Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1216929, vloženo 26.05.2023 07:49:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Matka se asi pomatla
Ahoj, co dělat? Mojí matce asi hráblo nebo co. Je mi jen 25 let, zatím nemám přítele, ani dítě, ale co, vždyť není mi 40, neujel mi vlak. Táta ještě žije, ale do toho ho netahá. a že kdo se o ní postará, až bude stará a nemohoucí? Přitom ta situace nenastala, tak až nastane, bude se snad řešit Já bydlím naštěstí od ní 90 km daleko, domu jen chodím. Bráchu už nemám, nepřežil autonehodu. Tak trochu trpi komplexy, jedno dítě mrtvé a druhé daleko. Teda daleko ne, ale pryč z domu. A že si najme opatrovatelku. Tak jsem řekla, že klidně. Ať si ji najme. A najednou začala, že kdo se o ní bude starat, ten bude i dědit. Ať si odkaze starý byt komu chce. A začala, že má neteř, která se bude starat. A že ona ji neřekne ne a bude dědit ona
Nechápu, co pořád s tím děděním ma. Já se o ten starý byt v našem bodlákové netrham. Ať ho klidně odkaze charitě. A že za co si to zasloužila, že já se od ní odvracím. A to jí popadne jen tak, z ničeho nic, když táta není doma, asi jí to dělá dobře, nebo já uz fakt nechápu. Říká, že děti a rodinu nemám, můžu se pak starat o nemohoucí matku. Jenže takhle si nikoho ani nenajdu, když budu kmitat tam.kolem ní, pak chodit do prace a na jednu brigádu, na druhou brigádu, protože platy jsou v té části spíš symbolické, takže stejně s ní nebudu, protože budu někde padat na hubu, abych něco vydělala a to je úplně bez šance. Navíc, kdo za něco stojí, ten dávno zvedl kotvy a odešel do.pryc. je tohle normální? Opravdu o dědictví mi nejde, stejně bych tam bydlet už vůbec nechtěla, ani se mi tam moc nelíbí, jen nemá ona schizu nebo tak?

 Paciko Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.05.2023 11:23:22
I starý byt má dnes nějakou hodnotu a tu si na rozdíl od peněz na účtu zachovává. Citově Tě vydírá a tlačí. Ona chce zajištění a péči na důchod, bere to od Tebe jako samozřejmost, Tobě to však zničí život, budeš frustrovaná a nešťastné budete nakonec obě. Co pečovatelská služba? nebo nějaký Penzion pro důchodce? Tak jako tak, pokud Tě přímo nevydědí, jsi neopomenutelný dědic.
 tvrdarealita
26.05.2023 13:05:58
Zeptala bych se jí, jestli ji nestačí, že mě přitáhla na tenhle skurvenej svět, kde teď kvůli ní musím žít a jestli snad ještě čeká, že jí něco dlužím a pokud ano, tak za co. Jo a ten svůj barák ať si strčí někam. Jsou to nechutný manipulátoři (moje maminka byla naštěstí výjimkou, na rozdíl od její matky)
 DF71
26.05.2023 10:59:43
Ahoj,

schízu nemá, spíše nezprac. trauma ze smrti syna (ono to opravdu je pro milující matku peklo) a Ty jsi od ní daleko. Tak je úzkostná, depresivní a přemítá černě.

Snažil bych se být oporou.
Což neznamená, že se nechám vmanipulovat do roli osobní ošetřovatelky, nicm. bych s ní byl v intenci toho, že jí mám rád a až se jí něco stane, budeme to řešit a samozřejmě pomůžu.
Když na to téma bude pak dál odkazovat, tak říct, že jste si už řekli, jak to bude.
+ jemně naznačit, že nějaká terapie by pro ní nebyla od věci.
Smajlík  smutný-člověk Muž33 Kategorie
26.05.2023 09:22:51
Zdrhej.
 pericko
26.05.2023 08:40:55
Matka manipuluje, asi se cítí být stárnoucí opuštěnou ženou.
Nenech se tím vydírat, nastavte si pevná nepsaná pravidla, že třeba každý druhý víkend ji navštívíš, s něčím třeba pomůžeš, nakoupíš nebo bůhví co by potřebovala....
Smajlík  hominid Muž45 Kategorie
26.05.2023 08:25:18
Mamka tě prostě takto nutí k tomu, abys šla domů. Jestli ti můžu radit - tak ať tě to ani nenapadne. Zkazila by sis život. Mamka má svůj život, a ty taky. Nedej se vydírat.
 fimisek
26.05.2023 08:14:55
Nejspíš je nervózní z toho, že už nebydlíš s nimi, a snaží se tě vmanipulovat zpátky. Buď asertivní, ale zároveň připravená poskytnout pomoc, když bude třeba. Ono to může být dřív než čekáš a pak se tě nikdo nebude ptát. Naštěstí způsobů, jak to pak zařídit je spousta a můžou zahrnovat i stěhování mámy za tebou. Nicméně nemá smysl kvůli tomu hysterčit předem.
 tralanka
26.05.2023 07:51:12
V jakém bydlíš městě?
 Rumburak staršíPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk