Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203180, vloženo 21.09.2022 10:00:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nevím jak mu pomoci
Příteli nedávno během 2 měsíců zemřely obě babičky. Psychicky se zhroutil,prohlásil že hodně dlouho teď nechce nikoho vidět,skoncil v léčebně,aby se mohl držet v ústraní. Snažila jsem se ho podpořit,že tu jsem pro něj že není sám,ale veškerou komunikaci se mnou odmítá,že by nebyl dobrý společník,že mám pořád obě babičky tak nevím jaké to je. Přišla jsem ho i s mojí mamkou navštívit do té léčebny,aby videl že tu jsme pro něj,ale poslal máš pryč a to opakovaně,odmítal přijmout návštěvu. Už nevím jak mu pomoci když to odmítá a nechce(nejen se mnou a mojí mamkou) mluvit,ani s ostatními přáteli atd
 Marcela25 Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.09.2022 18:05:20
Čas + ať ví, že tu pro něj jsi. Víc udělat nemůžeš. Jsou lidi, kteří se s čímkoliv raději vyrovnávají jinak než tím, že jsou s rodinou, blízkými.. Respektuj to.
 Blond Real off
21.09.2022 15:46:06
Marcela25: je pokazeny, hledej si pomalu jineho. Pokud teda nejsi natolik silna, aby ses nenechala stahnout dolu do zumpy za nim.

"Psychicky jsem hodně dlouho nezvládala vidět jiné psy, dívat se na to, jak se můj přítel mazlí se psem, zatímco já o toho svého přišla."
O lecebne uz jsi premyslela?
 Kvetak
21.09.2022 15:01:59
Hele babičky v tomhle věku co jsme umírají nám všem. Je to samozřejmě těžké, sama jsem se o babičku starala když umírala. Ale není to tragédie, tragédie je když zemře dítě nebo mladý člověk. Přítel asi nebude moc normální celkově.
Nevím nechtěla bych vedle sebe mít takhle labilního chlapa.
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
21.09.2022 14:12:24
Nabídla jsi mu pomoc a jsi připravena mu tu pomoc poskytnut. Jestli toho využije, je ale jen jeho volba. Ne povinnost.

Ostatně, tohle spíš vypadá, že to byla poslední rána k něčemu mnohem hlubšímu. O čem ty nemusíš vůbec vědět. A zjevně si ani nepřeje, abys to věděla.

Bez ohledu na to, že je v léčebně - někteří lidé řeší stesk a stres prostě tím, že jsou sami. Ty jako ženská se zřejmě potřebuješ vykecat, ale musíš pochopit, že ne pro všechny je tohle řešení - jsou lidé, pro které naopak nutnost mluvit o svém problému je megastresující. Ti pak potřebují zkušeného terapeuta, psychologa, který ví, jak ten rozhovor vést.

Vartuj telefon, messenger a další kanály, jakmile se ozve, že by rád pomoci využil - a splň svůj slib, i kdyby to bylo jen to, že potřebuje dovézt nové číslo nějakého časopisu. Neordinuj mu, co a jak by měl chtít za pomoc.
 Hodislava Žena42 Kategorie
21.09.2022 13:42:49
A má rodiče ? Znám jednu, co její maminka spáchala sebevraždu, protože si myslela , že má rakovinu, po pitvě se zjistilo, že neměla a její dcera z toho šoku skončila na psychiatrii, na rok přerušila střední školu a do školy se vrátila po roce o rok níž. Byl to pro ni šok co máma udělala, udělala to, když byla dcera ve škole a otec v lázních. A to je už hodně starý případ. To chce čas, aby se z toho dostal.
 jitrnice Žena56 Kategorie
21.09.2022 11:04:54
Ano, nech mu prostor. A napiš mu dopis - jo, dopis - že kdyby něco potřeboval nebo chtěl, tak ať se nebojí ozvat, říct si o pomoc, že jseš, jste tu pro něj a do té doby mu přeješ vše dobré. Ještě doplň nějakou omáčku, nechce se mi to teď vymýšlet. Taky se můžeš poptat personálu na jeho stav a co s ním.

A až vyjde ven, tak mu můžeš nenásilně půjčit obě svoje babičky.
 DalšíNázor
21.09.2022 10:58:33
Nechala bych mu prostor. Prostě mu napiš, že respektuješ jeho přání, že chce být sám, ale že tu budeš pořád pro něj a že ti může kdykoliv napsat nebo zavolat.
 MůjNázor
21.09.2022 10:58:08
Jestli mu chceš opravdu pomoct, tak mu dej pokoj!! Každý se vyrovnává se smrtí jinak. Je docela možné, že tvůj zájem mu připadá falešný - pod záminkou "pomoci" může jít jen o manipulaci, podceňování jeho problému. Už jenom to, že nerespektuješ jeho přání je znakem naprosté nevědomosti. Když někdo začne říkat "chci ti pomoct", nebo "myslím to s tebou dobře", VŽDY jde o manipulaci.
 fimisek
21.09.2022 10:15:11
Každý se se zármutkem vyrovnává jinak. Asi to potřebuje vstřebat po svém, ne každému pomůže blízkost druhé osoby. Já mu docela rzumím.
Zemřel mi nedávno pes v den narozenin přítelova psa. Psychicky jsem hodně dlouho nezvládala vidět jiné psy, dívat se na to, jak se můj přítel mazlí se psem, zatímco já o toho svého přišla. Sice jsem nic neřekla a ustála to, ale já taky nejsem zrovna uzlíček nervů. Chápu, že někdo, kdo je citlivější, tohle může nést hůř. Nemůžeš po nikom chtít, aby truchlil podle tvých představ, Chápu, že chceš pomoct, ale tohle asi není dobrý způsob. Případně co to probrat s nějakým lékaem tam, jak to vidí on?
 Nováholka
21.09.2022 10:02:32
Podle mě jsou tohle jenom takové kecy. :-) Ale tihle lidé ví, že citlivé holky jako ty si to budou brát těžce.
 DoePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk