Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1222659, vloženo 19.09.2023 08:39:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Noční můry
Ahoj,
Je mi 20 let a nedávno jsem se sestěhovala s přítelem, na což jsem se už dlouho těšila. Jsem moc šťastná a opravdu si to užívám.

Předtím jsem bydlela s rodiči, se kterými to bylo vždycky dost náročné. Jejich manželství už od mého dětství moc nefunguje, vždycky jsem měla pocit že jim oběma dělám náhradního partnera (už jako malému dítěti mi povídali o svých problémech, že je druhý rodič hrozný, jak jim ukřivdil, o problémech s penězi atd. o kterých se jeden druhému nesvěřovali). Hádají se čím dál víc a už tak poslední 2-3 roky se chtějí rozvést, ale nedokážou se k tomu odhodlat. Dlouho jsem se snažila jim pomoct, ale nakonec jsem se rozhodla že mnohem rozumnější bude od nich odejít a nechat je, aby si svoje problémy konečně začali řešit sami.

Přes den to funguje skvěle, užívám si nové nabité svobody a pohodové atmosféry, kterou máme s přítelem (u rodičů bylo pořád drama) a vůbec na ně nemyslím. Jenže bohužel se mi to vrací v noci. Každou noc se mi o nich zdá. Pak se vzbudím a několik hodin nemůžu usnout a myslím na ně, ne ve smyslu že by se mi stýskalo (ani trochu) ale spíš přemýšlím o tom co dělají, o tom co jsem s nimi prožila, jestli náš vztah s přítelem taky takhle dopadne pokud se jednou vezmeme. Nejsou to nějaké ucelené myšlenky, spíš střípky, nebo si někdy představuju že si s nimi povídám a mám odvahu říct věci, které bych nikdy neřekla. Snažím se potom myslet na něco hezkého ne na ně abych usla, ale moc mi to nejde a stejně se převaluju několik hodin. V noci čas utíká hrozně rychle.

Každopádně bych se tohohle chtěla zbavit, protože málo spím a jsem pak přes den unavená. Měli jste to někdo taky tak? Myslíte že to časem přejde? Jak toto téma pro sebe uzavřít, aby se mi pořád nevracelo do hlavy?
 Nevyspalá Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.09.2023 21:18:57
Podvědomí má dojem, že je to otevřené téma a tak ti to hází do hlavy jako nevyřešený problém. Rodiče byli stejní, otec narcista. Čas od času se mi zdají přímo ujeté horové sny plné násilí a sexu o nich, přitom když jsem byla v prostředí kde byl stres tak to nebylo tak vážné. Je to tím klidovým prostředím, mozek to stále zpracovává protože toho máš plné dětství. Zkus se zajímat o jiné věci o kterých chceš aby se ti zdálo, mě to funguje.
 appa
19.09.2023 13:27:11
To první, co píšeš o rodičích, to je přesně, jak u nás... taky jsem dělala vrbu, rodiče si mi neustále stěžovali jeden na druhého, chtěli, abych se jednoho před druhým zastávala, takže pak jsem to dostala ještě já sežrat "že jsem při mámě / tátovi". City k nim mám vyprázdněné, nechci je vidět, nestýská se mi po nich, jsem ráda, že se vidíme pouze jednou týdně a kdyby nevyžadovali kontakt, ještě to omezím.

Ale nikdy se mi tedy o nich nezdálo. Nic. Asi hezkého, ani špatného. Možná máš v sobě nějakou skrytou výčitku, žes je opustila, že jsi je nechala v problémech... ale právě, jak píšeš - jsou to jejich problémy, které si musí vyřešit sami. Řekla bych, že to časem přejde, až si to v sobě urovnáš. Píšeš, že jsi od nich pryč teprve krátce... potřebuje to zřejmě čas. Nebála bych se, bude dobře. :)
Smajlík  NIkoš
19.09.2023 12:49:20
Časem by se to mělo zlepšit, aspoň trochu. Když na tom budeš "pracovat" (na to jsou techniky, včetně terapeutických), tak to bude rychlejší. Máš z toho trauma asi, tak se ti to vrací ve snech. Vůlí ty sny neovlivníš.
 coffee maker
19.09.2023 11:28:58
Zkus těsně před spaním myslet na něco jiného. Pokud ani to nepomůže, snad tě jako člověk, který má 'nočními můry' denně, uklidním, že časem ti to přestane vadit. Ale přikláním se spíše k tomu, že to odejde samo, až budeš mít tyhle emoce celkově zpracované.
 monstrum z močálů Muž34 Kategorie
19.09.2023 10:01:54
Všímej si v noci, jak je neustále každá část tvého těla ve styku s postelí těžká; stále těžší. Mysli přitom na cokoliv vzácně uklidňujícího. Co není pohádkově pěkné, nemilosrdně vyřadit. Problém vyřešen.
 Teremtete
19.09.2023 09:01:43
Jedině čas a aktivně se snažit směřovat pozornost jinam
 Shinkanzen Muž24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk