Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203291, vloženo 22.09.2022 20:55:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bohnický hřbitov bláznů
Je moje asi nejoblíbenější místo v Praze. Na noční komentované prohlídce s panem Vítkem jsem byla už 5xkrat. S přítelem, s kamarádkou na Halloween což bylo vážně stylový. Jako rande ve čtyřech. A ještě s dvěma kamarády. A ještě s jednou kamarádkou. Pokaždý super. Jinak tam jezdím hodně často sama na procházky i když to mám přes celou Prahu. Občas v noci s přítelem nebo kamarádkou a otevřeme si tam třeba víno. Btw žádný bordel tam neděláme, vždycky po sobě samozřejmě uklidnime. Nesedíme na hrobech apod..Miluju to místo. Má úžasnou atmosféru. V létě tam sice v noci bývají party pubertaku nebo vožralejch kravataku něco lovců duchů, ale já se snesu s každým z nich a na podzim už je tam klid.
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.09.2022 11:57:46
Ne, to není v Praze ani jejím okolí, to je u nás (jiný kraj).
 truhlář
24.09.2022 09:21:56
truhlář: krásný:). To ale asi není v Praze co?
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
23.09.2022 18:51:59
Nejraději mám takový ty starý židovský, opuštěný, zarostlý a ten můj oblíbenej je na kopci mezi loukami a večer je z něho krásný rozhled po širokém okolí na vzdálená světla lamp i rozzářených oken domovů. Nebo si jen tak lehnout do trávy mezi hroby a sledovat cvrkot na noční obloze. Žádný ruch pouličních světel, dopravy ... jenom to ticho , já a ta zvláštní atmosféra.
 truhlář
23.09.2022 11:41:43
Plamenometařka: To musela být hrozně zajímavá práce...se má.. Děkuju
Smajlík  To jsem nevedela Žena33 Kategorie
23.09.2022 11:12:19
To s tou teplotou vím. Je to fakt silný místo, přítel makal kdysi pradávno jako hrobník na Olšanech a mám od něj hromadu informací.

(OT: Ráda čtu tvý zpovědi, jsi mi blízká řadou názorů a zkušeností, akorát často nereaguju, protože to čtu v práci a nestíhám odpovědět.)
 Plamenometařka off
23.09.2022 10:41:49
Plamenometařka: Jo tak to byl pěknej debil. Dřív se tam hlavně mohli snadno dostat i lidi co byli jen nepohodlní na svoji domů nekonvecni, tzv. ,, neposlušný manželky"...apod.. častý bylo i sexuální zneužívání ze strany ošetřovatelů, proto ta dětské sekce na nalevo od brány když k ní stojíš zády. Nejvíc zajímavé je asi jak u hrobů sebevrahů, když stojíš zády k bráně tak úplně na druhé straně vlevo skoro v rohu se sníží teplota o několik stupňů. Cítil to naprosto každej kdo tam se mnou byl i velcí skeptici a je to znát dost znatelně.
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
23.09.2022 10:36:09
Tak to je škoda Tik Tok si kvůki tomu stahovat nebudu, je to fakt debilita.

Jinak já tam naštěstí nikdy nikoho nepotkala, akorát jednou jedinkrát, když jsme tam seděli na tripu, se tam objevil policajt (mám fakt štěstí) a m.j. z něj vypadlo, že si myslí, že ti, kdo tam leží, by ani žádný hroby neměli mít. Přítel dodnes vzpomíná, jak jsem benga po tomhle výroku vysyčela tak nenávistným tónem, že se dal okamžitě na ústup a rychle odjel. ;))

Tohle chování mi není podobný, ale fakt se mě ta jeho stupidita dotkla. Beru to právě jako místo, kde odpočívají duše, kterým se nikdy nedostalo lidskýho soucitu...
 Plamenometařka off
23.09.2022 09:43:20
A chodíte k Vízkovi na pivko a kulečník?
 leafroller Muž26 Kategorie
23.09.2022 00:46:49
....že se sneseš s každým duchem tam?
Smajlík  hominid Muž40 Kategorie
22.09.2022 23:37:11
Plamenometařka: No hele ale jestli to vůbec ještě pořádá. Nedávno jsem mu psala na Messenger a nic. O prohlídkách se na fb taky nic nepíše, přitom dřív byl v tomhle aktivní. Jen že je teď na Tik Toku...tak nevím. Ale třeba budeš mít víc štěstí, asi to chce ho trochu uhánět:). Přeju Ti to když jsi ještě nebyla :). Jinak je to moc zajímavý. Fakt.
Smajlík  To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 23:29:19
Mám to s tímhle místem přesně jako ty, před 22 lety mě tam vzal partner poprvé a ještě tam občas v noci chodíme. :)

Jen na té přednášce jsem ještě nebyla, ale mám to v plánu.
Smajlík  Plamenometařka Žena45 Kategorie
22.09.2022 23:26:10
Nebyly to orgie ale normální pokec přátel. Jo kdybych Tě potkala v reálu tak jsem z Tebe úplně posrana, jasně. Hele to není že se jinak chovám na internetu, ale já se tam chodím bavit a relaxovat tak nevim proč bych se tam měla s někým vysirat když se ke mě chova neutrálně nebo slušně. Kdyby tam někdo něco ničil tak se ozvu páč by to byl hnus a neúcta, ale nikdo tam nic takovýho co jsem viděla nikdy nedělal tak proč si kazit večer nějakejma hrotama. Btw kdybys byl dejme tomu můj znamej kterýho bych vídala třeba přes jiný známý a pokaždý když bys někam přísel a začal rozjíždět ty svý slizký pseudomoudra a furt mlel dokola to samý jako to děláš tady tak Ti řeknu ať držíš hubu že to nikoho fakt nezajímá. A je jedno jestli na netu nebo reálu. Ale spíš věřím že Ty se v reálu chováš jinak než tady, páč pochybuju že se sejdeme s kamarádama a furt jim dokola cpeš ty sracky co lidem tady. By jsi asi už žádný kámoše neměl
Smajlík  To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 23:12:11
truhlář: vystihl jsi to krásne :) a jaký? :)
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 23:04:17
Tenhle hřbitov neznám, ale taky rád chodívám na hřbitovy. Po setmění to má svoje kouzlo a když tam plápolají nějaká světýlka, tak je to úžasně ponuré i romantické zároveň. Mám i jeden svůj oblíbený :-)
 truhlář
22.09.2022 21:03:32
Chápu to správně, že pořádáte orgie na hřbitově s blázny a pak to ráno uklízíte?
Samozřejmě se rád nechám poučit, protože ty tvé myšlenkové pochody v manické fázi jsou nad moje omezené síly.
Navíc, já radši zůstávám na lavičce u Vltavy, v parku, na hřišti.
Bohnických bláznů máme už tak dost všude kolem sebe ve společnosti, zvláště v dnešní době. Obávám se, že dávno pacienti převzali vládu dole i nahoře a došly svěrací kazajky.

Ps: Ad "snesu se s každým z nich" - to se asi venku do očí k lidem chováš trochu jinak než na internetu, že. Jak klasické pro dnešní slečny.
Na mě se taky venku půlka culí a půlka se mě bojí, ale nikdy si žádná nedovolila negativně ani ceknout, jako to některé expertky zkoušejí na internetu.
Smajlík  *Deadcool* Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk