Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1200366, vloženo 04.08.2022 13:05:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nasazujete také neustále poker-face?
Sama uvnitř sebe se cítím strašně :( Kdybych to mohla pustit ven, většinu dní bych jen křičela a plakala. Uvnitř cítím jen žal, bolest, zoufalost, opuštění a prázdnotu.
Skoro každý den se cítím na pokraji zhroucení.

Důvod proč své emoce nepouštím moc často ven, je že když se do toho dostanu nedokážu pak zastavit a většinou to vede k hysterickému záchvatu.

Už to trvá tak dlouho, že jsem se naučila nasazovat něco čemu nedokáži říkat jinak než "poker-face". Pár blízkým lidem jsem po pár letech prozradila své vnitřní bolesti a dle jejich slov vůbec neměli tušení, že něčím takovým procházím.

Ani můj přítel nic nepoznal 3 roky. Jemu jsem to prozradila až nějaký čas po rozchodu.

Chodím k psycholožce a beru léky, bohužel dlouhodobě nic moc nepomáhá. Paní psycholožka je mi strašně sympatická a je ke mě nesmírně empatická. I ona potvrdila, že v době kdy jsme se znali pouze jakožto přátelé, neměla tušení čím si uvnitř procházím.

Co vy nasazujete také poker-face? Jak často?
 poker-face E-MAIL: 1893.harley.quin@centrum.cz  Žena30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.08.2022 01:25:54
Omlouvám se za opožděnou odpověď. Vaše reakce jsem si přečetl, ale věnoval jsem se jiným věcem.

lovec-blbů: Bohužel Tvá reakce byla smazána (je to škoda, protože budu moci reagovat jen podle mé chabé paměti).

Četl jsem, co poker-face psala. Ale měl by sis uvědomit rozdíl mezi léky, které Ti napíše psycholog, a těmi, které Ti předepíše psychiatr. Psycholog vlastně ani moc léků předepsat nemůže, psychologa může dělat člověk s magisterským vzděláním, na rozdíl od psychiatra.

Škoda, že si na zbytek Tvého komentáře nevzpomenu (Moderátoři: Nemažte prosím příspěvky, ve kterých je sice nadávka, ale zároveň i obsah – alespoň ne ty, kde někdo nadává mně.)

Poker-face: Rozhodně jsem svoji odpověď nemyslel tak, že bys měla být blbka.

Vnímal jsem Tvoji zpověď tak, že se trápíš a nevíš, jak si poradit (samozřejmě lze předpokládat, že jsi různé možnosti pomoci zkoušela, než jsi napsala sem). Napsal jsem Ti, co mě zrovna napadlo. Nemůžeš ale očekávat, že Tvůj problém (nebo Tebe samotnou) pochopím (ať už já, nebo kdokoliv jiný na Zpovědnici) na základě několika vět – stejně jako Ty nemůžeš v několika odstavcích kompletně popsat své trápení.

Mrzí mě, že jsi moje věty brala tak, že z Tebe dělám blbku. Nemělo to tak vyznít a omlouvám se, že to tak působilo.
 Opcom Muž40 Kategorie
05.08.2022 10:16:06
Ano, velmi často (nevím jestli úplně denně...). Je to výhodné.

Pa
<3
 arachnofobka Žena33 Kategorie
05.08.2022 09:51:45
Jezis porad, prece nemuzu kazdymu blejt svuj zivot ;-)
 Hmmmm
05.08.2022 07:50:19
Opcom: já bych ti asi sama tak ošklivě neodpověděla, ale lovec-blbů má pravdu. Napsal jsi to jak kdybych byla úplná blbka :(
Řešení mých problémů mě napadlo stejně rychle jako tebe, akorát to není ani po letech práce na sobě, tak jednoduché jako napsat pár odstavců.
Smajlík  poker-face
05.08.2022 07:43:10
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
05.08.2022 01:40:54
Asi by ses měla vykašlat na pokrový ksicht a začít řešit důvody, proč ho musíš nasazovat.

Občas je potřeba odhodit masku a pustit nahromaděné sračky ven.
I když je potřeba občas poker-face nasadit, neměla bys ho mít na obličeji dlouhodobě. Pak se to "nahromadění" může dostat do fáze, kdy vezmeš kvér a zastřelíš buď sebe, nebo zajdeš na návštěvu do mateřské školky.

Chodíš k empatické psycholožce, ale je otázkou, zda tě ta milá paní, které jistě dost důvěřuješ, dokáže posunout k tomu, abys sama se sebou něco dělala.

Pokud máš jen špatné myšlenky, je potřeba řešit jejich příčiny. Pokud máš něco na způsob chemické nerovnováhy v mozku, existují léky (v tom Ti ovšem nepomůže psycholog, ale psychiatr).

Řeš příčinu problémů, neřeš to, jak je schovat před okolím. Jistě, někteří jedinci z Tvého okolí Tě za Tvoje problémy začnou odsuzovat - na ty se ale můžeš zvysoka vysrat, takoví lidé nestojí za to, aby sis před nimi nasazovala masku.
Smajlík  Opcom Muž40 Kategorie
05.08.2022 00:53:46
>Zrzavá Bestie
Vím, emoce jsou někdy pěkná potvora, ale zkus to brát jako svou výhodu. Když uděláš nějaký průšvih a někdo to uvidí, tak na tebe nebude tak zlý. Je to zábavné a dost rozptylující :) To fakt nejde pak na někoho hartusit. To je fajn ne? Ber to jako evoluční výhodu. Někdo používá mimikry, někdo rozptylující prostředky. Třeba tchoř to tak dělá, i když trochu jinak :D
Smajlík  Ježek second edition Muž35 Kategorie
05.08.2022 00:48:04
Ne, já funguju stylem co na srdci, to na jazyku. I když jsem poměrně hlasitý, tak nemám potřebu na lidi křičet.

Doporučil bych ti jednu věc: Najdi si nějakého kamaráda - psychicky stabilní osobnost, kterému svůj problém vysvětlíš. Domluvíte se na tom, že když budeš mít pocit, že to v sobě moc dusíš, tak můžeš křičet na něj. ne na něj jako na osobu, ale na něj jako na posluchače a on tě vyslechne.

Zdá se ti to na hlavu? Možná, ale... Myslm si totiž, že jak to v sobě dusíš a nemá to únik, tak se to kumuluje a problém se zvětšuje. A nejen zvětšuje, hlavně se přelévá pak i do oblastí, kde by se nemusel projevit tak silně nebo dokonce vůbec. Potřebuješ to ze sebe dostávat. Hodně může pomoci i sport nebo jiná činnost, kterou lze provozovat urputně.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
04.08.2022 20:56:47
takyjeden: naprosto s ní soucítím.
Smajlík  Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
04.08.2022 20:33:48
Nenasazuji, naučil jsem se zpracovat ty emoce. Sám se sebou. Občas jen tak lehce vyventiluji :) A je to dlouhá a úmorná práce, než jsem na to přišel.

Také jsme měli na škole jednu zrzku, která vždy zrudla a byla červená jak rak. A ještě byla docela hezká. A neměla ráda, když jí to někdo říká.
Smajlík  takyjeden
04.08.2022 19:39:37
Chápu...

Tvářím se často jak kus šutru, ale nedělám to schválně. Pracuji na tom... Alespoň více úsměvu se snažím zařadit do života. :)

Zkus ty emoce dávkovat, ať nevyboucháváš. :D
 Tajnej
04.08.2022 15:23:00
Dětství mě naučilo, takže jo, znám a taky
 Loca Loca Žena98 Kategorie
04.08.2022 14:03:22
Zrzavá bestie: tak to je škoda že spíš nezrzavíš, to by se mi moc líbilo...
Smajlík  hominid Muž40 Kategorie
04.08.2022 13:55:54
Ano, je to obrana. Když neukážeš, co tě zranilo nebo tak, nemají nad tebou lidi "převahu".
A když něco bolí, tak taky.
A protože když řeknu, co mě trápí, tak v momentě, kdy to vyslovím, tak mám pocit, že je to hrozná blbost a měla bych si to vyřešit sama.

Co se týče pokerfacu, tak jedinou nevýhodu mám, že jsem červenající se typ. To znamená, že během 5s zrudnu jak rak a cítím to a je mi trapně, takže zrudnu ještě víc. A pak jsem na sebe naštvaná, že rudnu a tím se prozradím. Protože poker face s rudými tváři je z principu nemožný.
Mužská populace v okolí se mě snaží vždycky uklidnit, že to je roztomilé, když zrudnu, a sexy, ale já mám chuť se tak maximálně zahrabat. A přitom mě rozhodí věci jako "tohle jsi udělala blbě, tohle je chyba.." atd. Takže, bože, pro příklad: zaučovala jsem se v práci, udělala jsem chybu a když jsem na ni byla slušně upozorněna tím, který mě měl hlídat, tak jsem zrudla, načež přišel komentář "tak teď jsi rudá jak rak". Takže mi bylo trapně za to, že je mi trapně, a zrudla jsem ještě víc :D.
Nedejbože když ještě někdo upozorní, že jsem zrudla. Tak to tam mám nejspíš takovou barvu, že bych mohla regulérně hrát rajče a mám ji tam takových dobrých 5minut.
A bohužel to neumím moc ovlivnit.
Smajlík  Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
04.08.2022 13:18:10
24/7 30/30 12/12.....
Furt.
 JokerisbackPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk