Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1225807, vloženo 18.11.2023 10:06:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Svět je umělý bio stroj
Lidský mozek funguje určitým mechanismem. Svým způsobem je svět umělý a každý dostal do života jiné karty se může zdát, ale tím že mozek vnímá svět a realitu z rozdílu a kontrastů, tak jsme schopni být šťastní s malými výsledky ale člověk se nesmí z egoismu porovnávat s ostatníma.

V pohádce stal vousatý pán nad světem a říkal - teď rozdělím vše na půl! A bouchl holí. A bylo to vyobrazeno jako bůh a ve fyzice máme fraktály, které se chovají při rozdrobení celku se vždy stane dualismus. Je to jako magnet který z půlky se odtahuje a z půlky přitahuje a při rozdělení těchto dvou pólů budou zase stejné síly a nejde to oddělit. A svět funguje stejně.

Milionář nemůže být dlouho šťastný, proto že radost a štěstí nemůže růst jediným směrem. Štěstí musí být vyměněno za utrpení. Proto štěstí po čase se vytrácí a můžou za to neurony a 2x stejný výlet není jako první wow! Svět je umělý a hrajou roly tzv minus, plus a střed. Je to ona, svatá trojce z čeho se, skládá celý svět i člověk sám.

Je to ono jin a jang. Mozek je z půlky tzv odtažitý a z půlky přitažlivý. Mozek je duální jako náš svět a jsou to Hemisfery a můžeme tomu říkat že mozek je elektrický a magnetický. Každý z těchto dvou bloků udává zda je člověk dominantní nebo submisivni odvyji se od toho celý život. Formuje se tělo, na podvědomí i chůze, prostě vše.... Mezi dvěma Hemisfery se nachází zlata, střední cesta. Je to tajuplné a ona, aktivace s bohem.
 Anonnymouse E-MAIL: Spike.xx.vk@gmail.com  Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.11.2023 16:31:57
Milý pozemšťane, planetu, na níž žiješ, objednaly, zaplatily a provozují myši..
 Glyx
18.11.2023 20:40:47
Nevím spousta lidí má těžké deprese a trpí a naopak spousta je v pohode
 Voda
18.11.2023 14:15:22
Aaaa, pan magnet. Tebe to eště nepustilo?

Co si vůbec představuješ pod umělým světem? A nepřijde ti to nevyvážený, že svět je celý "umělý"? (Ať už to znamená cokoli.) Říkáš mínus, plus a střed. Umělý je "mínus", tak kam se podělo plus?
Smajlík  Tukan
18.11.2023 12:15:01
Celé Pelíšky.
 Sněhová vločkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk