Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1200375, vloženo 04.08.2022 16:11:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
narozen jinak
Je možné abych byl jiný a byl si toho vědom? Vždy jsem myslel že jsem na spektru, nicméně lidi na spektru o tomto nepřemýšlí ani je to nezajímá. Od dětství jsem věděl že nejsem jako ostatní děti, nikdy mě nebavilo hrát si na pískovišti nebo chodit na koupaliště, hrát kopanou.

Rodiče mě posílali k psychologovi ale matně si pamatuji že z toho nikdy moc nevzešlo, asi si mysleli že jsem jen hodně introvertní. Volný čas mimo školu jsem většinou trávil četbou nebo poslechem hudby, knihy byly skvělý prostředek na zabití času, příběh jako takový mě nikdy moc nebavil, ale stejně mě vždy zajímalo jak skončí, hudba mě uklidňovala a pořád uklidňuje, dokážu trávit hodiny jen poslechem.

Jsem už 7. rokem po studiu a momentálně opravuji plošné spoje, je to otcovo zaměření a nasměroval mě na něj, nevěděl jsem co chci dělat, stále nevím, nicméně zaplatí mi to nájem a jídlo. Otec před týdnem zemřel na mrtvici, možná je to důvod proč píši jelikož mě to donutilo přemýšlet ještě více, jeho smrt mě totiž nijak nezasáhla a vím že tak to nemá být, spolu s mámou je to člověk který mi dal střechu nad hlavou, oblékl mě a dal mi najíst, měl bych mu to vrátit aspoň truchlením nad jeho smrtí, ale není tomu tak, nemám k nim žádný vztah. Je možné se vnitřně nějak napravit? Jak člověk najde svůj cíl a účel?
 Alex E-MAIL: alexander.khoff22@email.cz  Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.08.2022 17:02:06
Někdy musíš aktivně hledat a zkoušet, někdy ti to samo cvrnkne do nosu. Teď je ještě otázka jestli to rozpoznáš. Máš kolem sebe někoho, s kým můžeš rozebírat pocity z různých životních událostí? Nějaké kamarády?
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
04.08.2022 18:52:21
Jestli máš pocit, že ses narodil jinak, zeptej se matky, jestli neprodělala císařský řez.
Smajlík  no comment
04.08.2022 16:26:23
Kolikrat mesicne se ti tak stane nejaka "tragedie" v rodine?
 Kvetak
04.08.2022 16:14:57
Truchlení se může dostavit klidně i po několika měsících.
 Loca Loca Žena98 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk