Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195569, vloženo 13.05.2022 19:18:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nechtěla mě mít ve stories...
Vcera jsem se s kolegou domluvil, že půjdem po práci si někam sednout. On přizval jednu kolegyni. Nic proti ní, už jsem ji znal a ona mě. Před asi 8 měsíci si ke sama přidala na fb,což se mi asi nikdy nestálo. Každopádně, šli jsme s ní si teda sednout na zahrádku. Cestou tam, jsem měl pocit, jako by mě nechtěla věnovat pozornost. Prostě s tím kolegou se chtěly bavit víc. Cítím jsem , že on je na koni a že, je v té naší trojce alfa. Nevědomí i to ,ok. Já jsem rád že jsem tam byl s nimi. Ale po nějakým čase, ona udelala storiest, jak tam sedíme atd. Kdyz ho ale dělala, to vzala jakoby z prostředka,kde měla jsou jen vidět ruce na stole a toho typka zabrala tak detailně a ještě na něm byla několik vteřin.

Neberu to nějak zle, ok? Prostě on ji víc baví, oni ji pozval, asi si líp rozumí atd. Jenže, já měl zase pocit, že je vše ok. Byl jsem normální, komunikoval jsem , každou chvíli jsme chodil na WC spolu, protože já kdyb piju, tam prostě musím chcat. A potom mše stane takový gesto? Jen nad tím přemýšlím, proč se to stalo...proč to nevzala od mého obličeje až po toho kolegů. Chtěla přece ukázat lidem,s kým je na pivě,skym se domluvila po práci atd. A za mě se snad stydí,že lidi nesmí vědět, že tam jsem s nimi i já?
Samozřejmě, jsme ji nic neřekl o tomhle. Nepsal jsem ji, jen jsem ji dneska pozdravil a konec. Podvědomě mě to asi žere
 NeuronD Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.05.2022 23:49:47
Moc to řešíš a hledáš problémy, kde nejsou.
 Kateřina
14.05.2022 09:48:35
To jí neměj za zlé, jednala instinktivně. Samozřejmě nechce rozšířit do svého okolí fakt, že se zahazovala s betou, protože se bojí, že by pak byla alfami považována za méně kvalitní a nechtěli by ji. Přirozené pudové jednání. Facebook, instagram a nějaký storíčka mají holky jen jako reklamu na svoji osobnost a její validaci - pochopitelně tam dávají jen to nejlepší, respektive jen to, co považují za nejlepší.
Smajlík  dotnet Muž23 Kategorie
14.05.2022 06:09:56
Mourovatý: po tomhle bych je vyřadila ze života úplně, zm*dy


Kluci, co tady povídáte je smutné a zároveň od těch holek odporné. Já jsem taky baba, ale tohle bych v životě neudělala. Prosím nezanevřete na ženské pohlaví, ne všechny jsme takový Milky. Jménem ženského pokolení se vám za tato příkoří omlouvám.
Smajlík  dkdkldkd
14.05.2022 05:02:04
Už jsem zažil podobnou situaci. Jednou jsme měli slavit společně s kamarádem narozeniny a měli dva narozeninové dorty. Bohužel dorty byly u jeho tchyně a sami se během minuty rozhodli udělat rodinnou oslavu, která mě nijak nezahrnovala a jeden dort rozkrájeli beze mě (tedy ten, co měl být pro mě). Když jsem se zeptal jeho přítelkyně, zdali bych mohl na naší původně plánované oslavě alespoň otevřít ten druhý, tak jsem se potácel se zlou, protože byl speciálně udělaný pro toho kamaráda, takže ani společné sfoukávání svíček nepřipadalo v úvahu. Z té oslavy pak málokdo pochopil, že máme narozeniny oba (protože to ani nebylo tak prezentováno), takže po tomhle trapasu jsem už k nim nikdy nepřijel.
 Mourovatý
14.05.2022 00:28:28
Jojo, to se mi taky už několikrát stalo. Že mě někdo zabral jen tak mimochodem. Člověka to trochu naštve i když si to snaží nepřipouštět. Pust to z hlavy, prostě se chtěla bavit jen s ním, ukázat ho na story nebo prostě o něj má zájem.
 white-rider Muž22 Kategorie
13.05.2022 22:41:49
Párkrát jsem podobnej pocit zažil a je to fakt to nejhorší na světě. Když seš někde s nějakou holkou, ona se věnuje jinýmu a nějakým takovým gestem ti dá najevo, že o tebe vůbec nestojí a že jí je zároveň úplně jedno, co si myslíš nebo jak moc tě zraní. I když ale ví, že tam seš. Fakt nejhorší pocit na světě.
Samozřejmě tě nemusí milovat, ale takovýhle gesta... fakt se až někdy divím, jak ženy dokážou bejt krutý, aniž by si to třeba uvědomovaly.
 Gigolo5
13.05.2022 22:20:38
Vale? Kristyno?
 Kvetak
13.05.2022 22:12:46
Já dřív myslela, že tohle řeší puberťáci, ale i ten můj (40) má aktivní účty na Instáči a Ksichtoknize a přidává tam i moje fotky. Dokud mě na nich neoznačuje, je mi to ukradené. Zvláštní, že mou fotku v bikinách klidně zveřejní, ale když jdu ven v kratší sukni, tak má řeči o přiměřeném oblékání vzhledem k věku, posledně už mi ji natvrdo zakázal.

Zas je mi sympatické, že si nesmazal fotky bývalých ani je neodstranil z přátel. To dělají mnozí, jako by ten člověk, s kterým strávili nějaký čas a měli se navzájem rádi, pro ně najednou přestal existovat.

A ohledně tvého dotazu - proč se jí na to prostě nezeptáš? Bojíš se, že se ztrapníš? Kdyby mi na těchto věcech záleželo, závěru na to řeč, lepší než se užírat nepříjemnými pocity. A nějaký trapas bych neřešila, těch jsem zažila v životě mraky, x-krát jsem se projevila jako nejapná slepice a žádná z těchto situací fakt nezpůsobila světovou katastrofu. Často se naopak daná záležitost vyjasnila a zbavila jsem se nesmyslných domněnek apod.
 Teta Dana off
13.05.2022 21:51:15
Dade procuhuji pysky.
Smajlík  ctjb tvl dpc Muž35 Kategorie
13.05.2022 21:17:16
Soudě podle tvého psaného projevu jsi zřejmě neinteligentní člověk, tak tím to asi bude.

P. S.: picasu je zapšklý misogynní incel.
Smajlík  Dáda
13.05.2022 19:48:10
Vsak o to kecani jde nejvic! Na to leti holky, z toho maji simrani v podbrisku a pro takovy baviče opouštějí normální kluky. To je prostě láska na první pohled, v tom jejich mozecku, chlap bavič je středobod společnosti a každej (každá) na něj kouká a tím pádem každá ho chce pro sebe.

Je to jakoby nějaká porucha, ale ne, ona je to ženská přirozenost.
 picasu
13.05.2022 19:42:24
Však já to ani nijak nebral.rozhodne a myslím,že ona to moc dobře ví. A troufni si tvrdit,že vypadat vzhledově lépe než tě kolega.on jenom umí komunikovat a je i vtipny.
Ale prostě to nechápu. Já ji znám déle než on..ale to je asi fuk.
Me jde o princip,. Mám ze sebe divný pocit...a divím se,že ji to nebylo blbý jakxto může vypadat, když lidi z práce už ví ,že byla s námi posedět a že jsem tam byl i já. A já tam nejsem vidět jen ruce.....
 NeuronD
13.05.2022 19:34:33
Jako vážně bys chtěl holku co si dělá stories na fb?
Smajlík  Nemyslím si
13.05.2022 19:23:47
Proste jsi pro ni jen kolega, na fb ma ona urcite kde koho, nedelej si nadeje a najdi si jinou holku, co bude mit oci jen pro tebe.

Nejak nechapu tu potrebu byt milovan trubkama, ktery obdivujou ukecany frajirky typu tvyho kolegy. Jsou jinde...
 picasuPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk