Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195452, vloženo 12.05.2022 09:24:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Podradné fleky a otročina za almužnu
Neskutočne som naštvaná.
Neviem odkiaľ sa pracovná agentúra dostala k môjmu telefónnemu číslu a poslala esemesku, že mám ísť robiť robotníčku do odporného automobilového priemyslu. Normálne ma skoro porazilo od jedu.
A ešte ich "bonusy", ktoré ponúkajú:
-12-hodinová zmena
-ubytovanie na ubytovni, ale nie sama, s inou osobou (tipujem s niekým z odporného a podradného Balkánu)

Fakt super, po inom a kvôli ničomu inému som nechodila na strednú školu (ja mám, sakra maturitu z gymnázia!) len aby som sa dožila toho, že budem muklovať pri páse v automobilke poldňa denne a pri mojej pravici budem mať Albánca a pri mojej ľavici Bulhara.

NIKDY, RADŠEJ ZDOCHNEM!

A taká som bola nasraná, že som to nemohla len vymazať, ale hneď som tým kancelárskym krysiam, ktoré len zháňajú idiotky, aby na ne robili a oni si tam v klimatizácii sedia na zadku za počítačom a pijú kávu.
Pracovné agentúry by mali zrušiť. Čo to je za kravinu, aby mali časť z môjho platu a prečo vlastne by sa našla taká blbka, ktorá by išla cez nich robiť a nechala sa okrádať?
Toto presne, tento podsledný odstavec, som im napísala a vynadala im, že odkiaľ do čerta majú moje telefónne číslo. NIKDY V ŽIVOTE SOM SI CEZ INTERNET ROBOTU NEHĽADALA A NIKDY SOM NIKOMU ŽIVOTOPIS NEPOSIELALA. Ja robotu mám a aj keď zarábam ako socka, zarábam tak, že sa váľam na posteli s notebookom v ruke a vyhovuje mi to.

Ja neuznávam manuálnu robotu, na to som sa nenarodila.
 Ivana Ivanová Žena19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.05.2022 18:12:20
Maturita z gymplu je ti dobrá akorát tak jako náhrada toaletního papíru.

Hele, já mám oficiálně maturitu, že můžu jít sedět někde na úřad, dělat právo, ekonoma... A v reálu jsem skončila jako dělnice u pasu.
Smajlík  Izumi Miyako Žena32 Kategorie
12.05.2022 17:37:50
Heh. Nejaké fabriky som preskákal aby som prežil. Je to normová ťažká práca. Topka bola ubytovňa v Nitre, keď vedľa mňa v posteli trtkali a holka ma chcela zobudiť.
Smajlík  Jonge
12.05.2022 17:03:19
S tím tvým přístupem ke všemu se nemůžeš divit, že moc nevyděláváš. Nechceš se rozvíjet, nemáš ráda lidi, máš obecně negativní postoj k životu, jsi už nejspíš závislá na alkoholu... Asi chápeš, že to pro zaměstnavatele není úplně lákavá nabídka.
 KocourGarfield
12.05.2022 16:33:00
V psychiatrické léčebně už se pro tebe nějaká práce najde. Třeba budeš okopávat zeleninu na zahrádce. To je terapeutické.
Smajlík  Militantní*konzerva
12.05.2022 15:51:54
No ona tam schválně dala věty, aby vyprovokovala lidi. Však sama píše, že má někdy radost z cizího neštěstí/naštvanosti
 kuuur
12.05.2022 15:32:04
"Ja neuznávam manuálnu robotu, na to som sa nenarodila."

Bez ní by si neměla v čem jezdit, po čem jezdit ani kde bydlet, bez manuální práce bys v podstatě neměla vůbec nic. Manuální práce je stejně důležitá jako ta v kanceláři. Pravděpodobně si to ale napsala proto abys tady podráždila lidi viď?

"z odporného a podradného Balkánu"

To je jako kdybych řekl, že nechci nic mít s někým z odporného a podřadného Slovenska... :-DDD Vyjde to úplně nastejno ale neřeknu to protože si vážím práce všech.

Možná by sis tu práci měla vyzkoušet. Já na to měl taky kecy, ale pak jsem dělal chvíli ve fabrice a řeknu ti, že je to fakt záhul a ty stereotypy nejsou úplně přesné. Ty lidi tam nejsou většinou vůbec negramoti ale spíš se ocitli ve špatných životních situacích nebo zkrátka nemají takové ambice.

P.S.: Ta maturita z gymplu pobavila. :-DDD
 white-rider Muž22 Kategorie
12.05.2022 14:22:58
Jasně, válíš se s notebookem na posteli a vyděláváš tolik, že nemáš ani na ošetření kocoura.

Jo, na tom ti vlastně nezáleželo. Dobře, tak nemáš ani na kvalitní chlast, vždyť tu opakovaně kňučíš, jak máš nízký plat.
 Plamenometařka
12.05.2022 14:03:32
To číslo si agentura nevycucala z prstu. Pracovním agenturám se negeneruje jen tak, musel to tam někdo zadat! Přemýšlej, kdo to mohl být! Bud si z Tebe někdo udělal legraci, pak musíš vědět, kdo všechno zná Tvé číslo nebo nejsi registrovaná třeba někde na Uřadu práce? I pracovní úřady jednají s agenturami. Nabídka přišla "esemeskou" takže bych ji brala jako rize informační, sms zpráva není žádný relevatní "komunikační kanál" s úřady a agenturami, přestože to tak používají. Významné zprávy mají formu dopisu, ideálně doporučeného do vlastních rukou s patřičnou barvou proužku. Tohle bych hodila za hlavu, vůbec neřešit.
 Kristýna 111
12.05.2022 13:58:09
Mám kamarády co začínali na pozicích operator výroby, vypracovali se na předáky, supervizory a dokonce i krizové manažer v nadnárodních firmách.

Já bych se za sebe styděl ne proto že bych dělal manuální práci, ale proto že bych tu práci dělal 10let bez jakéhokoliv posunu. V dnešní době musíš na sobě makat, učit se, rozvíjet se a je jedno jestli děláš IT architekta nebo instalatéra.
 Dave299 Muž29 Kategorie
12.05.2022 12:59:00
5. Ani pro cizince v Česku nebo na Slovensku není příjemné pracovat mezi lidmi, kteří se na ně dívají skrz prsty a štítí se jich, jakoby by byli nemocní nebo méně než ostatní lidi. Nehledě na to, že i Češi a Slováci jezdí dál na západ kvůli lepším penězům, stejně jako to dělají Ukrajinci, Bulhaři, Rumuni. Mají doma rodiny, kterým chtějí nebo musí finančně pomoct, většinou posílají skoro všechno, co vydělají tady a nemyslím si, že by měli nějakou velkou radost z toho, že žijí na podprůměrných ubytovnách za nějakých 20-30% z toho, co za celý měsíc vydělají navíc k tomu ještě s lidmi, co je očividně z nějakého důvodu nenávidí a odsuzují jen kvůli jejich národnosti. Zamysli se.
 Northern lights
12.05.2022 12:53:20
1. Nikdo nemůže za to, na kterém místě na světě se narodil a už vůbec ne za to, že musí odjet do jiné země, aby lépe uživil sebe nebo rodinu.

2. Maturita z Gymnázia svým způsobem nic neznamená. Ano, musela jsi makat a učit se větší množství všeobecného učiva a asi i víc do hloubky, ale to ti k lepším penězům moc nepomůže, leda bys pokračovala na VŠ, k čemuž vlastně Gymnázia slouží > budoucí příprava.

3. Spousta lidí začalo od manuální práce a tím, že se vypracovali získali lepší místa po pár letech, protože se něčemu naučili. Tomu se říká kariéra.

4. Denně založíš x zpovědí, které jsou vesměs vcelku hloupé na tak skvělou absolventku Gymnázia.

Za manuální práci by se člověk neměl stydět. Ano, je ostuda, jaké platové ohodnocení za určitou námahu a výkon v zaměstnání platí, ale jsou lidi, právě ti, které jsi zhejtovala, kteří jsou za ni ještě vděční, protože doma by to bylo ještě horší.
 Northern lights
12.05.2022 12:40:18
Pochlub se, jakou máš robotu s notebookem v posteli? Pro inspiraci.
 smedný ťava
12.05.2022 11:44:00
kony : a na masérském by si sehnala ženskou !!!
 Kristýna 111
12.05.2022 11:40:12
Kristýna má pravdu.

Pokud bys měla maturitu z nějaké specializované střední školy, tak bys mohla pracovat v příslušném oboru. Jenže u gymnázia se předpokládá, že po něm půjdeš na VŠ, což jsi neudělala, takže gymnaziální maturita znamená "je chytrá, ale nic praktického zatím neumí".

Bez dalšího vzdělání můžeš dělat buď nějakou méně kvalifikovanou administrativní práci (sekretářka, podatelna, spisovna), pracovat v call centru apod., případně nějaká méně fyzicky náročná práce rukama (třeba barmanka).

Nejlepší by bylo jít na VŠ a studovat něco, co tě baví, nebo tě zajímá, nebo ti jde. O něco horší možnost by byla si udělat nějakou nadstavbu jako je vyšší odborná škola nebo něco takového, abys měla aspoň DiS. (diplomovaný specialista). Další (opět o něco horší) možnost by byla si udělat nějaký kurz (možností je spousta, ale co třeba masérský?).
 kony83 Muž38 Kategorie
12.05.2022 11:35:50
A taká som bola nasraná, že som to nemohla len vymazať, ale hneď som tým kancelárskym krysiam, ktoré len zháňajú idiotky, aby na ne robili a oni si tam v klimatizácii sedia na zadku za počítačom a pijú kávu." Jaké maji oni vdělání? Pakliže Sš, ptala bych se " A Vy byste za takových podmínek šli takovou práci konat!?

1) Zjisti si požadavky, které jim postačí na práci, (pozici) kterou tam máš konat! Většinou zjistíš. že jde o pozice u pásu, kde nepožadují ani střední odborné vzdělání, často je požadavek jen "základní škola"
2) S tímto argumentuj patřičný úřad, který Tě tam chce odeslat, argumentuj " Na uvedenou pozici, je požadováno základní vzdělání, já mám však středoškolské, gymnaziální" , na každý jejich "argument", protiargument - tímto -dokola (technika gramofonové desky) Uřad má nabízet práci odpovídající nejvyššímu dosaženému vzdělání.
Tady už trochu ucuknou,...příp. ten doktor, poslední štace - "neschopnost úřadu sehnat práci odpovídající vzdělání" stačí jen "pohrozit" medializací, tady cuknou na dobrých 98% Ale to až poslední štace! Snaž se nejprve o jasné argumenty bez emočních "výbuchů".
Smajlík  Kristýna 111
12.05.2022 11:22:12
Myslím si, že pokud máš SŠ gymnáziálního typu, tohle Ti opravdu nabídnout nemůžou! Zavolala bych se přímo optat na Ministerstvo soc. věcí. , přímo a ptát se tam!. Regionální úředničky většinou nic nevědí. Ta práce jimi nabízená by měla odpovídat "nejvyšší míře dosaženého vzdělání", tohle argumentuj, příp. si popovídej s ombudsmanem, máte-.li jej na Slovensku- . Můžeš i trošku "postrašit" s medializací patřičných postupů, tohle je sice až postup poslední, ale bývá řádně efektivní, z tohoto většinou sklopí ocas. Stůj si za tím "Mám středoškolské vzdělání", příp. at hledají práci v administrativě! Myslím, že tohle obájit jde! pří. posudek od doktora, že nemůžeš konat dvanáctky!!!!
 Kristýna 111
12.05.2022 11:15:39
Jdi studovat sociologii a budeš celý život dělat práci , která Tě baví. Zaměstnání, alespo%n u nás Ti mohou nabídnout s ohledem na "míru vzdálenosti" a s přihlédnutím k dosaženému vzdělání. Operovala bych tímto. Příp. více by asi poradil právník, neznám slovenské zákony. Tu jednoho známého mám, ale pochybuji , že se orientuje ve slovenských zákonech. Jejich úkolem je najít práci mj. s přihlédnutím k tomu vzdělání, je to i neschopnost jejich toto zajištovat. To je jedna věc se kterou můžeš operovat, druhá věc je zajistit si posudek od doktora, že nemůžeš vykonávat práci na směny. Může praktik i odborný. .
Ideál též podat žádost o studium. Pro Tebe sociologie, uděláš si téma incelové, zde stále téma docela "neorané", z toho projekty z ESF, práce , která Tě baví. ,pokud nechceš skončit v automobilce jako Simone Weillová a být neštatna.
 Kristýna 111
12.05.2022 11:06:17
''Ja neuznávam manuálnu robotu, na to som sa nenarodila.''

A co máš za práci? Vymýšlení nesmyslů na zpovědnici? Mimochodem, maturita z gymplu je na prd, musela by ses nějak rekvalifikovat nebo jít na VŠ, jinak je to k smíchu.
 hattyúk Žena25 Kategorie
12.05.2022 10:50:29
A co umíš? Tak běž dělat něco jiného. Po gymnáziu se chodí studovat dál, to není žádná odbornost k ničemu.
 Kdozatomuze
12.05.2022 10:48:29
A jak jinak si chceš vydělat na chlast, když nic neumíš? Kdybys dělala společníčku nějakým babám, zase si budeš stěžovat, že se ti protiví.
Smajlík  Žejo
12.05.2022 10:45:44
Pracovní agentury se jenom přiživují na těch, co pracují, nic jiného nedělají. A v dnešních fabrikách je to odporné. není to ve všech ale většinou jsou tam vztahy takové že: dost lidí je tam ochotných se zedřít z kůže za minimum peněz, takoví přijdou domů a nic nemají pořádně energii, celkově nezdravě žijí. Po těch dvanáctkach dostanou ve 40ti rakovinu a nerozchodí to. Proto je třeba znát svoji cenu, v kolektivu dělníků odporovat nadřízeným, dělat jen do výše svoji mzdy. Pak je to tam v pořádku když se takto všichni domluví. Protože nevyhodí dělníky s roky zkušeností na kterých stojí fabrika. Jestli máš maturitu tak pokračuj v něčem dál, nebo už můžeš nastoupit k armádě (i tam je dneska mladých holek dost), policii, tyhle profese jsou náročné ale zajímavé, každou směnou jiné a platy nejsou nejhorší. Dělat někde nějakou psychárnu u stroje do konce života je šílenost
 Kolemjdoucíí
12.05.2022 10:41:49
A to tě tak vykolejilo? Stačí přece na takové nabídky nereagovat. Zbytečné rozčilování.Za maturitu se neplatí, tu má dnes v čssr každý pitomec. Důležité jsou schopnosti a výkon, rychle se zapracovat. Nechceš automotiv, můžeš například za kasu, tam jsou možná i lepší platy. Mladí chtěj pohodlnou práci za hodně peněz, ale přitom nenabízí nic. Další možnost je protekce, něco lepšího sehnat přes známé. Běžná praxe u nás. Co se týče těch "urážek" jiných národností, tak s tím zcela souhlasím. Kdo si nezkusil mít po levici Ukrajince, po pravici Rumuna (před sebou Slováka a za zády Poláka), tak to asi nepochopí a bude mlít svoje srance o xenofobii. Vidím to tak, že ZLATÍ ČEŠI. Inteligentní, schopní, relativně pohodoví. Čert aby vzal tu přiblblou východně-balkánskou horkou krev.
 Hadron
12.05.2022 10:22:56
"ja mám, sakra maturitu z gymnázia"

:-D :-D :-D
Takže máš hovno a nic neumíš.
 Seer Muž88 Kategorie
12.05.2022 10:11:12
Dívenko. O tobě jsem snil celý svůj dosavadní život.
Ale asi mám smolíka, taková vynikající osobnost jako ty by si o mne ani krumpáč neopřela, musel jsem se spokojit s lékařkou.
Smajlík  Radič
12.05.2022 10:07:05
odkopáváš se opravdu nechutně a graduje to
 Evžen Huml Muž68 Kategorie
12.05.2022 09:49:05
Som pod stresom a potrebujem sa zfajčiť a vypiť si, trochu sa rozbiť. Kikiss dnes nepracuje a dovolila mi prísť. Hneď aj idem. Do večera čaute.
 Ivana Ivanová Žena20 Kategorie
12.05.2022 09:41:50
Kdyby jsi se svým životem něco smysluplnýho udělala, tak v tom kanclu sedíš za slušný prachy taky!!
Smajlík  Čitatel
12.05.2022 09:36:16
Vždyť Slovensko je taky skoro balkán né ?
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
12.05.2022 09:33:47
Ty urážky k jiným národnostem sis mohla odpustit..
Smajlík  smutný-člověk Muž31 Kategorie
12.05.2022 09:30:23
Jsi nezkušené, neschopné budižkničemu. Ale seď třeba celý život na zadku v bídě. On určitě jednou někdo přijde a nabídne ti 100 000 € měsíčně a k tomu porshe!
Smajlík  kortos
12.05.2022 09:30:03
"z odporného a podřadného Balkánu?" děláš si srandu? Takhle by se neměl vyjadřovat nikdo, natož nějaká Slovenka co se chová jako ty:D
 kuuurPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk