Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1197848, vloženo 20.06.2022 00:34:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Urážky a hnusné chování od zubařky
Po poslední návštěvě nové zubařky, po přestěhování se na druhý konec republiky jsem si vytvořila asi nějakej blok chodit na prohlídky a dělat něco se svýma zubama. Moje zubařka z rodného města byla zlatej člověk, ochotná, milá, podporující. Tu novou mi doporučil ex přítel, že je prej super.

Hned při první návštěvě na mě vyjela, kdo že jí mně doporučil, že prej nechápe, co tam dělám. Že plomby jedině kovové a ne bílé, protože ji už pár lidí v tomto ohledu z hlediska úhrady ošulilo, a tak dále. Neměla vůbec trpělivost s mým strachem, neprojevovala žádné známky soucítění, naopak si do mě ještě kopla, že mám prý zuby v katastrofálním stavu a nějaké další kecy. A to ne, nejsem žádná kuriozita, jen prostě nemám takovou kliku jako ten ex, kterej si zuby čistil tak jednou za tři měsíce a ještě ho chválila, když ve třiceti letech měl jen malej Kazík.

Teď mám často po letech bolesti, vypadlé plomby a tak, ale mám vyloženě hrůzu z toho zkoušet jít k nějakému zubaři. Máte to někdo stejně a jak to řešíte?
 ashleyyy Žena28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.06.2022 15:50:21
Zubaři hlavně nadávají, protože k nim nechodíš častěji a neutrácíš u nich víc peněz. Jsou to nenažranci.
 timtim2
20.06.2022 13:34:25
Nejjednodušší je otevřít šrajtofli ajít na soukromou kliniku. Tam Tě budou opečovávat, věnovat se Ti, jak jen budeš chtít a s úsměvem. Protože náš zákazník náš pán. Pár let jsem to takto řešil, nikdy si doktor nedovolil nic ani naznačit, naopak uklidňoval a podporoval v té péči. Ale každou minutu tam krutě zaplatíš. :-)
 MilanXY
20.06.2022 12:36:37
Najdi si soukromého, ale pokud máš zuby v katastrofálníms tavu, tak počátej, že klidně můžeš dát za zuby 50 nebo i 100 tisíc.
Tahle doktorka bude asi nějaká starší, tmavé plomby, udržuje zuby ve špatném stavu, prohlídka na 30 minut...
Běž k soukromému, budeš na křesle 2 hodiny, hezký citlivý přístup (lépe žena než muž, měla jsem i soukromého zubaře, a taky moc citlivý nebyl, ale zato profesionál), pouze bílé plomby... Ale zaplatíš si to, je to velmi velmi drahé, ale je to úplný opak než jako u týhle doktorky.
 Mandarinka2424
20.06.2022 12:21:40
sorry, ale ex co si cisti zuby za tri mesice uz neco vypovida o tobe. Podle me ty tomu taky rozhodne nedas, cisteni 3x denne a mezizubak a jednosvazkac vubec neznas. Ted si hezky vyzer to jak jsi na to sr... Dobre ti tak
Smajlík  Gopnik
20.06.2022 11:28:13
Stěžuj si na českou lékařskou komoru, jednoduché. Oni si už na ni došlápnou.
 ostraha 001 Muž37 Kategorie
20.06.2022 08:51:46
Mas si cistit zuby poradne, prase.
 jeste se tim vytahuj
20.06.2022 08:48:26
Jestli se ti ex nepomstil 😃.
To je holt o člověku. Měla jsem několik zubních lékařů, jedna byla a je místní postrach, zlá, neempatická. Kamarádce i cosi zanedbala. Měla jsem i zlaté zubaře. Obzvlášť jedna paní doktorka, co bývala v Praze na Milady Horákové kdysi mě zachránila.
Teď mám doktorku, se kterou to není lehké. Skoro nekomunikuje, často je taková přinasraná, což člověku nepřidá. Ale jakž takž jsme si na sebe zvykly a jde to. Hlavně tady není kam jinam jít.
 Belinda
20.06.2022 08:30:08
Arogance je typická napříč lékařským stavem.

No já chodil k zubařce pravidelně, a pořád bylo něco. Kazíky, extrakce.
Ta pak šla do důchodu, pět let už k zubaři vůbec nechodím, ani prevence nic - a zuby bez problémů.

Když něco přijde, tak si zaplatím soukromníka.
Smajlík  Povidlík Muž25 Kategorie
20.06.2022 00:52:28
Já chodím k mladému chlapovi, který je v pohodě a umí poradit. Byla jsem tam teda až když mě chtěli vyřadit z kartotéky, tak mi pak řekl, že nemusím chodit každého půl roku, když mě nic netrápí, ale že aspoň jednou za rok bych se tam mohla ukázat. :D Tak tam možná zas před vyřazováním z kartotéky zajdu.
 Šukar čhave Žena21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk