Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1196299, vloženo 24.05.2022 19:13:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Srdce na správném místě
Poznal jsem holku, která má srdce na správném místě. Jak se říká, srdce chariťáka. Je to neuvěřitelné. Protože už má jistě nějaké životní zkušenosti, i když jich třeba nemá mnoho, to nedovedu posoudit. Každopádně fakt zlatý člověk. Nesoudí lidi a pokud se ocitli v těžkých životních situacích, pomáhá jim, má můj obdiv. Nemá strach třeba z toho, že by ji někteří lidé bez přístřeší mohli ublížit, prostě jim pomůže, vlídným slovem pohladí po duši, vyslechne… taková ta ideální dobrovolnice na charitě. Nevěřil jsem, že takový člověk může existovat a hlavně, že realita nezničila její ideály přes to, že právě s realitou je v kontaktu. Snad nikdy jsem se nesetkal s něčím takovým, přesvědčením, že v každém člověku je dobro a zaslouží si podporu a neodsuzující přístup. Obdivuji to a zároveň žasnu, že si takový přístup dokázala udržet tak dlouho! Vždyť je to neuvěřitelné. Lidé, obzvlášť pohybující se v pomáhajících profesích, se setkávají často s ne úplně příjemným vystupováním ze strany klientů. Já, i když bych měl být právě ten, kdo také pomáhá a nesoudí, jsem takový, že často vymezuji ty hranice a držím si víc profesní odstup. Je za tím z velké části i strach a to, že nejednou jsem se setkal s věcmi, které nechci, aby zažili ostatní proto mám potřebu před tím chránit i ostatní a ji také. Kvůli tomu jsem dojem asi moc neudělal. Vím, že bych se já měl učit od dotyčné, která to dělá srdcem.
 Dobrovolník Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.05.2022 17:01:31
Já takové dobromily nechápu, tohle není zdravé. Až jí někdo opravdu ublíží, bude to snášet špatně.
 Paní Mráčková Žena21 Kategorie
25.05.2022 13:36:29
Neboj, i ona bude razantně vyléčena - jinými slovy - dostane rozum.
 fimisek
24.05.2022 19:23:13
No ono dělat něco srdcem je takové, že třeba něco uděláš srdcem a dotyčný pak chce víc a když tak daleko tvoje srdce nejde, tak jsi hned ten nejhorší člověk. Tak záleží, kam ona až musí zacházet. Úplně všem srdcem vyhovět nelze. Kdyby ji někdo denně deptal a ona pro něj dělala vše srdcem, tak ji to zničí a pak stejně bude potřebovat to srdce zase ona od někoho jiného. Ale nevím, jak to má a jak moc lidi na ni neoprávněně útočí.
 Šukar čhave Žena21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk