Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203253, vloženo 22.09.2022 09:24:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nechci být nevlastní mama
Poslední dobou řeším takový problém. Spíš je to můj problém a je to pro mě úplně nová situace a já v ní asi trochu plavu a nevím, jak se k tomu postavit. Manžel má syna 8,5 roku, který u nás z počátku (před cca 4 lety) byl 1x týdně po školce, potom 1x týdne po škole, plus jeden víkend za 3 týdny. Vyhlídka na to, že by u nás někdy mohl být natrvalo pořád byla nejistá, vlastně to vypadalo, že pokud to tak někdy bude, tak nejdřív až mu bude 12,15 let. Jenže teď během doby, co mu bylo 8 se situace během půl roku otočila, máma je rada, že ho nemá doma, že má klid, že s ním nemusí dělat úkoly do skoly a vlastně tak nějak úplně otočila, když nám ho předtím nechtěla dávat vůbec. Máme spolu ještě 2,5 letou holčičku. Děti se mají rádi, malej mě má taky rád, ale já hrozně bojuju. Bojuju asi sama proti sobě. Prostě jsem si nepredstavovala před 2 lety život tak, že tu budu mít každý den dítě, které nemá žádné návyky, není absolutně samostatné co se týká čehokoliv, do školy pro něj manžel jezdí 20 km tam, 20 zpět, takže za měsíc projede 3000 jen na tom, že ho vozí do školy. O peníze mi nejde, to byla jen vsuvka. Jde mi o to, že nestojím o toho malého. Nevadí mi, když tu je, vycházíme spolu, ale prostě mi chybí občas i den nebo víkend jen ve třech. O dovolené ani nemluvím, tu nikdy ve 3 mít nebudeme. Chápu, že manžel chce mít své dítě co nejvíc, když se o něj jeho matka vlastně skoro nestará a i v mém zájmu je, aby neměl teď ve třetí třídě 3 a 4 ve škole, jako to měl minulý rok. U mámy jen leží doma na posteli, kouká do mobilu a na televizi vyrostl. U nás jsme aktivní, u TV téměř není a snažíme se o různé trávení volného času. Dokonce chodí i na judo, aby přišel mezi děti, něco se naučil a nebyl doma jako poleno a za pár let nechodil s nějakou pochybnou partou. Vlastně to ale dělám vše ne pro kluka, ale pro sebe. Abych tu neměla za pár let fetaka a zloděje, aby neměl špatné známky ve škole a něco z něj bylo a vlastně hlavně kvůli manželovi. Ale jsem z toho poslední dobou nešťastná. Prostě mám asi problém jen v sobě a nedokážu se smířit s tím, že tu teď u nás bude bydlet téměř pořád. Nečekám nějakou radu a už vůbec nechci větu typu, tak sis neměla brát chlapa s dítětem. Na to už mám alergii i když vím, že to je přesvědčivý argument a pravda. Jen by mi pomohlo, kdyby mě někdo pochopil a řekl, že to bude zase lepší, protože nemám nikoho, komu se s tím mohu svěřit. A manželovi to říkat zatím nechci, i když asi budu muset, aby aspoň věděl, že takový zásah do mého soukromí také budu nejakou dobu prekousavat.
 jmenoik Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.09.2022 22:58:45
Šukar čhave: to jsem napsala jako trochu že srandy. Já vím že jo ale na netu si tak nadavaji lidi který jsou starší i o tři roky :D
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 22:06:51
To jsi vedela: Cooo? Ty jsi boomer? To je generace dnešních šedesátníků. To si děláš srandu. Ty jsi tak generace x, ne?
Smajlík  Šukar čhave Žena21 Kategorie
22.09.2022 17:27:33
Parkaboy plus: jo i bych souhlasila,ale jde taky o čem toho dítěte. Dceři je 12 a mám už zase de facto svobodu a svůj život. Samozřejmě ze se o ní starám a myslím že i dobře, ale prostě už je samostatná. Ale je fakt že už jsem stará, ještě o sedm let víc než já a mladý lidi takhle velký děti nemají že jo logicky :). Ale romantiku a volbej čas si pořád umíme užít. I jako boomerove :D
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 16:38:29
Izumi Miyako: to není nezbytně pravda.

Každý chce ve vztahu aspoň na začátku trochu romantiky a zábavy, trochu toho kouzla. Ne každý (zejména mladý) muž chce tuhle fázi nadobro přeskočit a buď se stát otcem na plný úvazek nebo být s někým, kdo má na prvním místě rodinu a až na druhém jeho, když občas vyzbude energie nebo chuť.
Což je pochopitelné, a týká se to hlavně mladých lidí. Dospělý ćtyřicetiletý muž, navíc takový, co už děti má, bude namítat daleko méně, už jen proto, že sám je pohlcen starostmi a dospělým životem a nic se pro něj takovým vztahem nemění.

Není to ale chyba těch mladých, že do toho nechtějí vstoupit, je to sice nedospělé přání, tedy ta představa romantického "chození", ale kdo je v životě nemá? Zcela legitimní touha.

I proto to mají mladé ženy tak těžké. Dítě je "velký skok vpřed", a když se na to muž/otec vykašle, žena nemá moc možností, co s tím provést.
Bohužel jde o špatně rozdané karty, s tím se nedá moc dělat.
 Parkaboy plus Muž26 Kategorie
22.09.2022 12:59:51
Šukar čhave: Co si budem povídat. Muži, kteří odmítají ženskou s dítětem jsou nejčastěji ti, co se bojí o svoje penízky nebo jim vadí, že si s ní nemůžou bez omezení zadovádět v posteli, co hrdlo ráčí.
Smajlík  Izumi Miyako Žena32 Kategorie
22.09.2022 12:38:27
Frank Drebin: Já si myslím, že u obou pohlaví to vyjde na stejno. Plno chlapů ženskou s dítětem rovnou odmítne, protože by to nesnesli už vůbec. Ale jsou zase takoví, kteří jsou s tím v pohodě.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
22.09.2022 12:27:01
Píšu to pod každou takovou zpověď. Vy ženy jste v tomhle strašně pokrytecké. Vaše vlastní děti jsou pro vás neoddiskutovatelná priorita, není nic víc, nějaká vaše známost je musí bezmezně milovat, ale vy můžete ty cizí klidně nenávidět.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
22.09.2022 12:12:41
Jestli chceš, nebo nechceš být nevlastní máma je jedno. Už jsi nevlastní máma!!! Tak se s tím smiř!!!
Kvůli tomu si tě přece bral...
 fimisek
22.09.2022 12:00:59
"Miluju" tyhle "druhý" mámy... ta první ve všem hrozná a ty úplně dokonalá chudinka trpíš....
Smajlík  dfgdhb
22.09.2022 11:44:59
Šukar čhave - pardon, nějak mi to dneska nemyslí :D
 uhel Žena23 Kategorie
22.09.2022 10:49:21
To jsem nevedela: V jednom tématu myslím, že Sorayya hovořila o rozdílu, když si najde partnera žena s dítětem a když muž.

Žena, když si najde novému muže, tak se o dítě nepřestane starat.
Zatímco muž, který se na oko staral, se s novou partnerkou nejčastěji zcela přestává o své děti starat.
Najednou je všechno na ní a je nucena se o děti kompletně postarat jako by bylo její. Jako by si ho adoptovala. Pak to vypadá jako jistá parodie na lesbické partnerství, kdy dítě nemá matku a otce, ale matku a novou matku. Přičemž otec je z toho z obliga. Jako by nebyl. Jenže žádná ženská, pokud není lesba nebo BI nechce být v tomhle lesbickém vztahu, který si navíc ani sama dobrovolně nevybrala. Navíc se obecně ženské mezi sebou často špatně snesenou. Však se podívej na obecné: Manželka vs tchýně. :D

A s tímhle se ty naivní ženy, které věřily, že je svět růžový těžko vyrovnávají. Neuvědomují si, co to plně znamená. A je fakt vtipné, když ty jo a někteří lidé mají tendence ti to vyčítat, že seš sobecká, že nechceš partnera s dětmi.

Vážně, příběh o tom, jak nevlastní matka plně přijala dítě a stala se mu dobrou matku, jsem snad naposledy četla jako mladá holka tenkrát v Katce.

Zatímco příběhů jako tento jsou mraky. Na Emiminu jsem jich za posledních půl roku četla nejméně 5-10. A všechny jakoby psané podle jednoho mústru.
Smajlík  Izumi Miyako Žena32 Kategorie
22.09.2022 10:47:32
Se "vsuvkou" docela souhlasím.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
22.09.2022 10:44:04
Šukar čhave: Já musím jet teď do práce. Pak si přečetu. Ale že ho ceně přijmout mi nepřipadá.
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 10:41:59
To jsem nevdela: Manžela to zajímat nemusí, ale ať se pak nediví, že bude s dítětem furt sám. On si to dítě udělal, jemu se pak rozpadl vztah, takže je pak opravdu na něm, aby dokázal zajistit příjemné prostředí pro svou partnerku i pro své dítě. No a já jsem sama ten typ, který se fakt hned nezačne mazlit s cizím dítětem. A klidně si to přiznám, nemám potřebu si hrát na něco, co nejsem. A vím, jaký to ja začátku dělalo problém mně, a kam se to potom posunulo. Dnes se na to aspoň umím podívat z různých pohledů, neboť bych teoreticky taky mohla skončit jako samoživitelka a chtěla bych pro své dítě to nejlepší. Ale nemá cenu nadávat nevlastnímu rodiči. Není to taky stroj, který musí být vždy za každou cenu rozumný a vše si upírat až do sebevyždímání. Nebudu se o tom dohadovat, svého jsem autorce napsala dost. Můj názor je, že vlastní i nevlastní rodič spolu musí mít ujasněná pravidla, musí se mít hodně rádi a cítit, že jsou ja to dva, a pak i dítě má pohodu, kterou si rozhodně zaslouží.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
22.09.2022 10:38:38
Promluvte si manželem o 1) tvém vlastním prostoru, klidně i fyzicky vytvořeném doma v podobě nějakého vlastního hnízda a 2) alokaci času, jak společného, tak individuálního. Jinak to opravdu lepší nebude.

Bláboly typu "Život není o tom, co ty chceš." neřeš, akorát bys sešla a časem pošla.
Smajlík  vsuvka
22.09.2022 10:33:31
Izumi Miyakoje : Jo však jo. Úplně přesně napsaný. Bejvala je vždycky špatná matka, lína a jen z nich tahá peníze. Dítě je rozmazlený, nesamostatný apod.. Moje dítě je absolutní zlatícko a manža chudinka za nic nemůže. Krávy tvl.
Btw přesně jak říkáš když vím že na to nemám tak do toho vztahu nelezu a najdu si bezdětnýho. A když né tak to pak beru jak to je a postavím se tomu jak dospelej člověk. Koho zajímá že na to nebyla zvyklá. To dítě asi těžko. Manžela taky, ten chce mít svý dítě u sebe. A je to úplně normální.
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 10:32:33
To jsem nevedela: Tak jasně, protože do toho má zamíchané svoje aktuální pocity a subjektivní pohled na věc. Jako když máš někoho ráda, ale jsi schopná ho vidět někdy v tom nejhorším světle, protože tě naštval. Tak to je jasné, že se pak zlobí neoprávněně i na to, na co se zlobit nemá. Ale proto to napsala sem. Já nechci dělat reklamu, ale myslím, že ta knížka, o které jsem psala, se k tomu staví hezky, citlivě a s rozumem. Je to přece rodina, tak není účelem nadávat ja jednoho nebo na druhého. Ale najít cestu, aby jim spolu bylo dobře.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
22.09.2022 10:28:54
To jsem nevedela: Ano, teď jí to vadí, ale píše sem, protože ji to trápí, je to pro ni změna. Jak vidíš, ráda by ho přijala, ale úplně jí to nejde. Ale co není, může být. Nadávky jí ale fakt nepomůžou.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
22.09.2022 10:28:31
Šukar čhave: jenže ona nepíše jiné, píše žádné a že je nesamostatné. Jak taky jinak že jo.
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 10:27:02
Šukar čhave: Tak jako jak ulehčit? Že se k ní bude chovat hezky a ocení když se k tomu dobře postaví a poděkuje když mu s péčí pomůže? Tak jasně. By měla být samozřejmost. Ale ji prostě vadí že tam to dítě bude a to jí těžko ulehčí, leda by se na něj vykašlal.
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 10:23:27
Tak ono to není o tom, že dítě nemá žádné návyky. Má prostě jiné návyky, než má nová partnerka a než má její vlastní rodina. Protože to dítě je napůl z jiné rodiny. Proto je pro některé nevlastní rodiče těžké se s tím dítětem taky sžít. V tom to bude. Ne žádné návyky, ale jiné. To dítě za to pochopitelně nemůže. Ale to dítě bude u nich v pohodě, když i jeho nevlastní máma bude v pohodě. To vám asi nedochází.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
22.09.2022 10:19:24
To jsem nevedela: Však píšu, že to nejvíc stojí na tom chlapovi. Že na něm nejvíc záleží, jaký je, aby se mělo dobře i jeho dítě, i jeho nová rodina. A jestli jsem to dobře pochopila, ona to dítě nechce vymazat. Byla zvyklá ho vidět několik let hodně málo a najednou s ním má trávit veškerý čas. Tak se jí nedivím, že je to pro ni změna. Co z toho, že jí budeš vyčítat nějaké sobectví, když ty pocity v sobě pořád bude mít. Já se jí prostě nedivím. Tady je to od toho, aby lidi člověku poradili, co ká udělat, třeba i aby neuvažoval špatně. A ne mu jen nadávat. Určitě by tehdy byla raději, kdyby ten její chlap byl bez zavazků. Ale asi jí za to stál, tak se rozhodla pro něj a podstoupit kvůli němu tu složitější cestu. To on by ale měl ocenit a snažit se to ulehčit i jí.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
22.09.2022 10:19:19
To jsem nevedela: A proto já třeba odmítám chlapa s dětmi, i když bych ho přeci měla chtít, protože sama mám dítě.

Ale kvůli takovým pak situacím nechci do toho jít.

Jako přes kopírák, zásadně předchozí partnerka byla neschopná a líná lemra a děcko nemá žádné návky je rozmazlené. Takže to pak zůstává na té chudince, co si otec toho dítěte našel jako další partnerku.

Upřímně, kdyby si ex našel jinou a založil s ní rodinu a nedej bože náhodou si začal brát dceru, tak budu v očích jeho nové partnerky to samé. Navzdory diagnóze.

Stejně tak kdybych si já našla chlapa s dítětem, musela bych velmi pravděpodobně řešit péči o jeho a svoje děcko. Přičemž by to ten chlap bral jako samozřejmost. Navzdory situaci.
Smajlík  Izumi Miyako Žena32 Kategorie
22.09.2022 10:14:31
Šukar čhave: evidentně jde když to sem píše. To je podobný jako nejsem rasista ale...nejde mi o peníze samozřejmě..ale že manžel bude dítě vozit do školy a projede benal mě sere tak že to sem musím napsat. Ale o peníze mi samozřejmě nejde.
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 10:12:22
Šukar čhave: Jo to máš asi pravdu že nepomůžou, ale já ji asi ani pomoct nechci. Nesnáším tenhle typ ženských. Jdou do chlapa s dítětem, nejlíp si s ním rychle naprcaji svoje a pak chtějí aby se to nevlastní dítě nejlíp rozplynulo někam do vzduchoprázdna a ony si mohly hrát na dokonalou rodinku. To nevlastní dítě je samozřejmě nesamostatné, rozmazlené apod.ale všechno je chyba ex nebo toho dítěte. Ne mýho super manži, ale už jim nedochází že on je za jeho výchovu zodpovědný stejně. Tyhle ženský jsou tak neskutečně primitivní.
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 10:09:00
uhel: Že to stojí na tom jejím chlapovi.


Oh bože, jdu radši pryč.
Smajlík  Šukar čhave Žena21 Kategorie
22.09.2022 10:08:14
To jsem nevedela: To nijak nesouvisí s tím, co řeší ona. Sama psala, že jí nejde o peníze.
Smajlík  Šukar čhave Žena21 Kategorie
22.09.2022 10:06:44
Šukar čhave: Málokterá ženská s tím nemá problém. No tak si má najít bezdětnýho když má. A když do toho jde tak se tomu má tak postavit a brát to jako dospělej a nesobeckého člověk. Tady řeší trojku za benal tvl. Přítel svoji dceři teď našetřil čtvrt mega. Ani by mě nenapadlo říkat si jak by se ty peníze hodili navíc nám. Jsem ráda že je zodpovědnej že není žádná sracka a že se ta holčička bude mít dobře. Nejsem totiž kráva.A vím o čem mluvím sakra dobře.
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 10:06:34
"Hlavně on by se měl snažit, aby to bylo příjemné pro vás pro všechny. Je to jeho dítě, ty jsi jeho partnerka, takže bohužel na něm to stojí."

Šukar čhave - vždyť je to jenom malé dítě z rozvedené rodiny, které si přehazují jako horký brambor. Houby na něm stojí. Přece po něm nemůžeš chtít aby byl v 8 letech uvědomělý a choval se jako dospělý.
Smajlík  uhel Žena23 Kategorie
22.09.2022 10:05:38
To jsem nevedela: Tak nepíšeš tu sama. A jinak každý to vere úplně jinak. Stejné je to u chlapů. Některý s tím nemá problém a některý ano. A taky hodně záleží, když by to nevlastní dítě měla ona odmala nebo když ho dostane teď, jak už je větší. Nikdy dvě rodiny nejsou stejné. Myslím, že ona přišla řešit svůj problém, jak se s tím vypořádat. Takže tyhle řeči, které už slyšela stokrát, jí moc nepomůžou.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
22.09.2022 10:02:31
Šukar čhave: Já ale mluvím z vlastní zkušenosti. Přítel má dceru z předchozího vztahu. A žiju s ním a on s mojí dcerou xlet. Takže tu prosím nepiš že jsou to chytrý kecy lidí co to nezažili a nevědí o čem mluví.
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 09:59:18
Někdy je správný dělat věci, který nechceš. Dej klukovi šanci a aut zjistí, že u vás jsou věci jinak než a jeho matkou a získá nějaké návyky, tak si to sedne. A i ty si zvykneš. Takový život sis vybrala, tak teď je holt třeba trochu bojovat a máknout.
 tralanka
22.09.2022 09:58:14
Hele já to chápu. Těch keců, jak jsi dospělá a můžeš si za to sama, si nevšímej. Strašně lehko se mluví, ale málokterá ženská s tím nemá problém. Ono je to těžké, když víš, že je s tebou super chlap a že jiného nechceš, ale s ním je tady i to dítě. To nikdy není takové, jako když je to dítě tvoje. Zvlášť, když už je ten chlapeček starší. Je jasné, že pro toho chlapečka je to nejhorší, a dospělí by se měli chovat tak, aby mu ten život udělali co nejpříjemnějším a aby neměl žádné blbé vzpomínky z dětství. Zároveň ale i chápu tebe, jak těžké je tohle celou dobu dodržovat a nechat si zasahovat do svého soukromí téměř kdykoliv. Zažila jsem něco podobného taky, i když ne až tak, takže si dokážu hodně představit tvoje pocity. Podle mě ale dost záleží i na tom chlapovi. Hlavně on by se měl snažit, aby to bylo příjemné pro vás pro všechny. Je to jeho dítě, ty jsi jeho partnerka, takže bohužel na něm to stojí. Myslím, že na tohle ani není ideální rada, je potřeba se s tím naučit žít, případně udělat nějaké kompromisy. Možná bych ti doporučila knížku Třetí rodič. Sama ji mám doma a i mně tehdy dost pomohla. Napsala ji také jedna nevlastní máma, tedy člověk, který se na to umí podívat z téhle složité pozice. Nikoliv nějaký kazatel, který sice ví, co se sluší a patří, ale sám nic takového v životě nezakusil.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
22.09.2022 09:53:49
Btw je to jeho dítě, jeho krev. Pokud je manžel aspoň trochu normální a zodpovědnej vždycky pro něj syn a jeho potřeby bude důležitější než Ty. A tak to má být. Smiř se s tím.
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 09:47:53
Přesně je mi líto toho kluka. Tebe vůbec. Ty jsi dospělá a sama jsi šla do chlapa s děckem. On si nic z toho nevybral chudák a je dítě. A řešit jestli s ním projede trojku aby mohl do školy? Hnus. Tady někdo píše jak je to těžký přijmout cizí dítě, nikdo těm lidem ale pistoli u hlavy nedrží. Tak ať do těch vztahu s dětma nechodí když na to nemají. Pak tím trpí akorát ty děti.
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 09:45:28
Život není o tom, co ty chceš.
 Hodislava Žena42 Kategorie
22.09.2022 09:41:28
Nechceš slyšet že jsi neměla brát chlapa s dítětem a jsi na to alergická, hmmm to máš blbý ale ono to tak prostě je. Šla jsi do toho s tím. Vtipný jak vždycky každá slepice.. přítelovo dítě nemá návyky, je nesamostatné, ještě Ti tam chybu rozmazlené...a moje je samozřejmě drahoušek. Jestli nemá návyky tak je to chyba i jeho otce Tvého manžela protože je to stejně jeho dítě jako jeho ex. Ne toho dítěte.
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 09:41:09
Je mi moc líto toho chlapečka. Vlastní matka bez zájmu, otec posunutý už jinde s novou rodinou. Aby se to na něm jednou všechno nepodepsalo. Myslím si, že to dovedu docela pochopit, protože můj přítel je podobné dítě jako tenhle chlapeček. Naštěstí jeho nevlastní máma ho milovala od prvního dne a udělala pro něj první poslední.
Chápu na jednu stranu, že je ti z té situace na nic, ale ten kluk za to doopravdy nemůže. Je super, že se snažíš, i když z důvodu, abys pak jednou nemusela řešit jeho problémy. Ale asi sama cítíš, že když kluka jeho biologická matka nechce, asi nemá jinou možnost, než aby fungoval druhý rodič. Není jeho chyba, jak ho biologická matka "vychovala".
Těžko tě někdo bude nutit, abys cítila něco, co necítíš, ale asi sama vidíš, že úniku moc není, než změnit svůj postoj nebo odejít. Samozřejmě, že ideální by bylo, kdyby fngovala klukova biologická matka, ale z toho co popisuješ, to vypadá, že rozumnější a lepší máma, jsi ty. Ty to zvládnout můžeš a držím ti palce, aby se to povedlo.
 Nováholka
22.09.2022 09:39:00
Situace je to blbá. Ale nejhůř je na tom stejně to dítě, takže promiň celou dobu co jsem to četla jsem nelitovala tebe, ale to dítě. Dokážeš si představit že se někomu narodíš, o co ses vůbec neprosila a nakonec si tě přehazují jako horkou bramboru, nemáš domov, jistotu a nikdo tě pořádně nechce?
Smajlík  uhel Žena23 Kategorie
22.09.2022 09:38:54
prezivas presne to co kazdy chlap ked si ma zacat so slobodnou mamickou... pritom muzom je vycitane ze nemame EQ ked neprejavujeme zaujem o dieta niekoho ineho.... tu mas presne ten priklad toho ze akceptovat dieta ktore nie je tvoje je proste problem a dokazu ho akceptovat len ludia co beru zivot inak nez racionalne.
Ludia primarne nie su stavaní na to aby sa starali o deti niekoho ineho... sme naprogramovaní starat sa o svoje deti o svoje potomstvo, preto aj zo spovedi vidim ze ´´prostě mi chybí občas i den nebo víkend jen ve třech´´ ze sa primarne staras o svoje dieta a nechyba ti ani tvoj partner ale to ze chces aby sa staral o teba a o tvoje dieta... jeho dieta je proste vec ktoru akceptujes ale bola by si rada ak by ten chalan bol s jeho matkou aby si mala jeho len pre seba a svoju rodinu. Preto je pre kazdeho muza potrebne nastudovat si red pill temu ktora hovori aj o tom ze zeny su sebecke tvory, nedokazu milovat muza tak ako muz zenu ale jej ide primarne o uspokojenie jej potrieb, neberie ohlady na potreby spolocnosti len na tie svoje.
Sorry neprejavujem lutost nad tvojim problemom, pretoze zeny ho k muzskym problemom tiez neprejavuju... si si zvolila sposob zivota a urobila v nom rozhodnutia ktore ovplyvnili tvoju buducnost... takze sa nestazuj ze sa necitis teraz komfortne za to ze si si to predstavovala inak...
 taky tipekPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk