Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203209, vloženo 21.09.2022 16:54:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Za chvilku budu viset za bílý ksicht
Dnes jsem šla ven se svou kamarádkou z práce. No jak jsem pro ni šla, zase na mě volali Romové, pár těch pubertáků, kteří mě celkem mají rádi, a jeden debil, který si na mě prostě zasedl a je rád, když mi může na ulici nadávat. Pak jsem kolem nich podruhé procházela, tentokrát s tou kamarádkou, a najednou bylo hrobové ticho na všech stranách, jen čuměli. Byla jsem s ní venku a pak jsme je ještě jednou minuly a zase nic. No potom odjela a tu puberťáckou partu jsem znovu potkala ve městě, tak se se mnou dali do řeči, řeším tam s jedním ještě ten incident. A pak už jsem šla sama domů. A jak jsem šla, potkala jsem nějaké dvě Romky, věk odhadem cca 40 let, a začaly si něco spolu nasupeně mluvit pod nos. Moc jsem jim nerozuměla, ale z toho, co jsem zaslechla, jim hrozně vadilo, že mám šátek kolem krku (jsem nachlazená), a měly chuť mě na něm uškrtit nebo co. :D A pak jsem ještě slyšela nějaké jejich přání, abych zdechla. Úplně jsem je ignorovala, usmívala jsem se ještě z jedné srandovní situace s těma Romama předtím, než jsem potkala tyhle dvě ježibaby. No ale takové postarší ženské a byla na nich vidět nenávist, jako bych je právě podvedla s jejich starýma. Ty ženské na mě ani nemají nic reálného jako důvod, aby mě mohly pomlouvat, tak si o mně vymýšlí nejrůznější věci a pak by mě za ty jejich výmysly nejradši umlátily. To fakt nepochopím. Ty moje vrstevnice jsou spíš takové úlisné a falešné, ale malé holky nebo tyhle rašple mají prostě chuť mě zabít. Přitom o mně nic neví a já o nich taky ne, s takovými furiemi fakt ani nejde se normálně dát do řeči. :D Jako potkala jsem dnes i jednu starší Romku a ta byla milá, jen po mně chtěla cigaretu, kterou stejně nemám, ale nic proti mně neměla. Ale tyhle babizny... Chápu, že je u nich i dost závist a tak, ale jak můžu vadit takovým starším ženským a ještě až tak, že mě vidí ideálně na popravišti. :D Fakt jsem nikomu nic neudělala, tak nevím. Ani s nikým nechci spát nebo cokoliv dělat, jen si povídat a něco udržuju akorát s mým idolem, a ten žádnou partnerku nemá a všichni už ví stejně dávno, že se s ním scházím. Tak mi vysvětlete, jak velký a přehnaný strach to musí být, aby to v někom vyvolávalo bez reálného důvodu tak silnou nenávist. Nejsem žádná modelka a ani se nechovám vyzývavě. Prostě jenom existuju a ráda si povídám s těmi, kteří jsou ochotní si se mnou povídat.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.09.2022 21:13:39
Ještě pro pořádek.
Je ti doufám jasné, že se nevěší za tvář, ale za úplně jiné části těla?

Ps: Byli podělaní z tvé (bílé) kamarádky?
Ty jo, drsní hoši, jako šmirgl.
Smajlík  *Deadcool* Muž33 Kategorie
22.09.2022 20:45:57
kimčim: Až budu chtít znát tvůj názor, podívám se do ženského časopisu, na zprávy české televize nebo na seznam.cz
Smajlík  *Deadcool* Muž33 Kategorie
22.09.2022 01:45:37
Ty neomarxistické a feministické multikulti degenerátské kecy bere vážně jen část propagandou totálně vygumovaných bílých idiotů, odsouzených k vyhynutí.
Deadcool

Hele, ty "samečku" jen se nepokakej.
Je jasné, co je jádro tvýho pudla.
 kimčim
21.09.2022 22:36:41
Ad "Ty ženské na mě ani nemají nic reálného jako důvod, aby mě mohly pomlouvat/kt jsem nikomu nic neudělala, tak nevím."

Svatá prostato.
Nasíráš se jim jako cizí element do jejich komunity, svádíš jim jejich mladé plodné chlapce a taháš se s nimi přes noc. To by samo o sobě mohlo stačit, abys byla v barevném pojetí práva a spravedlnosti využita jako závaží někde v parku na lampu či strom dle chuti.
V očích cikánek a hlavně rodičů jsi to navíc také ty, kdo je tahá nejen do promiskuity, ale i do chlastu a drog.
V každém případě jsi pro ně nad tím vším také zcela neperspektivní partnerka i máma pro děti. A i kdyby omylem bylo jedno dítě, bude to tragédie pro všechny + vědí, že bílá mladá holka udělá otci očistec přes soudy, ospod a po neplacení výživného i policii (tedy to, co by cikánku nikdy ani nenapadlo a místo toho dá muži pět dětí).

Fakt, že si bílí muži zatím nechávají kurvit své mladé ženy s barevnými, je jejich slabost. Ale barevné komunity tohle rozhodně tolerovat jen tak nebudou.
Jedna věc je konkurenční boj mezi samicemi o samce. Druhá věc rodiče, kteří musí být z bílých -censored- opravdu neštastní, protože s cikánskou náctkou už by měli ti cikáni pět dětí.
Nějaké ty nadávky jsou to nejmenší. Fyzická agrese se dá očekávat, spíš je zázrak, že už nepřišla. Uzavřenější komunity to řešívají v prvním kroku zvířecí hlavou v posteli a v druhém kroku nevratným zmizením.

Ty neomarxistické a feministické multikulti degenerátské kecy bere vážně jen část propagandou totálně vygumovaných bílých idiotů, odsouzených k vyhynutí.
Ale barevní na takové nesmysly zvysoka serou a budou si jednoduše bránit své teritorium, zdroje a plodné samice i samce. A mají pravdu, jsem v tomto plně na jejich straně. Recipročně máme zas právo bránit my bílí svá teritoria, zdroje a samice vůči nim.

Ps: Nemám už náladu ti potisící zbytečně vysvětlovat, co děláš špatně, jak je to správně a jak při této cestě neodvratně dopadneš.
Ani to, že pro bílého chlapa může být výběr cikánky určité nouzové řešení (kvůli plodnosti a prorodinné povaze), zatímco pro ženu je výběr cikána totální nesmysl (nulové zajištění, drogy/alkohol, kriminalita, násilí, kašlání na vlastní děti atd).
Nakonec tě odsoudí a zavrhnou jak bílí, tak barevní. Pokus se takový osud nepřiprait i svému dítěti.
Pps: Ani neumíš poděkovat za ty pohádky, eh. Totálně se cikánizuješ hodnotami, chováním a povahou. Jenže přijata nikdy nebudeš, protože jsi co, no bílá gadžovka, říkalo zrcadlo.
Smajlík  *Deadcool* Muž33 Kategorie
21.09.2022 18:56:49
Chodit ven nachlazená a roznášet bacily, to se nedivím, že tě chtěly zaškrtit :-)
 Bílý heteromuž 0
21.09.2022 17:28:16
achjo: Mě tohle opravdu zajímá. A proč bys to měl číst, když se ti nechce? Nemusíš se do ničeho nutit.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
21.09.2022 17:21:25
Koho tohle opravdu zajímá? A o co tu vlastně jde? Ani se mi to nechce číst
 achjo
21.09.2022 17:07:57
Kvetak: Jindy jsi spíš trapný, ale tentokrát jsi mě fakt rozesmál. :D
Smajlík  Šukar čhave Žena21 Kategorie
21.09.2022 17:06:17
To, ze jsi paranoidni, neznamena, ze po tobe nejdou!
 Kvetak
21.09.2022 17:04:34
Jo a to jsem tam zapomněla dopsat, že ti blbečci zase byli podělaní, když mě tam viděli s kamarádkou. Ale jak jdu sama a jsou daleko, tak to si budou otvírat hubu furt.
Smajlík  Šukar čhave Žena21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk