Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1200443, vloženo 05.08.2022 22:40:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Za měsíc začátek tanečních - panika
Od září nastupuju na střední a hned v úterý mi pak začínají taneční. Když jsem tam v únoru posílala přihlášku, tak mi to připadlo strasně vzdálené, ale teď je to naopak mnohem blíž, než bych ráda.
Plánovala jsem si, jak v klidu s předstihem vyberu/pořídím šaty, rozchodím boty... sestřenka co závodně tancuje se mnou měla zkusit i nějaké základní kroky, abych tam nešla jako úplné dřevo. A nestihlo se vůbec nic, já byla nemocná, pak tábor, dovolená s našima atd. Boty sem si zkusila dneska poprvé a na to, že to mají být speciální taneční, tak v nich nedojdu ani ke dveřím; přitom jsem už párkrát podpatky měla v divadle a podobně. Šaty mám jediné, ve kterých nevypadám jak holčička ze školky nebo z katolického internátu.. sestřenka měla čas, ovšem v době, když jsem byla s našima na dovolené. Takže nemám nacvičené nic...

Asi bych měla mít strach spíš ze školy, ale ta mi překvapivě hlavou nijak netočí. Na taneční jsem se moc těšila, ale teď to těšení spíš přechází do strachu.
Ale určitě to nejak dopadne, vím.. ještě se nestalo, aby to nedopadlo.
 Hvrtmvk Žena15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
06.08.2022 08:58:07
Není důvod panikařit, hodně holek je na tom podobně. Že neumíš nic předem je úplně v pohodě, od toho je to základní kurz, kde se začíná od úplných základů.
Šaty můžeš řešit průběžně, nemusíš mít na každou lekci jiné. Třeba si je půjčovat mezi kamarádkami.
Bot bych se nebála, jestli máš přímo taneční boty, tak to budou asi latinky s ty jsou na taneční opravdu nejlepší. Taky mívají jen nízký podpatek kolem 6-8 cm a na tom se naučíš v pohodě za víkend.
Užívej si zbytek prázdnin a těš se, taneční jsou fajn akce když si je chceš užít. Je to jen v hlavě.
 SaraLi
06.08.2022 08:12:14
Řešil bych ty boty. Když se v nich nenaučíš chodit, kup si nějaké pohodlnější. A šaty neřeš vůbec. Boty a šaty jsou v hodinách pracovní oděv, na parádu je ples a prodloužená. Kluk te nebude hodnotit podle bot, ale podle ladnosti pohybu. A učit se tančit v blbých botách? To opravdu ne!
Pořiď si lodičky s nižším podpatkem, i když si sama třeba malá, těch pár cm už to nezachrání, a hlavně s pevnou špičkou, zvlášť na první hodiny!
 Ggrrff
06.08.2022 02:20:06
Oceňuji užití středníku.

Pa
<3
 arachnofobka Žena33 Kategorie
06.08.2022 02:03:22
Máš ještě měsíc, to je fůra času. Do tanečních klidně jdi jako úplné dřevo, však od toho taneční jsou, aby ses něco naučila. Málokdo jde do autoškoly s tím, že umí řídit :) Za měsíc se na těch pekelných botách určitě naučíš pohybovat v pohodě. Šaty taky v pohodě stíháš pořídit, nemusí být ready hned na první lekci, vždyť jedny máš, tak můžeš vzít nejdříve ty.

Vem to krok po kroku, začni přemýšlet nad tím, že to tam bude fajn a ne nad tím, že to bude příšerný. Ono to bude dobrý.
 NegativeElectron Žena21 Kategorie
06.08.2022 00:00:58
Tohle mě při dospívání snad jako jediné minulo. Občas si říkám, že jsem tam měl jít. Takže si to užij ať toho ve 20 nelituješ jako já.
Smajlík  white-rider Muž22 Kategorie
05.08.2022 23:49:06
Klid, dobře to dopadne. Uvidíš.
Ten strach z neznáma je přirozený.
Boty ještě můžeš rozchodit, ale věřím, že by se to nějak zvládlo i bez rozchození (možná s puchýři, ale i ty patří k životu :)).
Další šaty taky snad za ten měsíc nebo i později zvládneš nějaké sehnat, ne?
Učit se tančit dopředu není vůbec nutné, skoro nikdo to nedělá a lektoři vše pečlivě vysvětlí, předvedou, ničeho se neboj. Já vím, strach jen tak nezmizí, když se mu poručí, ale nervozitu před tanečními cítila spousta lidí a všichni jsme to nějak zvládli.
Nestresuj se a užij si to. Hodně štěstí v tanečních i ve škole.
Smajlík  allloe Žena30 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk