Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1182430, vloženo 24.11.2021 14:22:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sociální fobie a práce
Ahoj, je mi trochu trapně sem psát, ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci :) Chci se jen zeptat, zda nemáte někdo tipy či osobní zkušenosti, jaká práce Vám vyhovuje v případě, že trpíte sociální fobii. Kde jste se našli, kde nejste pod tlakem, jaký tato nemoc přináší a kde jste našli pracovní štěstí.

Předem děkuji za rady, tipy a třeba inspiraci :)
 AaAaAaA77 Muž32  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2021 01:11:12
Neměl bys tomu podléhat a podřizovat se, bojuj s tím.
Dá se toho zbavit, nebo to aspoň zmírnit a minimalizovat. Já jsem měl sociální fobii, když jsem po střední nastoupil na vysokou. Byl jsem tam jeden semestr a totálně jsem to nezvládal, hlavně kvůli tý fobii. Pak jsem nastoupil do práce a tam jsem byl prostě nucenej komunikovat s lidma, takže jsem se prostě nějak přinutil a postupně jsem to překonal, i když to samozřejmě nebylo příjemný. Šlo o práci v openspace - tisk a zpracování dokumentů, emailová komunikace apod. S kolegama jsem prostě musel mluvit a zjistil jsem, že to vlastně není tak hrozný.
No a teď už jsem zas na vysoký, už ve třeťáku, ale rád na tu práci vzpomínám (a školu nesnáším :D). Pořád je mi nepříjemný mluvit s lidma a hlavně před lidma, jsem furt introvert, ale už ne takovej a hlavně se z toho nehroutím, nemám blok.
Takže tomu nepodléhej a snaž se s tím něco dělat. Vím, že je to těžký, ale když to nezvládneš sám, psycholog by ti určitě pomohl, od toho tam je. Držím palce!
Smajlík  nevycválaný
24.11.2021 16:16:58
Ahoj, řekl bych, že to je dost o lidech.
V konkurenčním prostředí se můžou vyskytovat hlavně frajírci a soutěživí lidé, extroverti, kteří ty méně sebevědomé lidi prostě ušlapou.
Já našel kancl, kde jsme jen 3 a mluví se minimálně (konstruktéři, technika), takže je to v pohodě. Ne že bych byl takový introvert, ale spíš nemám rád jednoduché kecání hloupých lidí.
Za mě je to zkoušet, dokud člověk nenajde vhodnou práci.
 Hiiii
24.11.2021 14:36:41
Tak záleží co za obor by tě lákalo a pak zkusit hledat možnosti práce v nějakém malém kolektivu a kde se člověk nemusí setkávat s mnoha lidmi.
Já sice sociální fóbií netrpím, ale mám sklony být introvert a někdy jsem troch asociál. Ovšem když pracuju celý den sama a jediný kontakt jsou kolemjdoucí když jdu do práce a z práce a pak maximálně prodavačka, když si jdu koupit oběd, tak mi z toho po pár dnech absolutně hrabe. Bylo by dobré fóbii trochu pokoušet, aby tě v životě tolik neomezovala.
 AkanePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk