Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195609, vloženo 14.05.2022 11:42:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proslov před maturitou
Budu mít takový ten proslov, jak je tam naše třída, komise atd. Jenže nevím co se tam sakra má říkat. Nemohl by mi někdo talentovaný s tím pomoct? Třeba Rýpale...?
 kuur Žena19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.05.2022 23:08:54
Byl jsem pověřen udělat závěrečný proslov po maturitách, neb se vyžívám v proslovech. Rozhodl jsem se, že to nějakým způsobem potrollím. Proslov ve stylu Řezníka nebo Dana Landy na Slavících jsem se rozhodl, že by bylo moc, ale nejspíše to pojmu extrémně pateticky, že se to ze začátku bude jevit jako normální průměrný proslov, ale pak to začnu vyhrocovat, používat básnické tropy atd., samozřejmě s kamennou tváří. To by mohlo být celkem vtipný :D
 110251
14.05.2022 17:22:42
To je záležitost tak na 2 minutky. Vůbec nemusíš vypisovat někde 2000 slov.
Smajlík  white-rider Muž22 Kategorie
14.05.2022 12:28:10
Samozřejmé taky poděkovat učitelskému sboru za péči a trpělivost, kterou s vámi měli, a že teď jste se přiblížili k cíli a že věříš, že se s tím všichni čestně popasujete.Ze jste se všichni poctivě připravovali (nebesa ti tu lež odpustí)a že věříte, že komise ohodnotí váš výkon spravedlivě, ale že jistě projeví i shovívavost u nedostatků způsobených nervozitou-přeci jen je to první taková velká zkouška ve vašem životě. No, to by mohlo stačit.
 Ggrrff
14.05.2022 12:14:31
Zvláštní, my nejspíš žádný nemáme. Učitelka nás jen představí. Možná někdo pár vět řekne ale to bude nejspíše předseda třídy.
Smajlík  Blazinek7777
14.05.2022 12:02:22
Jestli nejsi schopná dát dohromady krátkej proslov, tak nemáš u maturity co dělat. To nejsi schopná dát dohromady kecy o tom, jak byla cesta k maturitě trnitá a teď jste odhodlaní uspět? Snad maturitu dáš sotva s odřenýma ušima, když si neumíš bez pomoci připravit pár vět.
Smajlík  sorry jakoPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk