Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203254, vloženo 22.09.2022 09:32:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Byla to chyba?
Strašně mě vytočil přítel. Nedodržel jednu věc, na které jsme se dohodli a ještě mi lhal.
Snažil se mi to vysvětlit, ale nechtěla jsem nic slyšet, protože nebylo co vysvětlovat. (nebyla to nevěra)
Do toho vztahu jsem přišla jako abstinent. Můj otec je notorik a já do cca svých 20 pila, někdy méně, někdy více, ale zjistila jsem, že mám z alkoholu jen deprese a že se každý další den stydím za to, že jsem se neměla pod kontrolou, i když jsem třeba neudělala/neřekla nic hroznýho, prostě mi vadilo, že to nejsem pod vlivem já. O něco později jsem si našla přítele, nebyl absitent, ale nikdy moc nepil. Občas se takzvaně zbořil, ale aby si šel s kamarády na pivo apod, to nikdy. Pak si našel jednoho kamaráda, kterej má podobný pozadí jako já, otec alkáč. Docela ho to vzalo a alkohol začal vnímat jako zlo. Rozhodl se, že taky nebude pít. Přivítala jsem to, ale rozhodně jsem ho do toho netlačila já, nevadí mi, když ostatní pijou.
Jenže pak se změnilo něco u mě, pořád na mě vyvíjela nátlak jeho mamka, jestli si s ní dám skleničku. Dobře, nátlak je blbý slovo, ale vždycky se zeptala, jestli si s ní nedám, i když věděla, že nepiju a zná i důvod. Dlouho jsem odolávala, ale pak přinesla jednou aperol spritz. Já ho nikdy neměla, líbila se mi barva a hezky mi voněl, chtěla jsem jen ochutnat. No a samozřejmě od té doby si s ní dám aspoň to proseco.
Přítele to naštvalo, že mě do toho jeho máma tlačí a řekl, že alkohol je hnus, ale že bránit mi nebude. Pak mi začal tvrdit, že pokaždý když jdu od jeho mamky ovíněná (a to přísahám, že si dám max 3 skleničky a opravdu nejsem opilá), tak jsem jak vyměněná.
Tak jsem si řekla, že stop, prostě přestanu, že není důvod proč pít. A vydržela jsem to, prostě s jeho mamkou si dám nealko, ona si dá víno a všechno v pořádku.

Zpět k tomu, jak mě naštval přítel, na truc jsem si s jeho mamkou to víno šla dát. Jen skleničku, ale přišla jsem si vzápětí jak malej fracek, co se musí mstít. Ani nevím, jestli tu skleničku na mě poznal, protože chodí spát dřív než já a už ležel. Já se teď ale cítím blbě.
Je to kravina, co řeším a vím to, ale prostě zpověď.
 fhkn Žena27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.09.2022 02:48:32
máš pravdu, je to kravina co řešíš. a i kdyby ses měla jednou za čas opít, tak co jako.
 black 2
22.09.2022 13:15:21
Davek jen jednu sklenicku to je dokonce zdravy.Evidetnen mas problem s alkoholem,neumis se drzet pod kontrolou a nechovas se tak jak chces,ovladne te a prestanes mit sebekontrolu s tim mam bohuzel taky problem...holt asi lidi jako ty a ja by nemeli pit a nebo kdyz uz tak hooodne s mirou.
 eldorado
22.09.2022 10:02:11
Trucovat, mstít se, nechávat se zmítat emocemi je blbost co ti nijak nepomůžou a celou situaci akorát zhorší. Ale chápu že je to jednodušší než se ovládat a chovat se rozumně. Každopádně bych z toho nějaké výčitky neměla (naopak si z toho vzala ponaučení a příště se vyvarovala podobným věcem dělaný natruc), dala sis skleničku a je to tvoje věc, pokud si příteli neslíbila, že nebudeš pít.
 uhel Žena23 Kategorie
22.09.2022 10:01:27
Vážně se hádáte kvůli skleničce Aperolu? Nebo co to je za chcánky....
Smajlík  leafroller Muž26 Kategorie
22.09.2022 09:48:30
Vy jste se hledali, az jste se nasli!
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk