Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203289, vloženo 22.09.2022 20:19:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Miluju Halloween
Říkjte že je to americkej svátek co tu nemá co dělat, ale já ho miluju už od dětství, hrozně ho amíkum závidím (Los muertos Mexičanům taky :)) a slavím ho co to jde :). Je tak krásně ponurej , tajemnej a zároveň roztomile kýčovitej. A hrozně se hodí k tomu začínajícímu podzimu. Když byla dcera menší vymetla jsem s ní každou Halloweenskou akci pro děti, kupovala ji ty nejhezčí kostými apod. Každý rok chodím na noční komentovanou prohlídku Bohnického hřbitova bláznů. Den předtím vždycky do kina na horor. Každý rok přítel dlabe milion dýní . Každý rok dělám výzobu po celém bytě i venku (máme takový dvorek k němu) a hrozně si to užívám. Máte to někdo taky tak?
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.09.2022 18:33:06
To jsem nevedela: Já nosím kytky během roku. Protože miluju celej rok, ne jen jeden den. Naše bylo vždycky výročí, její narozeniny. I třeba její svátek pro mě byl lepším důvodem jí něco dát, než upocenej trapnej Valentýn. Valentýn je pro hňupy, co si nezapamatují tři nebo pět dnů v kalendáři, tak se jim vymyslel univerzální den. Ale ten, kdo miluje, den nepotřebuje. Nikdy jsem nedostal pojeb, že jsem jí na Valentýna nic nedal.
 Král Lofasů revival Muž33 Kategorie
23.09.2022 09:50:05
Uječený.....tak to jsem ještě neslyšel. Ale vím, co myslíš.
 leafroller Muž26 Kategorie
23.09.2022 09:46:21
leafroller: :) na mě je to takový krapet uječeny ale není to špatna muzika :)
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
23.09.2022 09:44:32
Já zase miluju Helloween, to máš podobný.
 leafroller Muž26 Kategorie
23.09.2022 08:17:33
Hideyo: jasně no, přesně :)
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
23.09.2022 00:43:44
Ja to berem ako Halloween + dušičky spolu, oboje mám rád. Nevidím dôvod robiť hate na niečo, lebo ten sviatok u nás neni aspoň už 2000 rokov.
 Hideyo Muž29 Kategorie
22.09.2022 20:45:18
Jako je fakt že minulej rok jsem koupila mimo jiné takovou jako dvoumetrovou smrtku a visela tu na zdi tak už mi i dcera a přítel který snáší všechny moje libůstky říkali ze5jsem fakt moc :D ale co radost jsem si udělala :D
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 20:41:25
Král Lofasů revival: jo Valentýn taky nějak neprožívám ale když mi přítel přinese kytku a sladkosti tak se samozřejmě nenaseru :) . Ale že bych dělala nějaký výzdoby, musela do kina na romantickej film nebo do res5do speciální Valentýnský meníčko to ne...
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 20:39:05
*Deadcool*: Tak evidetne znáš když víš jak se to jmenuje. Já si za něj utracim ráda když mě to baví. Dušičky jako jsou spíš takový to vzpomínání a duchovní rozjímání, to není moc slavení. Ale jo vždycky sjedu na Olšany k naší rodinný hrobce zapálit svíčku a ráda se projdu po hřbitově protože ho miluju, btw můj praděda hřbitovy taky miloval a i když pracoval v bance tak na Olšanech dělal jako dobrovolník takovýho něco jako správce...Pak ještě jezdím na Slavii kde ,, dětský hrob" všech co v naší rodině zemřeli jako děti. Rodinu mám obrovskou, spíš takový jako klan takže to samozřejmě,,slavíme". Valentýna nějak neprožívám ale vždycky dostanu od přítele moje milovaný červený růže a Raffaello tak jako zlobit se za to nebudu :)
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 20:34:00
Asi takhle: je to samozřejmě komerční svátek, ale je daleko snesitelnější než trapárna pro dementy jménem Valentýn. Třeba už jen proto, že je snad jen dva dny před našima Dušičkama a že památka zesnulých, byť v takovémhle bizarním a až hloupém pojetí, má daleko větší význam a smysl než nějakej den lásky. Už jen z principu, protože kdo miluje, nepotřebuje na to speciální den a už vůbec ne nějakej komerční kýč. Když už, tak den výročí svatby/seznámení/prvního šoustu, atd. Ale to by si hlupáci museli pamatovat, že, tak pro tyhle se vytvořil univerzální den lásky. Ale vzpomínka na naše blízké, co tu nejsou, si zaslouží speciální den. Stejně jako oběti komunismu, váleční veteráni nebo tak.
 Král Lofasů revival Muž33 Kategorie
22.09.2022 20:28:50
Dušičky, tečka.

Halloween neznám. Valentín také ne. A tu další kupu anglosaských blbostí určených k přečerpání účtu taky ne.
Stačí, že jsem za své jako Slovan přijal Vánoce (ve své staroslovanské úpravě), tím má veškerá tolerance skončila.
 *Deadcool* Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk