem nemohou vakcíny, ale naprostý šlendrián, jakým se aplikují. Před aplikací vakcíny by měl lékař znát zdravotní stav očkovaného. Jakékoliv akutní onemocnění je kontraindikací pro očkování, COVID-19 je pak absolutní kontraindikací. Před každým očkováním by měl tedy být proveden PCR test, aby se lékař ujistil, že neočkuje právě nakaženého.

A po očkování by měl být očkovaný upozorněn, že v nejbližších 14 dnech bude jeho imunita zpracovávat injekci, a je ve stavu imunosuprese."
 Tčk
23.11.2021 22:53:39
Hodně štěstí, aby ses brzy uzdravila. A Tví rodinní příslušníci také. Covid je fakt nevypočitatelná nemoc. Nám odnesla letos na jaře dva rodinné příslušníky, šedesátiletého strejdu a pak jeho třicetiletého nevlastního syna, který umřel na selhání orgánů v důsledku přehnané imunitní reakce na Covid. Podobně znám ve svém okolí dost případů, kdy lidi skončili v nemocnici nebo minimálně se s nima táhly dost dlouho post covidové syndromy. Ta nemoc je neuvěřitelně nevypočitatelná. Někdo ji projde jako nic. Jiný si to odsere.
 čoklík Rin
23.11.2021 22:31:10
Stáhni si do pro jistotu mobilu aplikaci Záchranka. Tam pak stačí podržet displej a ona ti sama přivolá na zadanou polohu ambulanci, což se dá teoreticky zvládnout i kdyby ses dusila. Jinak samozřejmě držím palce. Tobě i vašim!
 EmmaH
23.11.2021 22:18:16
Jo to se stalo segre, ze se to chytla nejak hned po prvni davce ockovani a covid to byl, protoze se nakazil i jeji tatka a drzelo se ji to docela dlouho. Kazdopadne kdyz zavolas zachranku, tak at te budou presvedcovat jakkoliv, ze to jeste neni potreba, prijet musi, pokud na tom budes trvat.
 methyl
23.11.2021 22:15:38
Dneska jsem se dozvěděl, že včera jedna známá skončila na JIP po očkování. Poprvé OK, podruhé také, třetí dávka prudká reakce a špatný.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
23.11.2021 22:11:00
to Dawe432:
vzhledem k tomu jak popisuje následky vakcíny, tak bych jí i věřil. Úplně stejné příznaky měla kamarádka, která se nechala očkovat pár týdnů po prodělání kovidu. (V té době to bylo ještě možné) Tentokrát pisatelka píše, že se nechala naočkovat v době, kdy její tělo s koronou bojovalo, což je ještě horší.
 Petr Z Prahy
23.11.2021 21:53:48
No já ti nevim. Apeluješ na ostatni, aby se očkovali a zároveň tu píšeš, jak ti očkování ztrpčilo život. To moc dobrá reklama neni...
 DieWoodys Muž24 Kategorie
23.11.2021 21:53:01
Dawe432

Přesně tak! A navíc člověk se 40° horečkou vůbec neni schopnej psát takto dlouhý text někam na zpovědnici, ten je rád, že se doplazí na záchod. Silně to zavání propagandou a fejkem. Tady se pořád kecá o tom, proč je nutný se očkovat, ale důvod proč se mnozí očkovat odmítají je prostý, totiž vnucený velmi omezený okruh vakcín, které jsou z dlouhodobého hlediska navíc velmi pochybné. Až bude výběr kvalitních a bezpečných vakcín, tak jistě nebude problém odpůrce očkování přesvědčit. Pokud si ale někdo myslí, že jediná ceste jsou represe, vyvolávání nenávisti a útoky na lidi, kteří se odmítají nechat očkovat pochybným svinstvem na bázi MRNA, ten je na velkém omylu. Navíc kdo seje vítr, zklidí bouři............
Smajlík  realista
23.11.2021 21:52:42
Ty jsi exemplární případ zaočkované ovce. Vzdyť ty jsi vůbec nepochopila tu pointu, tu základní věc! Tebe nebylo špatně z Covidu, ale z té vakcíny.
 bumbálka
23.11.2021 21:47:26
Podobné příznaky jsou prostě po očkování. Kamarádka, která se nechala očkovat měla to samé. Pokud to byla tvá první vakcína, tak věř, že následky další vakcíny budou stejné, ne-li horší. Kdyby jsi se nenechala očkovat, tak pravděpodobně ani nepoznáš, že nějaký covid máš nebo to bude mírná chřipečka/rýmička. I to je důvod, proč lidi 180 dní po prodělání korony nemůžou jít na vakcinaci, tyto stavy jsou totiž u vakcíny normální.
 Petr Z Prahy
23.11.2021 21:46:45
Dawe432: Někteří lidé fungují i ve vysokých horečkách. Teď mám 38,8, tak to není tak hrozné, abych sem nezvládla napsat. Zpovědnici znám a navštěvuji léta. Nevěř si, je mi to fakt jedno. Že tys toho nebyl schopen se nedá aplikovat na všechny ostatní.

LL3E: Taky 28 :-/

Unrealik: Díky za tip :-) To jsem neznala.

AKN5, Odpočinek: Děkuji.
 smutnaholka
23.11.2021 21:32:45
Promiň, ale když jsem měl humus laktus kovid, plíce v jednom ohni a horečky které týden neustupovali, nevěděl jsem že nějaká zpovědnice existuje natož abych byl schopen něco napsat. Takže nevěřím.
 Dawe432
23.11.2021 21:21:01
A kolik ti prosim je ? No teď sem četl že umřel jeden znamej 28y chlapek, zůstala po něm vdova a sirotek 5 let.
 LL3E
23.11.2021 21:16:03
Aplikace Záchranka - není tam potřeba mluvit.
 Unrealik Muž38 Kategorie
23.11.2021 21:06:21
Tak hodně síly.

Covid je "zlá nemoc" a není to sranda. Nerozumím tomu, jak to někdo bohatý (Janeček) může zlehčovat.

Mě jenom stále udivuje, kolik se najde lidí proti očkování ve vyšších ročnících. Ti by měli stát na vakcínu frontu, hned jak to bylo možné.
 AKN5
23.11.2021 20:53:42
Hodně štěstí - na průběh i následky. Znám dva lidi, kteří jsou i po 3/4 roce od uzdravení pořád stejně v hajzlu.
 Odpočinek Muž52 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk