Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1216751, vloženo 21.05.2023 21:06:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sourozenci
Jsem nejmladší a nějak na mě dopadlo, že oba moji starší sourozenci si najednou žijou svoje životy, kde já už nejsem tak, jak jsem byla dřív. Je to něco, s čím se nějak srovnávám. Prostě mě mrzí, že to nebude už jako dřív. Dřív jsme spolu cestovali, hodně věcí spolu podnikali – to už se prostě z praktickejch důvodů nikdy opakovat nebude. Přijde mi, že na mě zapomněli. Je mi z toho smutno, zároveň chápu, že to tak prostě je. Ale stalo se to fakt skoro ze dne na den. Oni se změnili, já ne:/.
 gbvfdcs Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.05.2023 22:57:06
Eh, omlouvám se za nesmysl. Vědí tvoji sourozenci, že ti chybí?
Smajlík  Veela Žena35 Kategorie
21.05.2023 22:50:22
Vždycky, když se to tu objeví (není tu stejný problém poprvé, nejsi v tom sama), vzpomenu si na svou nejmladší sestru, jestli to taky tak prožívá... Kdyby ano, asi bych byla ráda, kdyby mi to třeba i řekla. Že se jí stýská nebo že by chtěla podniknout něco z toho, co dřív. Zatím, vždycky když tam přijedu, tak jede na nějakou akci, tak to beru tak, že možná to ani nijak víc neprožívá, což ale vůbec neznamená, že to tak skutečně je. Vědí tvoji sourozenci, že jim chybíš? Nechceš jim navrhnout podniknutí něčeho, co by Tě trochu vrátilo do toho, na co vzpomínáš? Vzhledem k tomu, že si myslím, že nějak obecně máme starší sourozenci slabost pro ty naše "maličké" o půl hlavy větší než jsme my, myslím, že by Ti mohli vyjít nejakym způsobem vstříc a třeba založíte nějakou novou tradici, která Ti pomůže novou situaci lépe přijmout.
Smajlík  Veela Žena35 Kategorie
21.05.2023 22:05:01
To je normální, že to dětství jednou skončí.
Důležité je si ale na sourozence občas ten čas najít. I když už to není každý den, ani ne každý týden, tak si člověk toho společného času prostě víc váží. :)
 Vicugna pacos Žena26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk