Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195568, vloženo 13.05.2022 19:06:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak reagovat kdyz me buzeruje nekdo star
Já se snažím být slušná, takže vždycky respketuju starší lidi, ale už jsem taky dospělá a necítím se, že by mě měli komandovat.
Třeba dneska. Byla jsem na darování krve a měla jsem tam jít k té doktroce/sestřičce na kontrolu. A normálně jsem ji vnímala a odpovídala slušně atd. Ale vždycky, když šla psát nějaký ty věci na pc, tak jsem odepsala třeba svým kamarádům na mobilu. A jí to vadilo:D Jenže ona na mě nemluvila a vždycky, když dopsala, tak jsem to normálně vypla a byla připravena, že na mě promluví. Ani kamarádům to nedělám, že bych se s nimi bavila a u toho čuměla do mobilu, natož doktorce. A ona mě pak "sprdla" za to, že nemám odepisovat. Což jako vyzní blbě, ale já nechápu, proč bych během toho, co ona hodinu ťuká tím jedním prstíkem do klávesnice měla čumět do blba a nemohla si taky odepsat:D
Navíc jsem se neslušně rozhodně nechovala a vsadím se, že když bych byla starší a né oproti ní mladá holka, co v obličeji vypadá na 16-17, tak by nic neřekla. Nevěděla jsem, co ji na to odpovědět, protože jsem nechtěla na ní být drzá a říct ji, že proč nemůžu odepsat, když ona se za ty roky nenaučila rychle psát a mám pro její potětšení čumět do blba.
A hlavně jde i o to, že jsem jí nic neudělala a ona mě prostě jen chtěla zkomandovat jako nějaká maminka. Nevím, jak na takové situace starších lidí, než jsem já někdy reagovat.
 kuur Žena19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.05.2022 08:11:50
Tím, že píše pomalu, si o to koleduje. Já bych v takový situaci nikomu nepsal sms, možná bych měl i vyplej mobil, ale na druhou stranu si v takový situaci píšu do diáře, co mě zrovna napadlo, že musím/měl bych/chci udělat. Když mě někdo nechá čekat jak trubku, tak ten čas rozumně využiju. Blbě si má připadat ta sestra, ne ty. Psaní na klávesnici přece není záležitost počítače, to rozoložení písmen je úplně stejný jako na psacím stroji. Kdo uměl psát na psacím stroji, ten umí psát na počítači.
 Ulice a ulice
14.05.2022 01:02:25
To jsi byla ty?
https://1url.cz/BrKC9
A tenhle týpek MUSÍ mít smartfoun na řídítkách a čumět do něj když jede (protože jinak by ho tam mít nemusel)?
https://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=1195547
Co tak důležitého a neodkladného jsi MUSELA kámoškám psát a nepočkalo by to, až sestřička dopíše tu zprávu?
Smajlík  yarda1
14.05.2022 00:05:46
Pokud šlo jen o odběr krve, tak o nic nejde. Je to taková jednorázovka a je vysoká pravděpodobnost, že za rok už tam bude někdo jiný. Je to takový víc anonymní, ale na vyplňování základního dotazníku to stačí.

U specialisty, ke kterému chceš chodit pravidelně by to bylo dost neslušný.
 2EG5
13.05.2022 23:41:03
kuuur - Jako, sprdnout tě vyloženě nemusela. Jenže, asi jí to tam lidi dělají, tohle to, v té ordinaci.
Tak jsi měla smůlu, asi jsi to schytala i za někoho jiného.

Pravím, příště do toho furt nečumákuj. To vydržíš, těch pár minut v ordinaci nebo když s někým
mluvíš. Mě už vytáčí jen to když se mi sice někdo věnuje, no přitom má v pohotovosti už přichystán mobil :-P
 Černý Měsíc Muž38 Kategorie
13.05.2022 22:22:35
Černý měsíc: Jo. Nevidím důvod proč bych nemohla. Někdo mladší by to pochopil (i když by byl asi rychlejší, tak bych tam nestihla čumět) a ta starší si má jen říct, že ta dnešní generace je strašná s těmi technologiemi
 kuuur
13.05.2022 22:10:42
A to do toho mobilu musíš čumět i když jsi v ordinaci???
Smajlík  Černý Měsíc Muž38 Kategorie
13.05.2022 20:46:37
Kazdy ma, co si zaslouzi.
 Kvetak
13.05.2022 20:29:12
Já bych ti neřekla nic, ale o tvém chování bych si něco pomyslela. Těžko ti to racionálně zargumentuju, ale některý věci působí tak nějak nevychovaně. Zvuk jsi doufám měla vypnutý.
 Sorayaaa
13.05.2022 19:42:38
Když tě napadne vtipná, naprosto překvapivá reakce, tak reaguj a bav se tím, že protistranu vykolejíš. Jinak se na to vykašli, nemá to cenu.
 Ggrrff
13.05.2022 19:38:00
Měla jsi ji říct že za tu dobu než ona stihla napsat tvé jméno do počítače tak ty jsi stihla obsloužit několik kamarádů.
Smajlík  Úsměv by ji přešel
13.05.2022 19:32:55
Když mi bylo nějakých 18-19 tak mě seřval řidič busu, že jsem stál v kaluži a lezu mu dovnitř s botama od bláta, a že on to uklízet nebude, ať vypadnu a ty boty si očistím o trávu. Nebyl v právu, jen si prostě netroufl na chlapa předemnou, kterej přesně tohle udělal, tak si potřeboval vybít frustrace na soplákovi. Plnej autobus lidí, a on na mě předevšemi řve, že nikam nepojede, dokud nevylezu ven a neočistím si boty. Tak jsem mu řekl, že si ty tři kiláky klidně dojdu pěšky, že s ním nepotřebuji jezdit. On hned otočil, protože dostal strach, že si budu stěžovat na centrále. A najednou, že mě sveze, že o nic nešlo, jen si mám ty křusky otřít o rohožku, co byla na schůdcích. Vystoupil jsem ven a řekl mu, že může jet. Jak odjížděl, tak jsem mu ještě zasalutoval. Pak mi ten chlápek se zablácenýma botama řekl - tos udělal dobře, tak se na ně musí, když je nebaví práce s lidma, ať jdou kravám kydat hnůj.
 Hadron
13.05.2022 19:29:08
Proč reagovat. Když je na mě někdo hrubý, ignoruju to. Když je to v mezích. V mezích to je, dokud je to psychické, jakékoliv nadávky, posměšky atd., je to pohoda, pokud je to fyzické, zabiju ho
 KarelPavol Muž20 Kategorie
13.05.2022 19:13:48
Protože jsi narušila posvátnost daru krve!
.
.
Dar krve se měl dokončit v posvátné úctě - a ty jsi narušila obřad.
Smajlík  Povidlík Muž25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk