Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1197943, vloženo 21.06.2022 11:45:15 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Psychiatrické léčení
Prosím poraďte, jaké jsou možnosti, chtěl bych to zkusit, být někde v denním kontaktu s odborníky a řešit s nimi svoje problémy a svůj zpackaný život. Léky nepotřebuji, úzkosti prakticky nemám, ale potřebuji všechno ze sebe nějak dostat a poradit.
 NC-NJ Muž26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.06.2022 21:37:11
"NC-NJ: To věřím, že napadlo. Ostatně, takhle řeší muž problémy, že uteče.

Dítě není čokl, kterého můžeš kdykoli strčit do útulku."

Přesně :-). A je mi velmi blízké to co píšeš o tom, že si s dítětem nemůžeš dovolit padnout. Nemůžu/nechci psát proč, ale tohle znám dobře. Ono ostatně stačilo chodit v horečkách do práce (první rok po rodičáku při smlouvě na dobu určitou, neustále nemocná) a v noci u toho být vzhůru s nemocným dítětem, který se dusilo při opakovaných bronchitidách, přes den ho hlídala babička. Člověk, tedy spíš žena, má netušené rezervy :-D.

NC-NJ, vyřeš ten loket a zkus začít něco dělat. Nrudtalý omílání problemů dokola většinou stejné nikam nevede. Rád jsi tady dostal spoustu a byly i od profíků.

1) zavolej doktorovi a obědnej se s tím loktem
 Sorayaaa
21.06.2022 19:22:47
Rozálie: Díky potěšilo, když se někdo snaží upřímně pomoct. No ono to chce hlavně chtít, já mám za sebou "2 vlny" většího snažení, chodil jsem hodně ven mezi lidi dokonce jsem přežil +36°C asi, ale fakticky jsem pořád slabý, nevyspalý apod. a ten tenisový loket škoda slov. No ale něco se ve mě změnilo, nedokážu to popsat, ale cítím se tak nějak líp, snad i ten spánek se trochu zlepšil, jinak je to slušná katastrofa. Jdu spát třeba v 21:00 nebo 22:00 několik hodin mi trvá než usnu, spánek je takový nekvalitní, pak jdu v noci několikrát na záchod a několikrát se probudím, cukrovku asi nemám, ale občas žeru dost sladkostí ze stresu, no pak se hned ráno probudím a když ještě dospím je to bonus. Tenisový loket, no já prostě půjdu na ortopedii a zkusím mít nějaký lepší myšlenky ohledně toho, momentálně jsem na to nějaký slabý, prostě to vnímám jako poměrně závažný problém, není to jako si zlomit prst na noze/ruce a dát se za několik týdnů do kupy. Ale momentálně mám opět výpadek, takže ta neaktivita je zlo, pro spánek je prostě třeba něco dělat. Ale po dvou vlnách překonání se, bude 3 už hračka, zvlášť ta druhá vlna byla docela morbidní, jako hnulo to se mnou, ale ono to je tak, že člověk to bude zlepšovat ještě dlouho, nic se nevyřeší během nějakého času, je to jako řeka, pořád něco...
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 19:09:18
Ohledně tenisového lokte - najdi si na youtube stránku Bob & Brad a na jejich kanálu si najdi tennis elbow. Jsou tam rady, jak to správně ledovat a jednoduché masáže a cvičení, ať to alespoň uleví od bolesti. Nemůžu tady dát přímo odkaz, protože to z mobilu neumím.
A to ostatní - když si představíš všechny problémy jako megadlouhé schodiště, tak stačí, když začneš jedním malým schůdkem. Nemusíš vyšplhat celé schodiště najednou.
Smajlík  Rozálie
21.06.2022 18:34:03
uhel: To se mýlíš. Mám správný mindset. Vím, co chci od života, vím co mám dělat, co pro to udělat atd. Mám svoje vlastní přesvědčení o různých věcech a je to opravdu moje totožnost. Tenisový loket je jediná věc, která je momentálně silnější, než já, ale tak nějak to překonat musím. To vše ostatní beru jako menší problémy, které je třeba nějak ještě doléčit a dořešit. Tak hlavně rekonvalescence u mě pořád není dokončená, hodně je to taky o spánku. Já často používám slovo rozpoložení, což charakterizuje celkově, jak se člověk cítí fyzicky, psychicky, společensky apod. Tak dejme tomu předtím jsem byl tak na úrovni 0/10 - absolutní dno a neschopnost a teď jsem se zvednul na 6/10 a jakmile nebudu mít tenisový loket budu rázem na 9/10 a pak už zbývá jenom 10/10 jakožto stav, kdy je všechno v pořádku a člověk může normálně žít a fungovat. Já tu psal, že nechodím do práce a mám invalidní důchod a že se za to stydím a štve mě to, teď mám pocit spíš, že se strašně moc těším až budu chodit do práce jako malý dítě na Vánoce, ale ještě to prostě není možné, nejsem v tom stavu, který by se dal nazvat plná pracovní schopnost nebo něco takového. A já nechci brigádu nebo nějakou chráněnou dílnu, ale plný úvazek, protože chci žít plnohodnotně a vím, že na to mám a pochyby pořád opadají. Akorát prostě dořešit ty zdravotní problémy.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 18:18:40
NC-NJ - promiň, ale nemyslím si, že bys měl správný mindset i bez tenisového loktu. Kdyby to nebyl on, bylo by to něco jiného. Tvůj cíl by měl být naučit se zvládat problémy a překážky tak, aby si z toho ještě něco zvládl vytěžit navíc, aby tě to někam v životě posunulo a ne se to snažit zalátovat tak, aby ses momentálně cítil dobře. Pak přijde další bolest, překážka nebo utrpení a budeš zase na nule. To není udržitelný.
 uhel
21.06.2022 18:14:59
Izumi Miyako - ale houby. Tím nikomu nepomáháš, jenom sobě si ulevit - znám to, dřív jsem to taky dělala. Ale pro každého člověka jsou většinou nejhorší ty problémy které má on sám tak to je a tak to bude. Není to žádné slabošství ale lidská přirozenost. Určitě existuje člověk, který má větší problémy než ty, myslíš že by ti tedy pomohlo, kdyby za tebou přišel a začal ti říkat že to co prožíváš ty nic není protože on se má hůř? Život není soutěž, není to o tom, kdo toho vydrží a snese víc. Navíc ty můžeš být například odolnější a líp to zvládat a tedy nebude ani ve fyzických možnostech jiného zvládat to samé.
 uhel
21.06.2022 18:02:09
Izumi Miyako: Já to dělení muži, ženy a další skupiny lidí fakt nechápu. Každý je úplně jiný originální.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 18:00:31
Nemám psychologa, ale přijde mi to jako skvělá věc, paradoxně dříve mě něco takového odpuzovalo, člověk musí k určitým věcem nějak dospět, něco jako nátlak je špatně. Psychiatrička kterou mám je úplně pohodový člověk, akorát s ní moc nevyřeším, ale nevím jak jí to mám říct. Já jí stejně asi uvidím už jenom 1 a pak naposledy. S psychologem bych fakt rád pokecal o svém životě a problémech a čekal bych, že mi to dá víc. No ten tenisový loket je pro mě fakt nejhorší, ty dřívější problémy se už někam posunuly a hlavně mám lepší rozpoložení celkově, ale s tenisovým loktem nedám ani ránu. Ach jo, strašně mě to štve. Ono to může být na delší dobu a propadám beznaději a obávám se, že to bude náročné, protože ta ruka prostě bolí pořád a dlouho. Bez tý ruky už bych jinak měl ten správný mindset normálně žít a chodit do práce, ostatní problémy jsou menší, tenisový loket je prostě moc velké sousto, dost mě to štve a sráží. Ty problémy se mi trochu zcvrkly časem a pořád se ukazuje, že tento je pro mě nejhorší a největší. Předtím to nebylo tak znát, jelikož jsem byl ve stavu morbidního fyzicko-duševního vyčerpání a zničení a tenisový loket nějak zapadnul jako menší problém, vedle toho celkového hrozného rozpoložení. Svůj vzor mám někoho kdo umí žít. Chci ho trochu napodobit.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 17:56:01
uhel: Přesně tak. Jde o to si uvědomit, že ten problém může být z jiného úhlu pohledu docela nicotný.

A taky tím ukazuji, co všechno žena musí snést, zatímco muž div neumírá při každém bebíčku.

Muži zvládnout válku, fyzické mučení, ale často nezvládnou životní situace. Vydrží levý hák, ale skolí je rýma.

Ne nadarmo se říká, že psychické věci jsou horší než fyzické.
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
21.06.2022 17:37:54
Prostě, kdo si myslíš, že nejlépe zvládá život, od toho se uč.

Vybírej dobře.
 Positive plus Muž Kategorie
21.06.2022 17:27:55
Když chceš řešit zpackaný život, tak to je nejlepší řešit s odborníky na život.

Odborníci na ty léky (chemii která tě nějak ovlivní) a diagnostiku projevů duševních nemocí, to je trochu něco jiného.
 Positive plus Muž Kategorie
21.06.2022 16:44:51
Izumi Miyako - to že ty máš větší problémy přece neznamená, že všichni ostatní jsou v pohodě, takže moc nechápu, proč to tady všechno vyjmenováváš. Protože chceš říct že když ty jsi pomalu na odpis, tak ostatní si nemají na co stěžovat? Nebo myslíš že někomu pomůžeš, když uvedeš seznam svých neduh?

NC-NJ - svého psychologa máš? S ním se můžeš o tom bavit. Co se týče zvládání náročných úkonů, které ti přijdou moc těžké že se do nich ani nepustíš - nekoukej na celek, rozděl si to do menších úloh a postupuj postupně. Krok po kroku. A každý krok ber jako výhru. Ber to třeba jako hru. Level po levelu. Takže nejprve třeba jen otevřeš prohlížeč a najdeš si ortopedy v okolí a ok, to stačí. Až se budeš cítit připravený na další krok, vyber jednoho náhodného. Opět, to stačí a jdi od toho. Pak mu zavolej a objednej se. A takhle postupně, ale neber to jako neurčitý celek "vyléčit tenisový loket" protože pak tě ta náročnost odradí a nepustíš se do toho.
 uhel
21.06.2022 15:52:28
Tak pokud se má narodit dítě a matka nebo dítě by mohly třeba zemřít, tak se to taky nějak musí řešit. V tvé situace jde asi o to, jestli ti ta péče o dítě může nějak ohrozit na životě. Já spíš nechápu, jak tyto situace vůbec vzniknou. Kde máš otce? Ten je asi pryč viď.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 15:52:23
NC-NJ: Platí však, že pokud se rozhoduješ, jestli odpojit cizího člověka je to snaží než odpojit vlastní babičku.

K lidem, co s námi sdílejí krevní pouta, rodinné vazby máme ty hranice morálky a etiky vyšší.
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
21.06.2022 15:49:31
Teda koho odpojí nebo neodpojí. Nechají zemřít nebo žít.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 15:48:16
Izumi Miyako: Ty morální otázky a výčitky svědomí mě samozřejmě napadly hned. To bych musel být úplně blbý, kdyby mě to nenapadlo. Ale on je to spíš takový kalkul. Je to jako když byly přeplněné nemocnice covidem v Itálii a rozhodovalo se koho odpojí od plicní ventilace a koho nechají umřít.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 15:44:53
NC-NJ: To věřím, že napadlo. Ostatně, takhle řeší muž problémy, že uteče.

Dítě není čokl, kterého můžeš kdykoli strčit do útulku.

Udělat takový krok často není snadné, protože se musíš vyrovnat s morálními a etickými následky.

Vypadá to jako snadné řešení, ale ve skutečnosti můžeš strávit dlouhá léta v péči psychologa a psychiatra se sebevražednými myšlenkami.
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
21.06.2022 15:13:55
Izumi Miyako: Tak když je hodně zle, tak se nabízí radikální řešení. Mě už to napadlo několikrát, ale neměl jsem odvahu ti to napsat. Co se toho dítěte vzdát? Přirovnal bych to k baby boxu. Když na to nemáš, tak potom je otázka, zda to má smysl. Chápu, že je to citlivé, ale je to prostě varianta, stejně jako baby box nebo intrrupce.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 14:57:01
NC-NJ: Sám Smutný člověk řekl, že si nedokáže představit ještě se přitom starat o dítě jako starám se já.

Tak vzala jsem to pořádně s tím, že jsem jenom vyjmenovala svou zdravotní stránku.

Nemluvím o každodenní zvládání domácnosti, věci okolo dítě. Nebo finanční stránku věci.

To ještě ještě další problémy okolo.

Nikdo se tě neptá, jestli to zvládáš nebo ne. I když se cítíš totálně na sračky, rozpadnout se je luxus, který si nemůžeš dovolit.
Smajlík  Izumi Miyako Žena32 Kategorie
21.06.2022 14:55:55
Ale je z toho hezké ponaučení, že problémy se mají řešit hned, jinak se časem pořád zvětšují a najednou je toho moc. Já ty svoje počáteční problémy neřešil ani nechtěl řešit a ani si nepřipouštěl, že mám nějaký problém, byť jsem ho měl hodně velký už dávno, když to vezmu třeba v životním stylu, který byl u mě velmi nezdraví, sedavost, žravost atd. Tenkrát ovšem se s tím dalo snadno něco dělat, teď už je to hodně těžké a je to pozdě. Bohužel, člověk si uvědomí, že dělá něco špatně teprve ve chvíli, kdy je opravdu velmi zle.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 14:43:57
Izumi Miyako: Tak to zní blbě vážně, když tu psal něco smutný člověk, tak to znělo asi ještě hůř. Ale asi nejde o to, vyjmenovávat všechny problémy. Některé jsou větší, menší, jde spíš o to, jak to snese psychika a jestli se s tím dá něco dělat a jaký je celkový stav. S tou vagínou si to psát nemusela, ale nevadí. Já třeba plácačkou na mouchy rozsekal mouchu nebo jsem viděl na silnici různé brouky a slimáky na cucky a na tohle mám slabší žaludek, vždy se na to snažím nemyslel, ale občas se mi to vybaví a když zrovna jím, tak je to horší.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 14:37:57
NC-NJ: No jen si vem kolik problémů mám já: špatně slyším, vidím, neustále mi brní končetiny a mám špatnou citlivost celé jedné poloviny těla, léčím se na vysoký krevní tlak, trpím obezitou a sem tam mám bolestivé otoky, saturace mi často klesá k 90, uzliny na krku, neustále únava, kašel, dostanu-li obyč chřipku léčím se z toho několik týdnů. K tomu mám skoliózu a krátkou nohu. Mám plochou nohu a zároveň vysokou nožní klenbu. Teď neuroložka přemýšlí, jestli nemám karpely na obou rukách. Chodím na urologii a žeru prášky. Na gyndě mi zase řekli, že se mi otočila děloha s tím, že tlačí na páteř. Poklesnuly vnitřní orgány. Řešit se to ovšem nebude. To se neřeší, a tak si kolikrát musím šáhnout, když jdu na malou, do vagíny a zatlačit zpět vylezlý močák. Ještě bych měla jít na kožní kvůli popraskaným patám a lámavým nehtům.

Takže mi povídej o tom "mít hodně problémů".
Smajlík  Izumi Miyako Žena32 Kategorie
21.06.2022 14:27:23
Izumi Miyako: Tak já o tom hodně četl a nevypadá to, že by to mělo být dlouhodobé. Ta operace je poslední krajní řešení, které by mělo pomoct, ale i po operaci se to prý může vrátit. Není to vyloženě taková tragédie, potíž je v tom když něco takového musím řešit v situaci, kdy už mám problémů dost. Mít jenom tento jeden problém, tak bych to bral s nadhledem a normálně.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 14:22:24
NC-NJ: Tak já trpím už od dětství ortopedickými potížemi, co se mi vrací. Tyhle věci se často nikdy plně nevyléčí. Může ti to na čas dát pokoj, a pak stačí málo a znovu se to ozve.
Smajlík  Izumi Miyako Žena32 Kategorie
21.06.2022 13:59:18
Izumi Miyako: Tak ten tenisový loket je mrdka všech mrdek, je to chronické, bolí to pořád a vrací se to, cokoliv udělám. Když bych šel hned teď na ortopedii a udělal vše pro léčbu stejně to není žádná jistota a můžu to léčit měsíc dva tři atd. Bojím se, že s tím půjdu na operaci a to se mi moc nechce, když to není akutní jako třeba zlomenina.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 13:51:49
NC-NJ: Věřím, že tenisový loket je nepříjemná záležitost. Nedá mi to však tento tvůj problém nepovažovat spolu s tvrzením "nemůžu fungovat" přinejmenším za úsměvné.

Když vezmu jen to, že si doma musím měřit saturaci kyslíkem a přemýšlet nad tím, co s tím. Pokud mi přístroj ukáže hodnoty, se kterými bych správně už měla jet rychlou do nemocnice. V tu chvíli doufám, že je to jenom "chyba měření". Snažím se tomu dávat menší význam. Ačkoli vím, že moje hodnoty nejsou hodnoty zdravého člověka.

Na CT mi zase na krku našli více uzlin než je zdrávo. Radiolog to popsal jako abnormální nález.

O víkendu jsem zase lopatou zahnala housera. Přičemž mi neuroložka řekla, že mi to může dělat ta skolióza. S tím, že na další CT/MR mně může poslat až zase na podzim. Takže můžu doufat, že si tu ploténku neskřípnu ještě víc.

Běhám furt po doktorech. A nevím, co bude. Trápíme, že jestli mě moje problémy dostanou do nemocnice, tak kurva nevím, co s dcerou. Kdo se o ní postará. I když mám potíže, musím fungovat. Prostě musím. Štve mě to.
Smajlík  Izumi Miyako Žena32 Kategorie
21.06.2022 13:27:19
Díky, vážím si kvalitních příspěvků, kde je znát snaha pomoct. Já to celé napsal moc zbrkle, jelikož jsem silně rozrušený. Opravdu nepotřebuji léky ani hospitalizaci, ale musím s někým mluvit a rozebírat můj život a svoje problémy, jinak je to k zbláznění. Poslední dny jsem se pohyboval hodně venku mezi cizími lidmi a párkrát se líp vyspal a připadám si najednou nějaký otevřenější, ale stejně jsem dost podrážděný a rozrušený ze všeho, to je asi znát. V takovém stavu jsem akorát na přes držku a nic nemá smysl podnikat. Potřebuji trochu víc klidu a pak zajdu na tu ortopedii, tenisový loket je vážně solidní mrdka (pardon). S tím se nedá jako nic dělat. Bez něho už bych asi chodil do práce možná za týden, ale to nic nemění na tom, že mám další problémy, které se prolínají s ustupující depresí a všemi těmi sračkami, kterými jsem si musel projít.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 13:09:18
Jestli nechceš medikaci tak určitě ne klasická psychiatrie v nemocnici či PL. Řešit s psychologem
 Loca Loca Žena98 Kategorie
21.06.2022 13:08:45
Psychoterapie, kam se dochází jednou za týden nebo za dva týdny. Pokud něco intenzivnějšího, tak můžeš zkusit denní stacionář, ale je to skupinové.
 Ad Meliora Muž22 Kategorie
21.06.2022 12:56:21
Bohužel prostě když je těch problémů moc, tak se to nedá řešit všechno najednou. Tenisový loket jsem zanedbal, ale fakticky se momentálně ukazuje, že je to pro mě teď největší brzda. Spíš mě to sere že to vůbec mám, nějak jakoby se mi to nechtělo ani řešit, jenže je to moc těžká píčovina na to, abych to nezačal aktivně řešit a zašel na ortopedii.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 12:51:39
Militantní*konzerva: Tak si polib šos, na trapné zbytečné příspěvky nejsem zvědavý.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 12:50:05
Izumi Miyako: Ne rozhodně ne, však píšu, že problémů mám dost, ve výsledku je to takový mix který tě hodí do celkové špatné situace. Tenisový loket jsem získal už dávno potom, co můj život byl totálně v prdeli v depresi, ale momentálně je to pro mě největší omezení k tomu něco dělat a fungovat.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 12:45:45
A já už myslel, že se Ivanka nebo slečna od Romů jde konečně léčit.
Smajlík  Militantní*konzerva
21.06.2022 12:43:02
Tak u psychologa se z toho můžeš vypovídat,ale počítej s tím,že čekací doba je zpravidla dlouhá. Nicméně bolesti s tebou psycholog nevyřeší. To je spíš na fyzioterapie.
 fénix z popela Žena32 Kategorie
21.06.2022 12:39:23
Počkej, chápu dobře, že tvůj zpackaný život souvisí s tenisovým loktem?
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
21.06.2022 12:25:32
Tenisový loket, prostě největší píčovina na světě. Nechápu proč tohle musím mít.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 12:24:19
fenix z popela: Moje diagnóza je zpackaný nefunkční život plný problémů a navíc to nemám komu pořádně říct. Léky fakticky nepotřebuji, poslední dny jsem se pohyboval mezi lidmi a zvládám to.

Fakt je že jeden zdravotní problém převyšuje všechny ostatní asi o 100 levelů, bez něho bych byl úplně lepší a dokázal ten život rychle vyřešit, jenže ten zdravotní problém nemá vůbec jednoduché a rychlé řešení a to mě strašně sere. Potřebuji to někomu říct, dnes to mě nějak bouchlo, potřebuji změnu.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 12:19:01
Zkušenosti s psycholožkou mám. Chodila jsem 1krat týdně teď chodím jednou za měsíc. No v něčem mi to pomohlo víc,v něčem min. Hodně záleží i na diagnóze,jak moc je terapeuticky ovlivnitelna. To cecko jsem ti našla a mají plno až do Vánoc. Tam jsou asi dlouhé cekacky a je třeba se objednat dlouho dopředu.
 fénix z popela Žena32 Kategorie
21.06.2022 12:15:56
fenix z popela: Díky, no já jdu za asi 10 dní k psychiatričce, ale to jsou návštěvy jednou za půl roku, potřeboval bych něco častějšího a spíš psychologa. Zkusím jí to říct, ale zase jí nechci urazit. Fakt že můj život vypadá docela marně. Na léky fakt nejsem, potřebuji spíš odbornou radu ohledně mého života, který je samý problém a radši bych to nějak kontroloval pravidelně.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 12:12:25
Přemýšlím nad psychoterapeutem nebo psychologem, má někdo zkušenosti?, radši bych chodil pravidelně třeba 1 týdně.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 12:12:17
Zkus psychoterapeuticky pobyt. Nabízí ho například fakultní nemocnice v Olomouci oddělení psychiatrie C. Tam se budeš učit různé terapeutické techniky. Jinak klasicke psychiatricke oddělení kombinuje léčbu léky s psychoterapii. Na tom cecku je to hlavně psychoterapie a je možno tam absolvovat léčbu bez léků. Další možností je denní stacionář,ale to je spíš pro lidi s chronickými problémy,kteří jsou aktuálně aspoň v částečné remisi. Líp ti poradit nedovedu. Taky si můžeš najít psychologa na pojišťovnu a jednou týdně tam docházet.
 fénix z popela Žena32 Kategorie
21.06.2022 11:48:07
Ulice a ulice: Říká kdo, lol :D kámo dej si facku, ty budeš největší nula ze všech nul asi, jinak bys něco takového nemohl napsat.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
21.06.2022 11:46:29
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk