Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203218, vloženo 21.09.2022 19:46:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
ženské myšlení
Pochopíme někdy ženy?

Poznali jsme se v práci a asi 2,5 roku spolu pracovali a byli prostě v pohodě,občas jsme si donesli domací jídlo,půjčily si knížky atd. než odešla do jiné firmy.
ze začátku jsme si psali i volali a vše v pohodě.
jednou jsem jel kolem kde pracuje a pak jsem jí to psal tak říkala že jsem určitě viděl auto a měl jsem se stavit.
pak jsem měl opravdu špatný den v práci a prostě jsem chtěl vidět někoho normálního tak jsem zajel k ní do práce a i když jsem předtím volal tak nebrala(takže jsem v podstatě přijel neohlašenýá) i tak jsem dojel ale vůbec nevyšla ven a vlastně nevím zda tam byla.večer přišla dost hnusná zpráva a já se omluvil a nechal jí být. ozval jsem se asi po půl roce když měla svátek. Ptal jsem se jestli se ještě zlobí na mě co jsem udělal a prý že už neřeší. poděkoval jsem a tak nějak si občas napsali. a i jsme se jednou viděli a vše v pohodě.
občas zavolala kvůli pracovním věcem ale jednou jsem nestihl telefon vzít a když jsem chtěl volat zpět zjistil jsem že jsem v blokaci. napsal jsem jí že je to docela k ničemu když mi volá a když nestíhám vzít zpátky se nedovolám. bez odpovědi
připoměl jsem se asi po 10 dnech.
výsledek? total blokace asi všude kde mohla

Já to prostě nechápu a nemám jak se s ní spojit a šíleně mě to mrzí
 nechapu nic Muž40  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.09.2022 10:19:21
Já to chápu docela dobře. Jediné, co nechápu, je, o co ti jde.
 leafroller Muž21 Kategorie
22.09.2022 09:33:50
Tak ty se taky ozveš jen když je t zle, když hledáš někoho "normálního", a divíš se, že ti neskáče kolem krku? Co když je zrovna zle jí? Co když se jí nedaří a nemá náladu na nikoho - když už to vztahuješ na sebe? A blokace, to netuším. Ale zjevněs to někde přepísk. Každý nějak reagujeme na něco, co tobě může přijít vtipné, jiný považuje za hrubé. Můžeš se považovat za lva salónů, kdežto okolí tě považuje jen za trapáka. Kdo ví. Tak se na to vykašli. Ostatně, proč tak tlačíš na to, že na tebe musí reagovat?
 Hodislava Žena42 Kategorie
22.09.2022 03:19:24
Některé ženské jsou padlé na hlavu a ještě na ně spadlá těžká cihla, z toho je ten následek. Nesnaž se ženské pochopit, nelze to. Člověk může být slušný a hodný jak chce, ale jak té ženské něco rupne v bedně, tak si jde za svým hlava nehlava, ať to stojí co chce, klasika. Já se naučil už x let být sám a vyhovuje mi to, ženskou nepotřebuji, na co, kolem sebe se umím postarat, uklidnit, navařit, vyprat, vyžehlit tak na co, abych měl nervy? Zdraví mám jen jedno. Ten, kdo dokáže žít bez ženské tak vlastně vyhrál sám nad sebou. Vždyť to jenom pije krev, trápíš se kvůli tomu, nespíš atd, k ničemu to nevede, fakt k ničemu takže lepší být sám, ať si kdo chce co chce říká. Já kdysi na kteroukoli jsem narazil tak to bylo jak popisuješ, jak přes kopírák. Moje bývala byla taky taková, urazila se a na 3 týdny třeba nemluvila. Udělala to jednou, ok, udělala to podruhé konec, prostě tečka. Poprvé to nemělo vysvětlení a když to nemá jednou vysvětlení, nebude to mít ani podruhé, takže jsme skončili ještě dříve než jsme začali. Její dosavadní rekord byl 6 dní ve vztahu. Od té doby už cca 14 let nikoho nemám a jsem spokojený, naprosto. Máš se pořád, co dojdeš domů dívat na otrčený ksicht? Jen tě komanduje to je tak všechno. Za to ty nervy fakt nestojí. Na dialýze jsme měli taky takovou herečku, která si myslela, že jak bude pískat, tak každý bude skákat, jenže narazila děvenka na mě víš a s tím jaký jsem k ní byl za to, tak s tím nepočítala takže byla docela vyjukaná z toho, protože se po každém asi vozila, tak jsem se vozil já po ní. Říkám tak takhle teda děvenko ne, s kým si myslíš že jako mluvíš? A dost ještě jednou tak si budu stěžovat tvému zaměstnavateli co ty si myslíš o sobě. Měl jsi vidět jaký už byl klid, takový klid, že se se mnou už nebavila a nepromluvila a to bylo dobře. Pokud ti ženská řekne, že tak to musí být a tečka tak NE, dělej si to podle sebe a hlavně neustupovat, protože tím ji dáváš najevo že se bojíš a ty musíš být ten silnější rozhodně. Dal jsem ji takové kapky, že si na mě stěžovala vedení :) tak říkám stěžovat si můžeš jak chceš, je to zbytečné a ukázal jsem ji, kde ji mám, ve které části těla, asi tak, s ledovým klidem. Takže člověk se nesmí dát a musí jít za svým jinak to u těch ženských nejde prostě
 ostraha 001 Muž37 Kategorie
22.09.2022 01:03:09
to je zas nějaká s HPO...
na ty ser...
Smajlík  hominid Muž40 Kategorie
21.09.2022 21:33:49
Proč to řešíš?? Nemá zájem, tak to ber a jdi dál.
 fimisek
21.09.2022 20:48:03
A proč se s takovým člověkem chceš spojovat? Co ti asi taková náladová žena dá? V tomhle zase já nechápu mužské myšlení. Proč se vnucujete takovým ženským?
Smajlík  Proberseclovece
21.09.2022 19:55:51
Na mě se podobně urazila kamarádka. Já to taky nikdy nepochopím. Už bych se na tvém místě znovu neomlouvala a nechala to ladem. Přerušení toho kontaktu není tvoje vina.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
21.09.2022 19:52:46
Tohle neni o zenach nebo zenskem mysleni. Je to zkratka o divce, ktera neopetovala tve city a i kdyz po case dokazala komunikovat, zkratka z tebe vycitila, ze to nejspise beres jinak. At je to takto ci mene pravdepodobne, jedno je jasne. O kontakt nestoji a pokud byste byli v kontaktu, byly by to takove nesmyslne hry, tohle ti za to nestoji. Nepatrej v tom, co bylo nebo by mohlo byt. Nikdo neudelal nic spatne, jen vam nebylo souzeno naslapnout na stejnou cestu.
 Network Dogg Žena22 Kategorie
21.09.2022 19:50:44
Je to smutné, ale opravdu k smíchu, neřešil bych jí a poslal do patřičných míst, co je tohle za kolegu/kamaráda, když dělá takovéto úlety, opravdu chceš někomu takovému věnovat čas, i když mezi vámi není nic vážného? Celkem klasické chování, přenes se přes ní a vůbec jí nenaháněj, nech jí být. Pravděpodobně je kolem ní tolik lidí, že tě má někde.
Smajlík  achjoPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk