Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203217, vloženo 21.09.2022 19:22:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Cítím se jinak.
Zkrátka a jednoduše se cítím jako femboy. Už když jsem byl malej tak jsem se chtěl oblíkat do dívčího oblečení a byl jsem trochu zženštilej ale nikdo o tom neví ale vždycky jsem se cítil jako kluk a nechtěl jsem to měnit a to mě zůstalo do teď. A když jsem se poprvé zkusil oblíknout do dívčího oblečení tak jsem se cítil skvěle a pohodlně. Chtěl bych nosit šaty, sukně, punčochy, dívčí trička a mikiny a tak dále... Ale je tady jeden problém a to je ten že nevím jak to říct doma protože se stydím. Bydlím s mamkou a babičkou a mamce by to moc nevadilo nebo by mě to nedala najevo ale pak je tady babička které nevadí LGBTIQ+ lidi ale nechce abych mezi ně patřil já a styděla by se za mě a nechtěla by abych se k ní mezi lidma vůbec přiblížil protože by se za mě styděla a zbytku rodiny by to moc nevadilo jenom děda by měl blbý řeči ale ten by se o tom asi nedozvěděl protože by neměl jak. Ale fakt bych se chtěl alespoň někdy oblíct jako holka a jít normálně ven mezi lidi. Tak jsem se chtěl takhle vyzpovídat a byl bych rád kdyby mě někdo poradil jak to říct doma protože by mě to psychicky hodně pomohlo. A prosím hate si nechte pro sebe protože je to k ničemu mě i vám.
 Sukni bych chtel E-MAIL: clovekzmoravy@gmail.com  Muž14  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.09.2022 22:38:10
Tak pokud se bojíš přiznat to před rodinou, můžeš to nosit alespoň potají, když jseš sám. Anebo si tu rodinu na to pomalu připravovat - ve stylu zavést debatu na skotský kilt a zkusit nejdřív ten, případně nějakou gothic/metalovou sukni, než Ti "projde" opravdu dívčí oblečení
Smajlík  Olut Allahsson Muž32 Kategorie
22.09.2022 08:08:02
fimisek: ale já se cítím jako kluk ale prostě se chci oblíkat jako holka
 Sukni bych chtel
21.09.2022 21:42:07
Když se cítíš jako holka, tak se obleč do školy jako holka, normálně si ufikni nástroj a chovej se jako ženská. Všem řekni, že jsi ani ženská, a ne chlap. Prostě se přiznej veřejně , nahlas, a ne nějaké uhýbání. Když máš ten pocit, není důvod to skrývat. To víš, že budeš mít problémy, ale to ti nemůže vadit. To víš, že se ti budou smát, ale když seš takový pod obojí, tak ti nebude vadit. Je pravdou, že v přírodě bys nepřežil.... v přírodě a pro opravdový život se rozeznávají dvě pohlaví - mužské, nebo ženské, zmetek. Teď je moderní mít pohlaví podle pocitů, tak do toho. Navíc - v Německu už bude možnost jednou za rok změnit pohlaví podle pocitů, bez operace a hormonální léčby. Takže když se začneš cítit zpět jako kluk, nic se neděje.
 fimisek
21.09.2022 19:48:54
Zkus o tom predem nerikat a zkratka si takove obleceni poridit a chodit v nem. Ze zacetku treba ne nic vice vystredniho nebo nevyrazneho, ale zaroven tak, aby slo pochopit, jak na tom jsi.

Nech rodinu, zname a okoli, at se ptaji sami a ty jim na to budto neodpovis a nebo reknes, ze te zkratka lakalo se takto oblict a ze se v tomto citis velice prijemne. Nic vice okoli nepotrebuje slyset. Je to tve telo, jsou to tve pocity a tva moznost svobodneho rozhodnuti.
Smajlík  Network Dogg Žena22 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk