Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195606, vloženo 14.05.2022 11:32:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Někde na světe je moje spřízněná duše
Někde na světě, mezi tím obrovským počtem lidí je určitě někde moje druhá polovička. Spřízněná duše, kdy si padnete do noty ve všech směrech, kdy i vaše chyby a špatné vlastnosti jsou doplňkem pro toho druhého. Určitě aspoň jeden takový člověk na téhle planetě je. Jenže nikdy ho nepotkám. Nejspíš. To bych musela poznat miliardy lidí a navíc je třeba někde v Kanadě. Je to taková zvláštní představa. Prostě vím, že je tady moje spřízněná duše - fyzicky i psychicky, někdo, koho když bych potkala, tak bychom spolu byli celý život a on ví, že někde na světě jsem já. Jenže nejspíš nikdy neprojdeme okolo sebe ani na ulici...
Jen víš a on/a to ví taky, že má tady někde skvělého parťáka...
 kuur Žena19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.05.2022 15:30:58
1) Ne, dle čeho soudíš? Stejně tak jako většina zde vůči mně neprojevuje žádnou povinnost, tak já naopak zase vůči VĚTŠINĚ.

2,3,4,5,6),,Navíc bez ohledu na logiku lze zrovna u tebe rezolutně prohlásit, že ti žádný chlapec nesahá ani po kotníky. Jsi totiž bohyně. Ach, jak já tě bezútěšně ctím..."
No mám to hodně těžké v životě, díky tomu... Kéž by byl nějaký chlapec na úrovni, který by semnou udržel krok...

Tak to, že je jedna předurčena druhé třeba neplatí. Třeba platí, že tři jsou předurčené dalším třím. Kdo ví?
A k spřízněným duším přece patří to, že se doplňujete.
Navic ty jsi argumentoval, že nemám žádné důkazy a odvijim se od své vlastní logiky. Však děláš to stejný. Proč myslíš, že neexistuje, člověk co je na stejné vlně jako já a zároveň bychom se zvládli vzájemně doplňovat (včetně toho, že bychom se fyzicky přitahovali)?

7) ,, Kéž by mě..."
No já nevím jestli bys semnou udržel krok. Třeba bys mě omrzel. Promiň.
Ale já neříkám, že se zamiluji do sve spřízněné duše. Třeba se zamiluji do někoho jiného a i na staré kolena budu vědět, že jsme sice spřízněné duše nebyli, ale i tak bych ho za nic na světě nevyměnila. Jestli se jedná o předurčení je otázek víry. Někdo věří v osud a někdo ne. (Já třeba ne, abys mě špatně nepochopil.) Asi bych brambůrky nesrovnavala s láskou. Nebo ten příklad moc nechápu.

9) Tak ano, tady uznám svoji chybu v tom, že pokud je spřízněná duše otázka psychologie, tak si tím nemůžu být jistá, dokud se nezačnu o tuhle "problematiku"
do podrobna zajímat, nebo mi to nepotvrdí nějaký důvěryhodný zdroj. Jelikož v tomhle případě vyvozuji jen ze svých poznatků, kdy si myslím, že tam je oprvadu velké pravdepobnost, že na celý zemekouli někde takový člověk je. Ale hádám, že v tomhle jsme na tom stejně.
Ale pokud je to otázka víry, "vyšší moci", tak si určitě jistá být můžu:)
 kuur Žena19 Kategorie
22.05.2022 10:53:33
(1) Aha, tak promiň, to 'sem si nedovodil, že ty podněty, který sem dáváš, bereš jen tak jako pro prdel. Vlastně si s lidma na zpovědnici hraješ jako třeba s kočkou. Inu, holt jsi vyšší bytost... :)

(2) ok;

(3, 4, 5, 6): Všemi těmi otázkami jsem se snažil naznačit, že nic jako spřízněná duše, tedy člověk stejně smýšlící, na stejné vlně, neexistuje. Je to pouze tvá představa, a kdyby někdo takový existoval a dokonale tvé představě odpovídal, na co bys jeho osobnost vlastně potřebovala? Skutečnost oněch spojení muže a ženy, kterým se tak nešťastně říká "vztah", spočívá v křehké rovnováze mezi různorodostí subjektů a jejich stejnosti. Kdyby bylo "spřízněných duší" dokonce víc, byl by to příklad ještě absurdnější, pokud by platilo, že jedna "spřízněná duše" je předurčená druhé. Navíc bez ohledu na logiku lze zrovna u tebe rezolutně prohlásit, že ti žádný chlapec nesahá ani po kotníky. Jsi totiž bohyně. Ach, jak já tě bezútěšně ctím...

(7): Zamilovat se můžeš třeba zejtra. Ach, kéž by do mě. Ale to neznamená, že najdeš tzv. "spřízněnou duši". Jde opět jen o pocity. To, že ti šulin jako já pochválí účes a ty se po tom podvědomě rozhodneš utvořit konsensus, ještě neznamená, že jsme si určeni. Je to okamžitý pudový výboj, který se dá opakovaně prodlužovat vůlí třebas až do smrti, ale jedná se o předurčení? Je správné tomu přikládat jakési neurčité vyšší hodnoty? Když mě zaujme reklama na brambůrky a já si je koupím a pochutnám si na nich, jsem předurčen k tomu, abych žral celý život jenom brambůrky (a jenom tyhle konkrétní z reklamy)?

(8): Ono právě nejde ani tak o to, co si skutečně myslíš (to já nevím, do hlavy ti, stejně jako bohužel na spoustu jiných místeček, nevidím), ale spíše o to, jak se s tím otvíráš světu, jak to navenek vypadá. A vypadá to podle mě tak, jako bys byla každým kromě sebe znechucená. Třeba je to ale jenom tvoje chytrá metoda, jak se zbavit mě, ó ach má bohyně.

(9): Nerad se rouhám, ale nutíš mě k tomu, má bohyně. To, že si s někým rozumíš, z něj přece nedělá spřízněnou duši. Zaznamenal jsem logickou zkratku "o pár stupínků víc", ale domnívám se, že se tím pouze nevědomky vyhýbáš odpovědi na otázku, jak si můžeš být jistá, že je někdo opravdu tvou spřízněnou duší. Respektive jak víš, že se jednou neobjeví problém, k jehož řešení zaujmete tak odlišný postoj, že se navždy znepřátelíte. Strašně bych si přál, abys byla šťastná, ale iluzorní představa člověka, který to má podmiňovat (coby jakýsi doplněk na tebe), ti v tom ve skutečnosti brání a bránit bude, dokud v ni nepřestaneš věřit.
Smajlík  matfyzák na disku
18.05.2022 06:18:07
matfyzák na disku:
"Totiž chtělo by to na protiargumenty nějak věcně reagovat a ne je jen plošně odbýt"
Občas by to na protiargumenty reagovat plošně nechtělo, jelikož je to mnohy ztráta času, pokud zrovna nemáš náladu a nebereš to jako formu zábavy či relaxu.

"Teď sice tvrdíš, že jsi to tak nemyslela, a že takových mužů předpokládáš více, ale opak bude nejspíš pravdou."
Ne, opak pravdou to opravdu není:D

"Dotyčný je popsán tím, že touží právě po tobě a strávil by s tebou zbytek života, ale jak se vypořádá s tím, že existují holky stejné jako ty?"
Asi stejně jako já, že existují stejní kluci jako on, kdy ta pravděpodobnost je velice malá, že bych někoho takového dalšího poznala, jelikož asi nepoznám ani jeho.

"A jak se ty vypořádáš s tím, že si z množiny spřízněných duší vybereš A a ne B, C a dalších n? "
Tak když bude spřízněná duše A i B, tak zůstanu s tím, s kým budu jako první. Proč bych ho opouštěla, abych ho "nahradila" tím stejným. Navíc rozchody nemám ráda, hlavně když by to klapalo. Nebo nechápu tuhle otázku asi.

"Není to vůči těm ostatním spřízněným duším nespravedlivá křivda? "
I kdyby to bylo nespravedlivé, tak svět spravedlivej udělat prostě nejde, ale to bys mohl vědět.

"A pokud ti muži uvažují stejně jako ty, čím tě vlastně obohatí? Nebudeš mluvit pouze sama se sebou?"
Nevím, kde jsem o něčem takovém psala.

"No a tím nefungováním jsem myslel to, že svého dokonalého partnera nikdy nenajdeš. Ty totiž nehledáš člověka, nýbrž zrcadlo svých iluzí."
To je možný. Ještě dám šanci vysoké, kdy potkám jiný skupiny lidí (starší a tak), a třeba se zamiluju tam. Kdo ví.

"kvůli tvému všudypřítomnému pocitu nadřazenosti, který se zaslouží o to, že i kdyby tě náhodou někdo blízký tvé iluzi zkusil oslovit, bezpečně ho zapudíš, když mu okamžitě dáš najevo, jakej je to pro tebe K0K0T."
Dobrá tedy, když jsi tak skvělej psycholog a zvládneš přečíst člověka:D A jestli je to tedy pravda, tak jsem ráda, že to zvládnu v realitě skvěle maskovat.

A moje přesvědčení o spřízněné duši? Tak v první řadě hádám, že neexistuje žádný indikátor spřízněných duši. Žádný stroj, který by vás dva přečetl a následně vydal výsledek nejspíš nikde nebude. Ani ty jím nejsi. Maximálně ve své realitě. Proto záleží v první řadě na tom, jak to pojmu já. Takže jestli s někým budu několik let
a na stará kolena budu přesvědčená, že je to moje spřízněná duše a on že já jeho, tak nejspíš bude a budu žít tedy ve světě, kde to moje spřízněná duše tedy je.
Nepsala jsem, že někdy takového člověka někdy potkám. Jen věřím, že někde na světě je. Už teď si rozumíme s dost lidma, proto pravděpodobnost, že si s někým budu rozumět a pár stupínku víc docela stoupá.
 kuur Žena19 Kategorie
17.05.2022 20:25:07
@Kuur:

Já úplně věřím, že si to myslíš, ale to zdaleka neznamená, že máš pravdu. A moc přesvědčivě nevypadáš; totiž chtělo by to na protiargumenty nějak věcně reagovat a ne je jen plošně odbýt něčím ve stylu "ach jo, zase Mě nikdo z vás nepochopil, vy dementi". Popravdě bych řekl – a na rozdíl od tebe si v tom nikterak nelibuju, naopak je mi to líto –, že jsi nepochopila ty mě.

Ohledně kvantitativní otázky se musím omluvit. Nějak jsem totiž přehlédl kouzelný kvantifikátor alespoň (který jsi ráčila použít pouze jednou) a nechal jsem se unést celkovou dikcí příspěvku, který o daném člověku mluví výlučně v jednotném čísle. Teď sice tvrdíš, že jsi to tak nemyslela, a že takových mužů předpokládáš více, ale opak bude nejspíš pravdou, jak soudím z mnohem zajímavější a podstatnější otázky kvalitativní (tedy jak víš, že takový člověk existuje), kterou jsi bez dalšího odmítla. Dotyčný je popsán tím, že touží právě po tobě a strávil by s tebou zbytek života, ale jak se vypořádá s tím, že existují holky stejné jako ty? A jak se ty vypořádáš s tím, že si z množiny spřízněných duší vybereš A a ne B, C a dalších n? Není to vůči těm ostatním spřízněným duším nespravedlivá křivda? A pokud ti muži uvažují stejně jako ty, čím tě vlastně obohatí? Nebudeš mluvit pouze sama se sebou?

No a tím nefungováním jsem myslel to, že svého dokonalého partnera nikdy nenajdeš. Ty totiž nehledáš člověka, nýbrž zrcadlo svých iluzí. A to se ti bude hledat hodně blbě, mimo jiné i z důvodu, o kterém jsem taky mimoděk psal – kvůli tvému všudypřítomnému pocitu nadřazenosti, který se zaslouží o to, že i kdyby tě náhodou někdo blízký tvé iluzi zkusil oslovit, bezpečně ho zapudíš, když mu okamžitě dáš najevo, jakej je to pro tebe K0K0T.
Smajlík  matfyzák na disku
15.05.2022 07:45:55
matfyzák na disku: Jo, a mimochodem, co přesně mi nefunguje?
 kuuur
15.05.2022 07:44:57
matfyzák:
Ne, já si opravdu myslím, že to většina spíš nepochopila. Dokonce i ty. Ale neřekla jsem proč. Fakt to může být tím, že "blbec jeden", nebo tím , že já se neumím vyjadřovat, tak jak bych chtěla. Protože když jsem psala aspoň jeden, tak jsem tím myslela, že jich může být i 729. No a vyvozuji to logicky, že nejspíš někdo takový mezi těmi 8mld lidmi bude, protože jsem vcelku normalni člověk s normálními zájmy. Navíc podle výzkumu, který momentálně nejspíš nenajdu, protože se mi nechce, ale ty se můžeš kouknout, by třeba takhle měl mít na světě člověk cca 7 lidi.

Jebediah Kerman: Já jsem nikde ale nepsala totiž o tom, že ty páry, co jsou spolu celý život, jsou ta osudova láska, kterou jsem popisovala. Sama si myslím, že je pravděpodobné, že skončím s někým možná i celý život a budu ho milovat, ale nebude to to, co jsem popisovala zde na zpovědnici.
 kuuur
15.05.2022 03:09:18
Nj, nemám co dodat, systematický vyhejbání se vlastnímu mozku je pro tebe typický. Někdo říká něco, co se mi nelíbí = nepochopil mou myšlenku, nejhlubší to ideu lidstva. Blbec jeden.

Jako nic proti, ale pak bych nechodil fňukat na zpovědnici, že mi to nefunguje. Trocha sebereflexe a respektu vůči ostatním lidem by ti neuškodila.
Smajlík  matfyzák na disku
14.05.2022 23:33:54
To, že si někdo nemyslí to samý co ty, neznamená že to nepochopil. Spíš to znamená, že zeměplacka je pěkně zkurvený místo k životu a pro 99% placatozemců to rozhodně není tak romantické jako ve filmu, kde se dva hledali až se našli a pokud nezemřeli, tak spolu žijou šťastně až dodnes.
 Jebediah Kerman Muž33 Kategorie
14.05.2022 22:54:41
Tak ale pozor, tohle si taky občas říkám. Neříkám, že jsme jediný dva lidi co si tohle myslí, ale zřejmě přemýšlíš podobným zpúsobem. Zkus mi napsat: bruh1243@seznam.cz. Zřejmě zjistíme, že každý žijeme na druhé straně republiky, ale za zkoušku to stojí, ne? Vlastně by takové zjištění mohlo tvoji domněnku jen posílit, lol. Je mi taky 19.
 110251
14.05.2022 22:17:22
Achjo, tady to zase očividně skoro nikdo nepochopil...
 kuuur
14.05.2022 22:04:51
To ještě neznamená že když potkáš někoho takového že tě bude chtít.
 Černý Měsíc Muž38 Kategorie
14.05.2022 21:21:13
Pěkná blbost! Kdejakej hejhula, kterej by ti pochválil účes by ti na prvních pár tejdnů připadal jako osudová láska. Mozek se nechá snadno oblbnout. Ale takový ty páry co jsou spolu celej život a pořád se maj rádi, to není tím, že by na sebe narazili náhadou jeden z miliardy. Ale tím, že jsou oba natolik vyspělí, že jsou ochotni se povznést nad neduhy toho druhého, a co víc, jsou si jich u sebe samých vědomi a snaží se je eliminovat.

A nebo jsou jednodušší a stačí jim prostě někoho vedle sebe mít :)
 Jebediah Kerman Muž33 Kategorie
14.05.2022 18:29:29
To mě zajímá.. můžeš mi napsat na mail joe.exx@seznam.cz, rád si to poslechnu celý..
 Joe
14.05.2022 17:32:12
Máš důkaz, že existuje? A pokud existuje, máš důkaz, že existuje právě jeden a ne 729 třeba?
Smajlík  matfyzák na disku
14.05.2022 15:48:22
dotnet: No, na toho jsem vlastně zapomněla:D A ještě v tom městě stejně nebyl, teprve bude.
 kuuur
14.05.2022 14:12:06
Ke štěstí byli lidé stvořeni. K jeho naplnění museli se potkat.

(nepamatuji si kdo to řekl)
 modrésvětlo Žena40 Kategorie
14.05.2022 13:22:07
Co ten jůtůbr?
 dotnet Muž23 Kategorie
14.05.2022 13:13:21
achjo a zrovna v Kanadě, kde je to samý psycho
Smajlík  schizoidd
14.05.2022 12:11:06
Tuto větu si říká většina single lidí. :)
Jenže problém je toho člověka potkat, "všimnout si ho" v davu a mít odvahu udělat krok k seznámení. Hodně lidí si takového člověka nevšimne, protože má utkvělou představu, jak musí ideál vypadat. Takže většina lidí nehledá spřízněnou duši ale spíš nějakou iluzi.
Smajlík  Alessandra111 Žena22 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk