Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1200353, vloženo 04.08.2022 10:17:13 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Strašně se na to těším
Mám na zítra večer domluvenou další schůzku s masérkou. Nemůžu se dočkat, až se zas budu dotýkat krásný ženský. Věřím, že to bude ještě lepší než poprvé. Poprvé jsem se těšil a zároveň byl strašně nervózní. Teď už se jen těším.

Dám pak vědět, jaký to bylo. Hlavně popíšu, jak se po tom cítím a jaké to má důsledky, což může být užitečné pro ostatní panice, co jsou zatím na vážkách, jestli by do toho šli.

Pro ty co to zajímá a přehlédli to, můžete si najít u mě na profilu zpověď a diskuzi o první návštěvě.
 dotnet E-MAIL:   Muž23 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.08.2022 12:53:15
Tricet10:

Jo, nějakou thajskou má taky v nabídce. Ale já chci, aby po mě jezdila celým tělem, takže beru to stejný jako prvně :D
 dotnet Muž23 Kategorie
05.08.2022 12:37:50
Pred par dny jsem byl na aromaticke thajske masazi, bez happy endu, ale i tak jsem si to moc uzil a bylo mi potom o moc lepe.

Kdyby k tomu byl jeste happy end, tak by to bylo jiste prijemne, ale ne extra velky rozdil, byl bych unavenejsi.

Absolutne nechapu, jak muze bekdo odsuzovat nekoho, kdo jde na masaz at s happy endem nebo bez happy endu.
Je to prospesne zdravi fyzickemu i psychickemu a nikomu to neublizuje.

A vetsina zen neumi moc dobre masirovat, profesionalky vetsinou ano.
Smajlík  Tricet10
05.08.2022 11:04:47
To mladej člověk má většinou pochybnosti o sobě, když je na začátku dospělosti to je celkem běžné při vstupu do dospěláckého života. Já byla v mládí také dost sebekritická, měla pochybnosti, to časem přejde. A na tu závěrečnou státnici se připrav, požádej někoho o pomoc, třeba spolužáka, spolužačku o zápisky, nebo si domluv konzultaci s pedagogem....
 jitrnice Žena54 Kategorie
05.08.2022 08:57:01
jitrnice:

"když to budeš vykládat holkám" Tak vykládat to nikomu nebudu, pokud se nebude vyloženě ptát. Ostatně tak to vlastně dělám úplně se vším, proto se se mnou nikdo nebaví :DD

"studuješ" Jasně, nedal jsem závěrečnou práci a prodloužil o rok, pak jsem ji dal s odřenýma ušima a nakonec jsem nedal státnice, na který už mám jen poslední pokus. Už ani nemám sílu a motivaci se na to naučit. Úžasně schopnej jsem.

"práci" Za kterou dostávám stejnou mzdu jak prodavačka v Kauflandu při zaučení, zatímco kdokoliv jiný, kdo dělá podobné, bere průměrně dvojnásobek. Úžasně schopnej jsem.

"vypadáš jak nějakej herec" To hodně mate ten úhel a osvětlení. Na normální fotce vypadám úplně jinak. Klidně pošlu. Ale je pravda, že nemyslím, že bych vypadal úplně hrozně, spíš jen lehce podprůměr, což je fajn. Na tom stejně tolik nesejde.

"že nic neumíš, nic nemáš, nic nejsi"
Nic neumím: to je pravda, nevím nic, co bych dobře uměl. Vždycky se jenom učím, ale nic vlastně neumím.
Nic nemám: opravdu nemám žádný majetek a ani žádný mít nebudu, protože nemovitosti zdražují rychleji než vydělávám a se svým příjmem nikdy nedostanu hypotéku.
Nic nejsem: nemám dokončenou školu a ani to moc nevypadá, že budu, což pro většinu lidí z mýho okolí a rodiny (vysokoškoláci) znamená, že nic nejsem.

" určitě se některé tam u vás líbíš a ani o tom nevíš a říká si, že je škoda, že ji neoslovíš"
:DDDD to jo teda, o každé holce, kterou jsem nějak náhodou potkal, třeba v práci, jsem se akorát nakonec dozvěděl, že má přítele. Ty určitě strašně litují, že je neoslovím.

"pokecat tady také dokážeš"

To je ale úplně něco jinýho, když píšeš text na internetu, který si můžeš pětkrát po sobě přečíst, promyslet a upravit, ještě k tomu anonymně. Moje komunikace, socializace a sebevědomí v reálu jsou tak mizerné, že to si ani nedokážeš představit. No kdybys mě znala, tak myslím, že to najednou celý pochopíš.

Ale i tak dík za snahu a za diskusi :D
 dotnet Muž23 Kategorie
05.08.2022 06:54:38
To, že jste takto podceňují, je ve tvém věku běžné. Někdo se z něj dostane dřív, jiní později.

Jitrnice má pravdu potvrzuji
 Potvrzuji
05.08.2022 05:30:16
Raději sis měl koupit za ty peníze něco hezkého na sebe, než tu erotickou masáž. To mně přijde jako vyhazování peněz oknem a když to budeš vykládat holkám, tak plusové body u nich nezískáš, ale naopak mínusové, bude to úbytek na charismatu, o který tak stojíš.
 jitrnice Žena54 Kategorie
05.08.2022 01:23:03
A ve 23 letech nikdo nemůže čekat, že bude mít člověk našetřené peníze, vždyť teprve začíná.
 jitrnice Žena54 Kategorie
05.08.2022 00:30:53
Dotnet, ty se moc podceňuješ a přitom studuješ, máš práci, dokážeš pracovat v zahraničí, pokecat tady také dokážeš, na fotce v profilu vypadáš jak nějakej herec, pěknej kluk, kdo ti nakecal, že nic neumíš, nic nemáš, nic nejsi, že se držíš toho motta z filmu. To ty spíš holky podceňuješ, že jsou povrchní a jdou jen po majetku a po výřečných klucích... Takové nejsou všechny a určitě se některé tam u vás líbíš a ani o tom nevíš a říká si, že je škoda, že ji neoslovíš. Třeba je také nesmělá a nedokáže udělat první krok .
 jitrnice Žena54 Kategorie
04.08.2022 23:05:07
jitrnice:

Nevěra? Vždyť jsem sám! Nemám koho podvádět.
Jsi v tomto stejná jako DV, akorát obě nedáváte smysl - smysl by jste dávaly, kdyby to byla situace, že to někdo udělá za zády partnera. To bych s vámi plně souhlasil. Ale takhle?

Já bych naopak nechtěl partnerku, která je tak povrchní, že tohle vůbec řeší, že mě v minulosti, když jsem byl sám a bez jakýhokoliv sexuálního vybití párkrát vyhonila masérka. Tak jako buď bychom se měli rádi a rozuměli si a, nebo ne. Co víc je jako potřeba řešit a vytahovat? Proč?

Parkaboy plus:

"To je taková škoda, vždyť ty nejsi incel. "

To záleží, jak definuješ incela. Pokud je součástí tvé definice, že nenávidí ženy a viní je z toho, tak to pravda v mým případě není, pak incel nejsem.

"Nechtěl bys dotek někoho, kdo tě doopravdy chce? "

Tak jasně že chtěl, kdo by ne. Chtění je ale docela irelevantní. Když něco chceš, musíš něco nabídnout. A já můžu holce nabídnout akorát těch pár korun. Výřečnost, smysl pro humor, dobrý vzhled, charisma, sociální inteligence, jakákoliv inteligence... Ničím takovým nedisponuji. Ale i ty doteky za těch pár korun jsou pořád lepší, než kdybych na sebe šahal sám. Jasně, ve srovnání s opravdovým milováním je to nejspíš naprosto ubohý, neříkám, že mi to stačí, ale i tak je to obrovský posun.

S těmi zájmy to asi nebude tak horký, dělám stejně hlavně školu a práci. Jasně, najde se spousta věcí, co mě nějakým způsobem baví a zajímají, ale není to nic výstředního. Úplně nechápu, jak si to představuješ, jako že si dám inzerát: "hledá se holka, co se mnou bude hrát šachy?" Vždyť je to nesmysl.
 dotnet Muž23 Kategorie
04.08.2022 22:41:50
Jitrnice: probuh tak radsi nikdy nechod na zadnou party, kde se tancuje treba argentinsky tango, bachata a nebo kizomba :). Lidi co se treba vidi poprve v zivote, tancuji telo na telo, oba trebas citi "ze by to slo :))" a doma maji partnery. Uplna sodoma gomora, navic zadarmo! Kam ten svet speje
Smajlík  Psoug
04.08.2022 21:49:29
Víš proč k tomu nejsem tolerantní, protože je to strašně tenký led, já bych takového partnera nechtěla. On nejde k robotce, která má provádět erotickou masáž, ale k člověku a to už je skoro nevěra a k sexu v takové blízkosti může dojít, když se neovládnou. Je to zahrávání s ohněm, nemohla bych mu věřit. A vadí mi, když sdílí někdo takovou intimitu - je toho schopen bez citů, bez lásky, já to mám spojené s partnerstvím, láskou. Každý to má jinak, můžeš si dělat samozřejmě co chceš, ale budeš mít zúžený výběr partnerky, každá to nezkousne.
 jitrnice Žena54 Kategorie
04.08.2022 21:28:54
To je taková škoda, vždyť ty nejsi incel.
Podívej, chápu, že jsi v kolektivu nejistý, a někdo prostě neumí prolamovat ledy, ale od toho máš záliby. Fakt nemáš nic, co bys s někým chtěl dělat? Není šance, že kdybys pozval nějakou holku, aby to šla dělat s tebou, a kdyby přijala, že bys měl spíš příjemné než nepříjemné pocity? od programování po hraní dračáku, prostě cokoliv. Nemusíš nutně chodit na mejdan nebo do hospody.

Jestli je ti přítomnost lidí obecně velmi nepříjemná, chápu, ale pokud jsi jen nejistý ve velkém kolektivu, v němž nezapadáš, sakra, vzdáváš to moc brzy. Chlape, nebuď padavka, máš ještě tolik způsobů, co zkusit.

Nebo ti stačí masérka, která při doteku myslí na prachy? Který jsi u zadku? Která z toho nemá potěšení a řekne ti a udělá cokoliv, jen aby si zasloužila prachy? Nechtěl bys dotek někoho, kdo tě doopravdy chce?
 Parkaboy plus Muž26 Kategorie
04.08.2022 19:57:18
jitrnice:

Však já jsem v zahraničí. Až se vrátím, už ji nikdy neuvidím a nebudu za ní moci znovu jít. Takže to co píšeš nehrozí. I kdybych se náhodou zamiloval už na druhé (poslední) schůzce, tak to prostě stejně časem vyprchá - není ani jiná možnost.

Tak mně by třeba nevadila partnerka, která by chodila k masérovi, když byla sama. Nevidím k tomu důvod, aby to vadilo, pokud to třeba nedělala za zády ex. Jako to nemáš ani špetku pochopení či tolerance? Jako proč, řekni mi důvod, proč je to na zvednutý prst.

Blond Real:

Jé díky. To byl ale roztomilý způsob, jak se vyjádřit :D
 dotnet Muž23 Kategorie
04.08.2022 19:44:39
Jsi čuník :P, ale užij si to. :)
 Blond Real
04.08.2022 18:48:14
Víš přes tělesnou blízkost, tam může vzniknout z tvé strany nějaké pouto a budeš tam chodit dál, můžeš se do té masérky zamilovat a bude tě štvát, že to stejné co s tebou bude dělat i s jinými muži a nakonec budeš nešťastný. A jinak sexuální pudy se dají ovládat, tak se na to nevymlouvej. Já jsem sice jiná generace, pro mne jako pro ženu by to byl zvednutý prst a takového partnera bych nechtěla, co by vyhledával takové služby. Mně by nevadil tichej kluk, ale vadilo by mně tohle. Koupení této služby ti připadá jako snadná cesta, ale je to slepá ulice - ke štěstí nevede.
 jitrnice Žena54 Kategorie
04.08.2022 18:04:36
Věř mi, že jo. Zrovna u vztahů a věcí okolo toho je to asi nejhorší. :D
 hattyúk Žena25 Kategorie
04.08.2022 17:51:21
hattyúk:

Jo, to mě napadlo. Tak nic no.

No neoblomná být můžeš jak chceš, ale otázka je, jestli bys jako muž měla potřebu být neblomná zrovna v této věci :D
 dotnet Muž23 Kategorie
04.08.2022 17:21:37
Proč myslíš? Jako že je tam mám kvůli hrdosti? Proto je tam nemám. :)

Možná by mě to lákalo, ale je mi jasný, že bych tam stejně nešla. Asi se ti to zdá jako blbost, ale já jsem v některých věcech fakt neoblomná, mám to poděděný. :D
 hattyúk Žena25 Kategorie
04.08.2022 16:24:31
hattyúk:

Jo tak proto ty labutě :D
No nevím, kdyby sis to měla 10 let dělat sama, tak je docela pravděpodobné, že tě nakonec zláká něco víc a něco nepoznaného. A nepřijde mi, že by se služba erotické masáže nějak vylučovala s hrdostí.
 dotnet Muž23 Kategorie
04.08.2022 15:34:57
Asi bych jako kluk byla víc nadržená, ale řešila bych to sama. :D Navíc jsem hodně hrdá a to je podle mě věc, která by se na mně nezměnila ani kdybych byla kluk.
 hattyúk Žena25 Kategorie
04.08.2022 15:21:28
jitrnice:

Na fotce v profilu nejde přece vůbec vidět, jak vypadám. To je jen taková temná zpovědnicová fotka.

hattyúk:

Já vím, že to není "ono". Ale je to alespoň něco.
Ty to jako holka nechápeš, ale u mužů je prostě sexualita a láska více oddělená. Jako holka nejspíš potřebuješ silné citové pouto, aby se ti líbily dotyky a abys cítila vzrušení.

Takže když nikoho nemáš, tak ti vlastně erotika nechybí, nevidíš v tom tu hodnotu a nechápeš to.

Jasně, vše co píšeš je pravda - jsi jen jeden zákazník z mnoha, jsi jí ukradený, bavit se s tebou bude když budeš chtít jen v té hodině - i to je náplní její práce. Nic ti potom vlastně nezůstane. Ale jako muž si to prostě dokážeš užít, i když tam žádná láska není. Je to lepší než nic, obvzlášť pro někoho, kdo to nezažil nebo je dlouho sám. Jasně, ve srovnání se vztahem a opravdovým milováním je to nejspíš naprosto směšný.

Kdybys byla kluk, měla bys nejspíš odlišnou sexualitu a možná bys do toho šla, to nemůžeš vědět.
 dotnet Muž23 Kategorie
04.08.2022 15:07:36
Nikdy jsem nechápala, proč někdo chodí do bordelu nebo i na tyto masáže. Můžeš si na tu ženskou sáhnout a ona na tebe, ale co z toho jinak máš? Za hodinu tě vykopne s tím, že na ni čeká další klient. Takže sice něco zažiješ, ale vůbec nic pro tu ženskou neznamenáš, neobejme tě (leda za peníze), nevyslechne tě, neuvaří ti, nemůžeš s ní plánovat výlety... Manželství je kolikrát taky obchod, ale přeci jen ne vždy, zato tady je jasný, že tu holku na tobě zajímají jen prachy. Kdybych byla kluk, tak bych do toho nešla.
 hattyúk Žena25 Kategorie
04.08.2022 15:01:53
Koukla jsem ti do profilu a vypadáš jak hezkej kluk, zajímavý typ a s holkama v profilech se dokážeš normálně bavit, nevidím problém. Ty bys mohl mít holek, jen se nebát a na prvním rande než se lidi poznaj, tak to trvá než se rozkecaj, tak se ptát co ji baví , co baví tebe, popisovat okolí...
 jitrnice Žena54 Kategorie
04.08.2022 14:41:18
jitrnice:

já se po ní neválím, jenom ona po mně :D

"Oslovit normálně holku se bojíš a nebojíš se vysvléci před cizí a ještě se po ní válet."

To protože oslovit normální holku je mnohem obtížnější a hlavně nevím co pak dělat. I kdybych oslovil holku a pozval ji na kafe a ona náhodou přijala, tak pak stejně nevím o čem si s ní povídat a jak udělat, abychom se do sebe zamilovali. Kdybych aspoň trochu tušil, tak to možná zkouším.

Zatímco tady je to jednoduchý - napíšu, domluvím termín, přijdu, užiju si, zaplatím, odejdu. To zvládnu i já.

Doufám, že si závislost nevybuduju. No i kdyby, jsou horší závislosti. Máme tu inflaci jak prase, tak co s penězi. Radši utratit za zážitky.
 dotnet Muž23 Kategorie
04.08.2022 14:31:53
Vidíš, už začíná závislost. Oslovit normálně holku se bojíš a nebojíš se vysvléci před cizí a ještě se po ní válet. Kdybys vynaložil nějaké úsilí a nebál se odmítnutí, neposral ses z odmítnutí při hledání partnerky, tak bys mohl být se svou holkou a těšit se na ni. Tahle " masérka " tě po hodině vyhodí a ty budeš další měsíc šetřit na tu masáž. A roky poletí a ty celý život budeš chodit za masérkami.
 jitrnice Žena54 Kategorie
04.08.2022 13:33:31
SheldonC: Je to tak :) V pozdější fázi manželství pak platíš a ani ten sex pak už pořádně nemáš :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
04.08.2022 12:05:09
Fakt hrozný místo:

To není salónek. Je to soukromý byt slečny a je tam sama.
Jinak samozřejmě hezký holky jsou všude. Akorát neumí masírovat a nedělají to za peníze. Takže nechápu, jak to souvisí.
 dotnet Muž23 Kategorie
04.08.2022 11:59:50
To jako všechny hezký holky dělají v tom masážním salónku jinak nikde žádná není?
Smajlík  Fakt hrozný místo
04.08.2022 11:50:35
Bílý heteromuž 0:

Proč smutného?
Smajlík  dotnet Muž23 Kategorie
04.08.2022 11:34:02
Pokračování smutného příběhu, který ale bude mít šťastný konec :-)
 Bílý heteromuž 0
04.08.2022 11:27:41
Alkedos:

Nene, chtěl jsem to minimálně dvakrát, abych to podruhé už měl bez té nervozity.
Nechci s tím ale pokračovat, až se vrátím zpět do ČR.

SheldonC:

Ne, nechci. Sex je už moc intimní a chtěl bych, aby se líbil i druhé straně. Prostě radši milování než sex, to se ale koupit nedá. Sex, kde se udělám silou vůle akorát já a ještě navíc s gumou mě moc neláká, nevěřím že bych si to užil víc než tu masáž. Ale možná změním názor a půjdu do toho někdy později.

Kvetak:

Ano, tak to je.
 dotnet Muž23 Kategorie
04.08.2022 11:15:27
Kvetak: No v podstatě za to platíš tak jako tak. Tahle forma je po napočítání veškerých výdajů nejlevnější.
 SheldonC
04.08.2022 11:11:47
Nekdo na to ma, nekdo za to musi holt platit..
 Kvetak
04.08.2022 11:06:43
Nepsal jsi, že to bylo poprvé a naposled?
 Alkedos Muž69 Kategorie
04.08.2022 10:56:41
To by ses cítil ještě líp, ale popisovat to tady nemusíš :D.
 SheldonC
04.08.2022 10:38:49
Není už lepší nějakej privát/escort?
 SheldonCPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk