Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195508, vloženo 13.05.2022 00:00:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Špatná dávka
Já jsem udělala asi průser, já jsem prostě brala špatnou dávku prášků na štítnou žlázu. Já je jinak beru poctivě, to bych i za těch pár let spočítala na jedné ruce, kolikrát jsem vynechala. Minulý týden jsem byla zrovna u doktorky a teď jsem zjistila, že jsem to brala špatně. Prostě já mám brát 75, ale omylem jsem brala 88, nevím, jak dlouho. Když já jsem asi měla brát půlku 88 nějakou dobu nebo tak něco, mně to dřív měnili ty dávky, ale teď už mám hodně dlouho stabilně tu 75. No a tak my zbyly ty 88 a jak jsem si brala věci od bývalého manžela, tak jsem si je musela dát do krabičky od 75 a pak to prostě ráno bezmyšlenkovitě beru a nepodívám se zezadu na to plato přímo, co tam je, až teď jsem si všimla. No a teď jsem byla u té doktorky, ale na krvi jsem byla už tak před měsícem, to jsem mezi krví a kontrolou zrovna měla ten Covid, tak jsem kontrolu musela zrušit. A na kontrole teda bylo všechno dobré, z krve to vyšlo ideálně. Ale problém je, že já teda nevím, jakou dávku jsem brala, když jsem šla na tu krev, ale myslím si, že jsem měla tu správnou, že tu 88 jsem brala až teď poslední plato. Tak asi 75 a 88 není velký rozdíl, ale stejně... A za půl roku mám jít zase na kontrolu, tak prostě za toho půl roku se snad nic nestane.
Tak prostě co mám dělat? Mám to zavolat té doktorce, nebo to neřešit, ještě když jsem to nejspíš brala správně, jak jsem šla na tu krev? A je to velký průser?
No a zase mi "vyhrožovala" s operací. To už mi říkala dávno, že tam mám nějaké ty cysty nebo co to je, že když by to rostlo, tak mi budou muset odstranit tu štítnou žlázu. Ale naštěstí to neroste, je to od té doby furt stejné, i ta dávka se mi ustálila, tak to asi nehrozí. Ale ona se vždycky ptát, jestli mě to nějak netlačí na krku, ale pravda je, že mě to docela tlačí, že já vlastně i kvůli tomu třeba musím hledat nějakou dobrou polohu na spaní, abych to necítila, tak jí to popravdě říkám. No a tak říkala, že teda mám brát v neděli 88, ale jinak je jediná možnost operace. Ale já nechci prostě za žádnou cenu na tu operaci, protože to je prostě hrozné. Že takto třeba část těch hormonů musím doplnit těma práškama, ale furt prostě si to tělo může to ještě regulovat, kolik k těm práškům vyrobí. A tak já fakt nechci na tu operaci. Tak jí to nemám říkat, že to nějak cítím na tom krku, že tam mám z toho ten blbý pocit? Ale zas doktorce se musí říkat všechno přeci, když to s tím nějak souvisí. Ale tak mě to přeci nijak neohrožuje, že mě to tlačí, a kdyby s tím něco bylo, tak to pozná na ultrazvuku, tak když jí to budu říkat, tak mě třeba akorát zbytečně bude posílat na operaci. Já fakt nechci na tu operaci, abych byla závislá jenom na těch prášcích a vůbec to to tělo nezvládlo ani doplnit. A tak vadí to něčemu, že mě to tlačí?
 Diamond vampire E-MAIL:   Žena27 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.05.2022 15:00:53
Proč se bojíš jít na tu operaci, když smrti se evidentně nebojíš a ještě bys ji chtěla? (Navíc by ses na dětském oddělení v nemocnici mohla s někým seznámit...)

Vždyť to nejhorší, co by se ti na operaci stalo, že by tě tak dlouho operovali, až by tě pak pitvali.
 Sagami
13.05.2022 13:37:00
kortos: Kéž by mě to taky potkalo, sladký spánek...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
13.05.2022 13:25:27
Tak si zajdi na nejbližší hřbitov, tam najdeš spoustu takovejch, které to sice občas bolelo, ale jinak to bylo v pohodě. A bude dobrý, když se s nimi s předstihem seznámíš.
Smajlík  kortos
13.05.2022 12:54:21
Kvetak: Tak kvalitu života mám stejně nulovou, když nemůžu najít toho pravého. Tak ono to není tak hrozné, aby mi to nějak aktivně vadilo... Ale neroste to, tak je to snad v pohodě, tak ona sleduje na tom ultrazvuku, jestli se to nemění.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
13.05.2022 12:35:23
V zacatku jde o vec, ktere se rika kvalita zivota. Ta se ti po operaci zvysi. Kdyz na ni ale nepujdes, bude se ti zhorsovat ten "tlacivy pocit" az do faze, kdy te to zacne vylozene stvat.
Zasadni otazkou ovsem je, jestli ty cysty nemuzou byt predispozici nadoru. Pak uz by to takova legrace nebyla.
 Kvetak
13.05.2022 12:10:41
Stejně si zase uděláš vše po svém.
Na co rady.
Smajlík  PanzerfaustM-T-G Muž99 Kategorie
13.05.2022 11:54:16
Já bych se té operace nebála, léky bereš stejně a pak asi větší dávku a budeš to brát celý život, tak jako tak.
Pokud máš strach, že ti to jiné dávkování může nějak ublížit, tak radši doktorce zavolej a třeba tě pozve na další odběry a uvidíš.
 Koralina
13.05.2022 11:45:45
Xik real: Tak to věřím, že jde, to dá rozum. Ale tohle se nedá vyléčit, to nemá nic společného s tím, jak jíš a chodíš... To prostě vznikne autoimunitní zánět v těle a postupně to ničí tu štítnou žlázu a nedá se s tím nic dělat. Na to ani není opravdová léčba, jenom se doplňují ty hormony, co už ta žláza sama nevyrobí.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
13.05.2022 11:41:58
DV:
Právě že takzvané medicínské zázraky jsou, což není nic jiného než správná regenerace těla. Mamka se třeba uzdravila z cukrovky, protože to podchytila včas, začala každý den chodit několik kilometrů, přešla na správnou zdravou výživu.
Tělo dokáže zahojit všechno, pokud tomu dáš čas a úsilí. Stačí v to věřit a nevzdávat se.
 Xik real Muž28 Kategorie
13.05.2022 11:38:39
Xik real: To se nedá uzdravit. Ale už dlouho seto ustálilo. Na to ani neexistuje léčba vlastně.

Dement: Že vlastně ta žláza nevyrobí dost těch hormonů, tak se část těch hormonů, co by měla vyrobit, nahradí těmi prášky.

Sagami: Ale když se to nemění a neroste to, tak to je v pohodě. A já stejně ani nemám komu chybět, já se smrti nebojím.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
13.05.2022 11:03:31
K čemu jsou prášky na štítnou žlázu? Co to má dělat?
 Dement
13.05.2022 09:45:01
Divím se, že se panicky bojíš operace štítné žlázy. Protože mít tam takové cysty, to není žádná sranda. To ti tvoje lékařka neřekla, že se z takových cyst dost často postupně vyvine rakovina? Ty se bojíš malé operace odstranění tvé nefunkční štítné žlázy a cyst více než rakoviny, která se ti může rozjet časem i do celého těla? Víš, že na rakovinu se umírá? Že je to dost nebezpečná nemoc?
 Sagami
13.05.2022 08:01:24
Xik real: přesně, machruje tu jak je nejí maso, sedí doma a čumí na filmy, stresuje se s hovadinama a pak se diví že tělo nefunguje tak jak by mohlo
vždyť mají problémy se šťítnou žlázou ženský po menopauze- tak ať si vyrábí ten tesťák sama, ať jde cvičit ať jde dělat kardio atd.
 nedostatečně Muž24 Kategorie
13.05.2022 02:12:14
DV, tělo je hodně zajímavá soustava, která se dokáže vyvíjet a měnit pouou myšlenkou. Tudíž pokud budeš věři a opravdu věřit, že se uzdravíš, tak se ti tělo pomalu uzdraví. Jen to nikdy není ta nejsnažší cesta, bude to chtít hodně úsilí a pravidelné péče. Třeba bude potřeba i změnit životní styl. Třeba hodně pomáhá sport, jelikož rozproudí krev v těle a aktivizuje hojivé mechanizmy v těle, ale musíž vydržet a zvládnout se sportem začínat pomaličku a pravidelně, abys tělo zase najednou nepřetěžila.
 Xik real Muž28 Kategorie
13.05.2022 02:05:27
Operaci se nevyhneš a budeš navždy závislá na prášcích které se bez pomoci lidí samy nevyrobí. Něco jako umělé srdce na baterii.
 Tvoje Karma
13.05.2022 01:40:17
Hele DV tohle nebude nějak vadit. Ale teď se snaž brát správnou dávku a vše bude ok. :) Tohle ti řekne i doktorka. Uvidíš. Ale pro jistotu ji zavolej a prober to s ní.
 Xik real Muž28 Kategorie
13.05.2022 00:31:58
Ty by jsi měla brát hlavně prášky na hlavu ..
Smajlík  Militantní*konzerva
13.05.2022 00:27:42
Dalia: Ale tak chodím tam každého půlroku na krev a ultrazvuk. Tak jako když se to nezvětšuje a už dlouho je to stejné a i ta dávka se ustálila, tak to snad nevadí.
A to tlačení snad nevadí. Ale tak je to takové spíš když ležím na zádech, že musím mít jakoby skloněnou hlavu a pak je to lepší. Ale tak přeci je to jenom trochu blbý pocit, to snad nevadí.
Když já na tu operaci fakt nechci za žádnou cenu prostě. Tak dejme tomu třeba půlku musí brát a půlku si tělo vyrobí samo, že furt je tam nějaká prostě regulace vlastní podle potřeby, než prostě mechanicky JENOM brát ty prášky.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
13.05.2022 00:24:06
Když tam máš cysty a tlačí tě to, měla bys na operaci jít. Dost by se ti celkově ulevilo. Není pravda, že tě to neohrožuje, naopak. Doktorka by ti to měla pořádně vysvětlit, nebo si zatím aspoń něco přečti o špatné funkci št. žl. Až půjdeš na kontrolu, tak už operaci neodmítej. Ve svém vlastním zájmu.
 Dalia Žena73 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk