Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1216798, vloženo 22.05.2023 22:11:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Udělal jsem ze sebe v práci idiota - ZAS
Tak jsem to udělal znovu.
Jsem na nové pozici už rok a je fakt, že základní věci jsem zvládl rychle a brzy jsem se osamostatnil.

Jenže stále bojuju se svou pozorností. Ať se snažím jakkoliv, někdy prostě vypnu a jedu na autopilota a často to ani nevím, a že jsem něco očividného přehlédl, a zjistím to až tehdy, jak mě doběhnou důsledky.

A včera jsem odstavil provoz na celou šichtu. Materiální škoda žádná, jen čekání a směna bez výroby. Důsledky z toho nikdo vyvozovat nebude, takže reálně není co řešit, stačí se jen poučit.

Ale zase jsem za idiota. Je jedno, jak moc se snažím, kolik poctivé práce tu udělám, a že leccos dělám zodpovědněji než jiní. Stačí jedna malá chyba a zase jsem za blbce.

A pak je mi za sebe dlouho trapně a divím se ostatním, že se mnou mají tolik trpělivosti. A fakt si připadám jako idiot.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
31.05.2023 18:18:42
Kašli na to, každý dělá chyby.
Smajlík  JD1943
23.05.2023 18:49:29
MS-fanousek:
ono to samozřejmě vadí, to ne že ne, je fakt, že takový čas se obvykle využije k údržbě, na kterou nebývá dostatek času během výroby, to nic nemění na tom, že to není levná sranda.
Na druhou stranu jsme, speciálně má směna, schopni plán předehnat, a chyby se stávají, takže pokud nejde o nějakou astronomickou škodu a o opakovanou nedbalost, nehrotí se to tím, že by naháněli každou korunu a hnali každého k odpovědnosti.
A je fakt, že rychlost výroby taky nehrotí tolik, takže i když ukážeme, že to jde i trochu rychleji, nechávají to na nás, protože jsme schopni sami nejlépe odhadnout, kdy si můžeme dovolit jet rychleji a kdy je lepší v rámci bezpečnosti a minimalizace odpadu (protože najíždění a konec výroby odpad generuje, tak je pracovní postup navržen a kdo ví, zda se lze tomu vůbec nějak vyhnout) dodržovat stanovenou rychlost.

Asi mají spočítáno, kdy je vhodnější uvažovat o preventivním opatření a kdy účtovat škodu, protože ne vždycky je ten vztah nutně lineární. Nakonec většina lidí, včetně mě, nedělá stejnou chybu dvakrát, a tak to berou tak, že pokud si tu chybu můžou ještě dovolit, přispěje to k mému "výcviku". Sám vedoucí mi na začátku říkal, že počítá s tím, že spoustu věcí se naučím tím, že tu chybu udělám, že to nejde jinak.

pravdivy muz off: já ale nepracuju za linkou, já ovládám malý chemický provoz a přípravu surovin pro výrobu, je to odpovědnější a složitější pozice a podle toho je adekvátně placená. A díky bohu jsou trochu tolerantní k chybám, protože jsem do toho byl hozenej jak neplavec do vody a učím se hodně věcí za pochodu.
Vlastně jsem začínal na výrobní lince a tohle mi nabídli, protože jim vypadl člověk a tahle pozice musí být obsazená za každou cenu. Jinak se nevyrábí.

Mimochodem za tohle vděčím Jurečkovi, protože jeho balónek s výhodným předčasným důchodem mi tuhle možnost otevřel.
 Hrnek caje
23.05.2023 14:48:00
pravdivý muž off: A už ti někdy ta závist k něčemu dopomohla, kromě žaludečních vředů?
Smajlík  Pověz mistře
23.05.2023 13:31:11
a TENHLE Hrnek Čaje, který dělá někde ve fabrice na tři směn činnost, kterou zvládne každý, kdo má tep, pozná čas na hodinách a dýchá, mi bude tvrdit, že má větší plat než já.

Je evidentní, že Hrnek Čaje asi brzy povýší na mistra - vypadá to, že je to člověk na svém místě a několikrát do měsíce to potvrzuje.
Smajlík  pravdivy muz off
23.05.2023 07:57:10
Ty jo, tak to máš úplně pohodovou práci, když se celej den nedělá a nevadí to.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
23.05.2023 07:23:34
Někdy je lepší odstavit výrobu zbytečně, než ji nechat běžet a pak výrobky neprojdou kontrolou kvality. Nebo hůř projdou a pak je průser u zákazníků... Nechci to zmenšovat, ale čekala bych, že stejnou chybu už nejspíš neuděláš. Pokud víš, že máš poruchu pozornosti, neřešíš ji a pak si ti stěžuješ na pozornost, tak mi z toho vychází, že bys to řešit měl a naopak ti uškodí, když budeš dělat mrtvého brouka. Neříkám hned brát léky, ale návštěva lékaře je na místě.
 tralanka
23.05.2023 04:24:56
Hrnek čaje, hlava bystrá - ta by mohla dělat mistra!
Smajlík  Tatra 815
23.05.2023 01:49:24
Evidentně to zas tak kvalitní práce nebyla a nenazval bych malou chybou něco, co vyřadilo provoz na celou směnu. Kvalitní práce vypadá tak, že se soustředíš na to, co děláš, a ne, že jedeš na autopilota a myšlenkama seš bůh ví kde, tomu se říká odbývání. Kvalitně odvedená práce je ta, na kterou se plně soustředíš, stejně jako se plně soustředí například truhlář, když vyřezává truhlu. Vše musí být precizní a u toho člověk musí být soustředěný na to, co dělá. Tento princip se dá aplikovat na každý druh práce. Navrhuji tedy buď radikálně změnit přístup nebo si najít práci, která tě bude bavit více.
 Jako sorry
22.05.2023 23:23:30
želva: ADHD je u mě doma, to je pravda. Léky na to neberu a o těchto potízích mlčím, protože zde by mi to jen uškodilo.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie
22.05.2023 23:07:15
Neudělal jsi to schválně a dle toho, co píšeš, se nestalo nic vážného. Není třeba si to vyčítat, může se to stát každému. :) Jestli máš ale problémy s pozorností často, není za tím nějaká příčina? Nějaké osobní problémy, únava, ADD...?
 zamyšlená želva Žena23 Kategorie
22.05.2023 22:56:05
Soraya: jenže já to zopakuju tak jednou za měsíc až dva :D ale jo, udělali tu i horší věci, a navíc z nezodpovědnosti, já to vždycky můžu shodit na svou nezkušenost.
I tak si připadám jako idiot.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie
22.05.2023 22:48:57
Každý jsme občas za idiota, je to nepříjemný, můžeš se snažit jak chceš, stejně jednou za čas nějakou botu uděláš. Bude to dobrý :-).
 Sorayaaa
22.05.2023 22:37:42
Hlavni a nejdulezitejsi je stejne to kolik ti prijde penez ne ? Tak to hod za hlavu...
 gagagds
22.05.2023 22:28:51
U nás v práci udělal snad každý nějakou těžkou idiotskou chybu. To snad ani nejde být precizní vždy za všech okolností.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
22.05.2023 22:24:57
To nic nemění na tom, že jsem idiot.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie
22.05.2023 22:20:45
Já bych tě za to jako zaměstnanec na téže směně měla ráda. :D
 Šukar čhave Žena21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk