Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1182399, vloženo 24.11.2021 04:57:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Páce snů
Zdravím všechny přítomné. Nemám ponětí jestli tady už nebyl podobný příspěvek, ale zkusím to.

V mé současné práci jsem téměř pět let. Je to teprve mé druhé zaměstnání. Už nějakou dobu vím, že se v ní necítím dobře. Možná proto, že jsem v kolektivu nejmladší.S většinou kolegů o víc, než jednu generaci. Možná je to tím, že mám pocit, že se mnou jednají jako s husičkou, která nic nedokázala a může být ráda, že nějakou práci vůbec má.

Abych věci uvedla na pravou míru, od malička jsem na invalidním vozíku. Ne, nechci politovat a vážně nejsem fňukna, ale najit práci pokud nejste fyzicky zdraví není jednoduché. To je holý fakt. Lidé z venčí si často myslí,že fyzický handicap =snížená inteligence.
Ano, děkuji vám všem, kteří mě platíte z vašich daní. Děkuji všem od nichž jsem slyšela, že pokud na tu práci nemám, neměla bych ji dělat....

Tím vším chci říct, že pro většinu z vás je těžké si představit, že stejnou práci, kterou vy děláte za 20.000 Kč měsíčně já dělám za ani ne polovinu.

Jen bych byla ráda, kdyby mě lidé v práci začali víc uznávat, vážili si mé práce nebo mi prostě jen řekli, že jsem dobrá v tom co dělám.

Opravdu mě nebaví poslouchat, že jsem ještě stěně, které nic nedokázalo a že by mě jinde nevzali protože sedím.

Protože já sakra vím, že jsem inteligentní, samostatná a dobrá v tom co dělám.

 P326 E-MAIL: habanova93@gmail.com  Žena27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.11.2021 21:40:37
Vím:

Pokud ti myslí hlava, tak můžeš dělat jakékoliv poradenství, headhuntera / náboráře, obchod po telefonu... a tisíce dalších povolání

Dá se dělat cokoliv a nebo můžeš prostě sedět se svěšenou hlavou a čekat na dávky.

Navíc tvoje nabubřelost a nadávky na zaměstnavatele "hyeny na nás vydělávají", to je naprosto nechutnej žvást. Buď rád, že ti dávají možnost se realizovat a neplivej na lidi kolem sebe.
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
24.11.2021 10:25:23
Ahoj,

svět funguje tak, že okolí ti vždy řekne jen to, co si ve skrytu duše myslíš ty sama. Pakliže ty sama máš o sobě pochybnosti, tak okolí ti jen nastaví zrcadlo a první co udělá, je to, že ti to vmete do obličeje.
Když změníš svůj vlastní postoj k sobě a budeš sama sebe vnímat jako plnohodnotnou lidskou bytost, bude se k tobě takto chovat i okolí.

Takže je možná načase podívat se do sebe a zjistit kdo to tam vlastně bydlí.

Po světě chodí spousta lidí co mají narušené vnímání vlastní sebehodnoty. A v životě pak díky tomu (a jenom díky tomu !) pak zažívají bolest, pády a porážky...

Já všem doporučuji začít přečtením knihy: "Nedostataečný pocit vlastní hodnoty" Heins Peter Rohr. Je ke stažení i na Ulozto.
To by mohl být první krok k sebeuzdravení, drž se a měj se :)
 Rádce do duše Muž38 Kategorie
24.11.2021 10:15:36
Ses fakt moc dobra v tom, co delas. Dalsi.
 q-lol-q Muž38 Kategorie
24.11.2021 10:05:29
Že jsi na vozíku to je mi líto, ale pokud s tebou takto jednají je důležité znát svojí cenu a postupně se snažit najít si něco lepšího. Jednak finančně, zadruhé i kolektiv. Já jsem také nebyl spokojený ve své první práci a tak jsem odešel. Byl jsem mezi hlupákama a marnil tam čas. Dneska mám zase práci lepší finančně, ale lidi jsou všude stejný a vlastně mě to vůbec nebaví. Taky budu chtít za čas pryč a mým snem je pracovat sám na sebe. Akorát nevím co dělat. Možná ve tvém případě bych zvážil práci freelancerů a programátorů. Ti často pracují ze zahraničí takže je jedno kde jsou nebo v jakém stavu. Ale vydělávají dost když se s tím uživí ve světě.
 ALMC
24.11.2021 09:29:51
Já jsem na vozíku sedmým rokem po vážném úrazu. Ochrnutý na celé tělo, a psát na klávesnici umím teprve třetím rokem.
Jsem řemeslník, s počítačem mě to moc nejde, většinu času mě zabere cvičení.
Nenech se otrávit, zdraví lidé to nemohou pochopit. Já to až do úrazu také nechápal, a ani mě to vlastně nezajímalo. Jen mě překvapilo, kolika lidem ležíme v žaludku jako finanční zátěž!!! A přitom stačí setina vteřiny, a může v tom být každý!!!
wut: okolo zaměstnávání lidí s postižením se dělají i slušné podvody, hyeny na nás vydělávají!
Neumím si představit jakou práci bych mohl doma dělat, když už toto psaní je pro mne náročné, a dojíždění do nějakých dílen je tudíž nesmysl.
Co bych za to dal, kdybych mohl vzít krumpáč a lopatu, a mohl jít kopat výkopy!!!
 Vím
24.11.2021 07:48:50
A myslíš, že to uznání dostanou ti, kteří "stojí"? Bývalý šéf mi nikdy nic neřekl a nový šéf za mnou přišel, že si mě váží a nechce, abych odcházel, ale to bylo jen proto, protože beze mě by to tam nezvládali.

Tak si to neber osobně.

A jestli se tam trápíš, tak se poohlédni po něčem jiném, kde svou inteligenci a schopnosti využiješ lépe.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.11.2021 06:18:19
Naopak. Lidi s handicapem to maj snažší, protože firma si může vyjednat příspěvky a handicapovaný stojí firmu výrazně méně, než zdravej.

Když budou vedle sebe 2 stejně dobří a jeden bude mít handicap, tak firma vezme handicapovaného.

A řešíš totéž, co řešíme všichni.
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
24.11.2021 05:07:31
Oni ti závidí, taky by si rádi sedli. Já kdybych byl na vozíku, neměl bych koule ani vyjet ven. Né v tomhle světě. Byl bych doma bral drogy a přežíval z podpory.
 HdbsnskskaaoPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk