Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1222582, vloženo 18.09.2023 07:08:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vzrušená - je to divný?
Jsem holka a celou dobu se považuju za hetero - měla jsem a mám vztah s mužem, holky se mi nikdy nelíbily. Ale všimla jsem si, že mě víc vzrušuje, když vidím ženu dotýkat se sebe na intimních partiích než muže.. Třeba je to tím, že se do ní podvědomě vcítím - a cítím pak ty doteky, vím, jaké to je.. Nemám mužské tělo, abych cítila, jaké to je, když se vás někdo dotkne "tam dole". Jsem mezi ženami jediná?
 Danae8 Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2023 00:32:26
šak si homoš
Smajlík  milan
18.09.2023 18:20:14
Určitě ne. Říká se, že na rozdíl od ženského těla, na tom mužském není pořádně nic sexy :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
18.09.2023 15:25:00
Allloe: já myslel, že bude chtít žít v tom mužském těle. Jako ne jen tou jednou škvírkou, ale v kompletně předělaném...
Jinak jasně, že taková ta touha dotyku i po ženském těle je asi u žen běžná...
Smajlík  hominid Muž45 Kategorie
18.09.2023 13:44:39
Danae8: není vůbec zač...
jsem celkem zaskočená, že se zrovna pod touto zpovědí píše o LGBT propagandě a to dokonce skoro ve všech příspěvcích. Nevidím vůbec souvislost.
Kdyby nešlo u příspěvků níže o známá jména, myslela bych, že to všechno píše nějaký troll..
 allloe Žena31 Kategorie
18.09.2023 13:41:25
Mira devatenact:"že je to když řeknu fenomén nejen nějaké psychické poruchy, klidně vzniklé v prenatalu, ale hlavně, že je to fenomén sociální tedy vnější."
Tomu skoro nic nenasvědčuje, spíš to bude biologická porucha, třeba endokrinologická, ale nevyznám se. Hlavně ale „léčba“ nějakou terapií nebo elektrošoky prostě není – a ne proto, že by to nikdo nezkoušel. Takže je zcela v pořádku, že se to léčí způsobem, který k dispozici je. Protože když se to neřeší, dochází právě u dotyčných často k tim psychickým poruchám – depresím, sebepoškozování, sebevraždám… si představ, že by došlo k prohození Tvého a Lucčina mozku. Byl bys najednou v jejím těle. Asi by TI tam dole něco chybělo a na hrudi přebývalo a když by na Tebe navíc všichni volali "Lucko", moc dobře by ses na světě necítil, když jsi Míra (pokud jsi fakt Míra :)). A představ si, že by Vám lékaři odmítli prohodit s Luckou mozky zpátky kam patří a to i kdyby to bylo v jejich silách. jak by ses asi cítil? Předpokládám, že její tělo nemiluješ natolik, abys v něm chtěl strávit zbytek života…
Ale že to mnozí aktivisté a progresivisti a „lgbt lidičkové“ přehánějí bude pravda, to zase ne že ne, vždyť i ten týpek co sem občas píše pod přezdívkou „vase transka“ (penis ten týpek nemá, no) si na to hrozně stěžuje, že to trans lidem kazí pověst a je mu to z duše odporné. Ale to není důvod chovat se podobně hloupě, akorát na pomyslné opačné straně barikády...

Hominid: „Ach jo, zítra už budeš psát, že bys ráda to mužské tělo. „
Co je špatného na tom, když žena touží po mužském těle? To je snad u žen normální a mělo by Tě to těšit, ne? ;) Hádám, že jestli autorka bude zítra něco takového psát (v tom významu, že jí vzrušuje mužské tělo), a ještě třeba kdyby ocenila Tvou profilovku, pak najednou by byla pro Tebe na správné cestě osvobozena od lgbt prokletí a konečně pořádná žena, ne? Ale sexualita není podle jednoho mustru...
A jestli máš pocit, že bez tranzice jako bys nebyl, tak asi existuje možnost někde si to zařídit, ale většina lidí myslím nemá podobný problém. Já třeba běžně uvažuju o zcela jiných věcech, když se mě to netýká. Spíš myslím na věci, co se týkají mně a mého těla, než na to, co si se svým tělem dělají ostatní, pokud tedy by nešlo třeba o tělo mého manžela, milence, případně dcery, která by se ve dvanácti zabouchla do svého učitele tenisu a utíkala k němu přespávat. Nicméně mám dostatečnou fantazii na to si představit i scénáře jdoucí mimo mne -například že když je chlap v ženském těle, tak co to může vyvolat... si to sám představ… jak moc by se Ti to asi líbilo? Kdyby tedy šlo o trans záležitost… abys to třeba nepochopil nějak jinak :-D
Smajlík  allloe Žena31 Kategorie
18.09.2023 12:58:20
allloe - moc děkuji za odpověď, která je pro mě opravdu přínosná.. :)
 Danae8
18.09.2023 12:33:02
Na vzrušení nic divného není a s LGBT propagandou to nesouvisí (to druhé zminuji kvůli všem příspěvkům níže). Není divné ani když Tě vzruší pářící se paviáni – kvůli tomu ještě nejsi zoofil.
POkud se zamilováváš do mužů a přitahují Tě , zatímco do holky ses nikdy nezamilovala, pak jsi heterosexuální. Že Tě vzruší pohled na ženu, co si tam dolu sahá, za divné nepovažuju, i když zrovna já to tak nemám (myslím… nějak jsem zatím nad tím neuvažovala... určitě by mě to mohlo za nějakých okolností vzrušit, i když jádrem toho vzrušení by asi nebylo přímo pohlaví té ženy…)
A že Tě (moc) nevzruší chlap, co si tam sahá.. tak pokud to je random chlap někde v pornu nebo na plakátě, pak bych řekla, že je to celkem obvyklé. Pouhé vizuální podněty ženám většinou nestačí, aby dostaly na mužské tělo chuť nebo jim přišlo vzrušující. Tohle ale muži asi moc nechápou, že by to u žen mohlo být jinak než u nich… možná i proto ty příspěvky níže? Že jako by si projektovali do Tebe své vlastní motivy pro vzrušení z masturbující ženy?
Ale on Tě ten obraz vůbec nemusí a nejspíš ani nevzrušuje protože by ta žena byla pro Tebe sexuálním objektem (pokud ovšem netoužíš po tom zapojit do jejího uspokojování i svoje vlastní prsty :)).
A jo, to „Třeba je to tím, že se do ní podvědomě vcítím“ … může hrát roli.
Četla jsem Tvou zpověď pro jistotu vícekrát, abych mohla napsat, že ty příspěvky níže mi přijdou jeden více mimo než druhý... vůbec nechápu souvislost s nějakým lgbt…
Na Tvém místě bych je asi nebrala příliš vážně, pokud tedy fakt náhodou netíhneš k nějaké lgbt odchylce… a možná ani kdyby jo.
Jinak pokud to sem nepíšeš opakovaně, už dvakrát jsem tu četla podobný dotaz, tak možná je to mezi ženami relativně rozšířená věc, že random žena s rukou v klíně je vzruší víc než chlap dělající totéž. Nevím.. jsem ale přesvědčená, že rozhodně nejsi jediná a ani mi to co popisuješ samo o sobě nepřipadá nijak zvlášt divné nebo úchylné natož podnícené „lgbt ideologií“...
Smajlík  allloe Žena31 Kategorie
18.09.2023 10:09:00
Nuda. Co zkusit nějaké jiné pohlaví?
Smajlík  KorektniReditel
18.09.2023 09:00:28
Řeknu to tak, už se objevují případy detranzice a já se těším, až toho bude přibývat a nakonec se pod vlivem vývoje vědy a poznání uzná, že je to když řeknu fenomén nejen nějaké psychické poruchy, klidně vzniklé v prenatalu, ale hlavně, že je to fenomén sociální tedy vnější. No a s ním už se dá pracovat. Nechci znít jako komunista tak něco, ale podle mě by se to alespoň mělo zkusit léčit prostě ti lidé by se léčili, i těch pár vyléčených by byl úspěch. Lepší než ty lidi mrzačit a hlavně je to proti přírodě. Neříkám nic, jsem jen obyčejný kluk ale jak sa říká všeho moc škodí, civilizace je v úpadku no dobře nám tak. Ale na to se těším, první vlaštovky detranzice už jsou škoda že o tom více nemluví v TV. Zničené životy.
 Mira devatenact Muž19 Kategorie
18.09.2023 07:52:27
Ach jo, zítra už budeš psát, že bys ráda to mužské tělo.
Vždyť je to tak trendy a o nic nejde.
Kdo neprojde tranzicí, jako by nebyl.
Plíživá a zákeřná LGBT propaganda do našich hlav :(
Smajlík  hominid Muž45 Kategorie
18.09.2023 07:46:29
Dej si studenou sprchu. LGBT ti leze na mozek!!
Smajlík  fimísek
18.09.2023 07:42:30
Len klud. Ja si myslim, ze si uplne normalna zenska, orientovana vylucne na chlapov.
To len zakerna liberalna LGBT propaganda postupne nahlodava nase mysle a podvedome nas nuti mysliet aj na veci, ktore by nas inak ani len nenapadli.
Isteze sa najdu aj slabsi jedinci, ktori casom podlahnu tejto zvratenej propagande, ale normalny clovek len zhnusene zavrhne tieto ich deviantne napady.
 *Vykuk* Muž62 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk