Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1197986, vloženo 22.06.2022 00:13:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tenisový loket
z netu:

Jak dlouho se léčí tenisový loket?
Léčba trvá většinou 1 - 2 měsíce, někdy i déle. Především je nutný klidový režim a trpělivost. Někdy je nutná i větší fixace v podobě sádrové nebo jiné dlahy.

Fuck off jebat celý život. Nestačí že jsem byl několik let v depresi a zažíval morbidní stavy, teď budu řešit další sračku, která vypadá docela na dlouho. Přitom bych chtěl už nějak normálně už žít. Tohle bude jen další boj. Ach jo, život je skvělý fakt vážně, nevím jestli mám ještě sílu, ale mám, ona se vždycky někde najde.
 NC-NJ Muž26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.06.2022 16:57:20
ide to rozbúchať kladivkom tak za 2 týždne. rytmické údery na šľachu nad lokťom, na hranci bolesti. ak 3xdenne. je to vápenatenie presilenej šľachy,lieči sa to ajultrazvukom , ale rovnako pôsobí aj to kladivko.
 urbi et orbi
22.06.2022 15:47:06
Já to měl z jednodenního přetížení ruky a zápěstí, kdy jsem fankou na násadě přenášel pár hodin beton. Taková kravina no. A léčba a problémy pak na měsíce.
Ale jako vyléčilo se, jen občas se připomene nějakým pícháním a tak. Je to nepříjemné, ale alespoň to člověku řekne, aby zátěž omezil. Jinak jsem vývojář, takže prací se to umocňuje, i když jsem do toho jednoho pracovního dne nikdy podobný problém neměl, a to ani píchnutí. :-) Takže nepřepínat se a šetřit se.
 MilanXY
22.06.2022 14:26:22
smutný člověk: Ani nevím, bude to nějaká kombinace faktorů. Já se určitě brzy objednám na ortopedii, jinak to nepůjde. Tohle je moc specifická věc, která potřebuje odborný a zodpovědný přístup. Sám s tím nic neudělám a určitě to chci poctivě léčit a doléčit. Je to pro mě moc velký problém, abych to podcenil.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
22.06.2022 13:46:57
Ahoj
a z čeho to máš?

Hlavní je dodržovat klidový režim, do práce nechodíš, tak omez ťukání do klávesnice, nebo držení mobilu a psaní na zp., bude to pak lepší.
Smajlík  smutný-člověk Muž31 Kategorie
22.06.2022 02:10:16
Je to blbé, zánět šlach, měl jsem a vlastně i občas mám kvůli ne moc dobrému doléčení. Doporučuji tedy nepodceňovat. Já si bohužel vzhledem k zaměstnání nemohl moc dovolit doporučenou léčbu, takže jsem měl dlahu, kterou jsem dost často musel sundávat a často ji měl jen přes noc. Takže nyní velmi často cítím ten druh bolesti, i když jen na chvilku. Jestli se z toho dá vyléčit úplně nevím...
 MilanXY
22.06.2022 00:48:18
Já znám jen penisový loket, to je po masturbaci.
 Ulice a ulicePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk