Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203295, vloženo 22.09.2022 21:41:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nedá se najít vztah
Jak dlouho už to zkouším, několik let, jenom ztrácím čas, vždy se to táhne několik měsíců a pak mě odmítne. Teď holka s kterou komunikuju už více jak měsíc, ze začátku jsme si skvěle rozuměli, pak mě odmítne. Předtím jiná holka s kterou jsem byl i dvakrát venku, štvalo mě že vůbec neodepisuje, nebo odepíše jedním slovem, schválně jsem zkoušel ji už nepsat, ať se přeci ozve ona, pokud má zájem, už se neozvala, proč by se ozvala když ji píšou desítky jinejch chlapů. Vždy je někdo lepší, nebo to alespoň předstírá, já nemám nejmenší šanci. Ještě předtím jsem s jednou komunikoval 5 měsíců, zas jsem se dozvěděl že vztah nechce. Jsem z toho tak neskutečně zklamanej, život je tak strašně nanic. Jsem pořád jen sám, jediný co chci je holka, které se můžu věnovat, někoho obejmout, povídat si, ale nikdy mě žádná nechce, ze začátku ano, ale po čase to vyprchá, musím vždy psát já jako první, holka nikdy sama nenapíše, nikdy. Musím neustále vymejšlet co ji napsat, aby na to reagovala. Jsem zklamanej, unavenej, už dál nemůžu. Nechci zase hledat další, nechci zas začínat od začátku, nenávidím seznamky, seznamování s holkama je to tak psychicky ubíjející. Jen z vás vysaje energii a odkopne. Mě to tak strašně mrzí, nechci být celý život sám, chci mít přítelkyni, chci rodinu. Už dál nemůžu,nechci se znovu seznamovat aby mě ve výsledku zas totálně pošlapala. To fakt nejde, prosím kecy o koníčkách si strčte někam, chci v budoucnu svou vlastní rodinu, chci pro něco žít. Musel jsem se z toho vypsat, teď se v komentářích zas zblázníte a budete radit všechno možný, ale já už všechno zkoušel, jsem z toho unavenej, psychicky vyčerpanej, nechci to zažívat znovu. Tohle nemá řešení, život je jen bolest a trápení a jen kvůli holkám
 heatim Muž32  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.09.2022 11:09:44
Ty nechápeš, jak a proč vztahy vznikají, viď.
 Hodislava Žena42 Kategorie
23.09.2022 09:40:21
No a v čem podle tebe děláš chybu? Na tuhle otázku musíš hledat odpověď.
 leafroller Muž21 Kategorie
23.09.2022 08:31:35
Chápu tě a tvé rozpoložení. Nebudu ti tu vypisovat rady, jen poukážu na to, co napsal ostraha 001, přečti si to a zkus se nad tím skutečně zamyslet aniž bys tu variantu hned zavrhnul.
Smajlík  Řemdich Muž41 Kategorie
23.09.2022 07:50:25
Jestli se trapis cely zivot za chvili ti najdou nejakou nemoc jako mi. Nenech si znicit zdravi treba rakovinou tim ze si budes myslet ze bez zeny to nema smysl. Ta litost a chut nezit bez zen primo nejakou nemoc pritajuje vim sve
Smajlík  Prisla Rakovina
23.09.2022 07:04:44
Chlape, ženská musí investovat do vztahu, tzn. čím dřív se s ní vyspíš, tím dřív ona investuje její maximum, které může a upne se na tebe. Zkus to
 achjo
23.09.2022 01:25:01
Už se to tady několikrát probíralo, zaměř se na holky z východu. Češky/slovenky už prošly indoktrinací západního feminismu, a dlouhodobý vztah není možný.
Smajlík  Gnome
22.09.2022 22:47:56
Gecko: přesně, ale pak se musíš nechat sbalit. Respektivě rozpoznat její zájem, a vhodně zareagovat, což obojí taky každý neumí.
 Mandarinka2424
22.09.2022 22:22:42
Příjde mi, že pro získání holky je efektivnější snažit se "na sobě" než "o holku". Když kluk něco dokáže, tak to holky automaticky přitahuje... samotná snaha o ně mi příjde nemá moc velký význam.
 Gecko
22.09.2022 22:01:59
Proč tady každý řeší vztahy proboha? Proč? Buď sám a vykašli se na to, nemá to smysl, být sám má několik výhod. Nemusíš se věčně s nikým dohadovat, máš vše sám pro sebe, nemusíš se nikomu věčně zpovídat co jak proč kam atd, takže já vůbec nevím, proč je každý druhý příspěvek o vztazích, když to stejně k ničemu nevede. Vztahy, vztahy, vztahy a jen máš z toho nervy. Tak se na to vykašli a buď sám a je klid. Já to udělal před x lety stejně, a nelituji. S ženskýma je jen trápení nic víc. Ženské chtějí ubližovat, takže taky není o co stát.
 ostraha 001 Muž37 Kategorie
22.09.2022 21:58:29
Ahoj to mě moc mrzí. A je mi jasný že nějaký přemoudřelý řady jsou Ti k ničemu. Jediný co Ti můžu říct nenech to dojít tak daleko že tou zoufalství z Tebe bude cítit. To je strašne odpuzující a můžeš být sebekrasnejsi, sebechytrejsi apod.. Vím že je to těžký ale snaž se aspoň působit že jsi trochu nad věcí.
 To jsem nevedela Žena33 Kategorie
22.09.2022 21:57:32
Jo, zaměř se na muže. Ne, chápu, že to nějak vnímáš, ale z toho ta sebelítost kape tak, že je to fakt strašné. Tady utěšování nepomůže, jen ochota naučit se přestat litovat.
 Kartáček
22.09.2022 21:50:13
Ahoj,

nepropadej skepsi.
Musíš mít nad tím moc, nebýt oběť.
Jestli ženu máš mít, tak jí mít budeš.
Akceptuj ale i to, že třeba nebude a proto se zaměř i na něco jiného, než ženy.
Smajlík  smutný-člověk Muž32 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk