Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1225813, vloženo 18.11.2023 12:21:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Probudil jsem se na záchytce
A je mi z toho trapně. Chlastat jsem byl už nespočetněkrát, chodil jsem od 16 let běžně. Ale ve čtvrtek večer, oslava prodlouženého víkendu, přinesl kámoš strašně dobrý tvrdý alkohol, pil jsem furt, a najednou okno, byl jsem přikurtovaný k posteli, vůbec nevím, co se dělo. Rodiče se o tom dozvěděli, protože bratranec dělá na záchytce jako doktor, a strašně mi to dali sežrat. Zakázali mi chodit večer ven na měsíc, jinak mi přestanou dávat kapesné. Je mi z toho strašně. Kámoši mi ještě napsali, že jsem idiot, že už nejsem kámoš, když se rvu s lidmi bez důvodu. Půjdu ještě prý k výslechu u policie... Jak jsem si mohl takhle zničit život? :-(
 záchytkář Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.11.2023 10:31:10
Zakázali chodit na měsíc... Jak můžeš chodit na měsíc? Víš jak je daleko?
 LacoLacovič
20.11.2023 00:09:32
Stalo se mi kdysi totéž. Je to sice už skoro čtvrt století, ale nemůžu se tomu smát ani dnes. Byl to pro mě životní šok a zlom. Podotýkám, že to také bylo za násilnosti pod vlivem.
- Ale každý jsme jiný a u mě je to možná také tím, že jsem se narodila v ženském těle (tam tohle hůře prochází).
Smajlík  Raflézie
18.11.2023 18:24:34
Stávají se i horší věci. Pokud jsi někoho nezabil, nezranil a nezpůsobil nějakou větší škodu a do života se z toho poučíš, tak se tomu za dvacet let zasměješ.

Znal jsem dva co se uchlastali. Jeden co jsem přešel do kanclu co on byl a nevěděl jsem to o něm, působil na mě dojmem slušného člověka, jedno se ožral, někde padnul a umrznul. Když jsme mu vyklízeli psací stůl, měl tam spoustu placatek od chlastu a lahviček od francovky.
Jeden, od pohledu vagabund, dostal padáka, prý pak umřel hlady. Oba absolvovali protialkoholní léčbu, ale bez účinku.
Taky jeden spolužák z SVVŠ, přestal chodit na setkání třídy, pak se ke mně doneslo, že se dal na alkohol a přejel ho vlak.
Smajlík  Radič
18.11.2023 17:50:54
Chlast je sračka no. Jakoby můžeš asi být rád, že jsi to přežil. Kámošům bych asi vysvětlil, že to způsobil chlast (což by jim taky mohlo dojít) a rodičům a příbuzným řekl, že s chlastem už končíš. Jestli budeš pokračovat dál, tak to bude akorát horší.

Ale bylo to alespoň ponaučení. Mým ponaučením bylo nedávno to, když jsem se ožral a kvůli pár mým kecům jsem tak trochu dostal přes držku, sice neoprávněně, ale i tak. Takže na chlast od té doby seru, dávám si jen při oslavách, popř. nějakých větších akcích, když jdu s větším počtem lidí, což se stává tak jednou za měsíc, jinak na to už seru. Dřív jsem pil tak 3x týdně a jde to pak fakt znát.
 neleiche
18.11.2023 15:13:27
To jsou teda kamarádi ... Kolem 19ti jsem se u kamarádky na houseparty nechal ukecat do soutěže, kdo vypije víc absinthu. Pak jsem měl druhej den taky pořádné okno ,bylo krásné si číst podobné smsky, ráno zničenej jak bagdád . Cvaklo mi něco v palici , rozmlátil jsem prej celej byt. Rozkopal hajzl , zlomil kamarádovi rypák.
Dnes je to naštěstí vtipná historka :D , ale tehdy to dost rozbilo vztahy , ostuda a morální kocovina na týden ... Jenže oni mě léta znali a věděli ,že jsem jinak klidnej a normální . Takže se to opravilo , nějaké to sypání popela na hlavu a za měsíc byl klid a vztahy v pohodě. Pak když se šlo na pivo, už mě nikdo nenutil pít panáky aspoň :D
Tak oprav/zaplať škody. Omluv se a nepí tvrdej chlast, tvrdej dělá mozek měkkej . A pokud máš rád alkohol , tak jen pivko či víno.
Smajlík  Pyjákšulyňák
18.11.2023 13:55:47
Možná ti díky tomu docvakne, že tudy cesta fakt nevede.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
18.11.2023 13:50:07
modern research:
Dnes alkohol vynechám a nahradím ho jinými drogami. Až doklidím, uvařím si čaj, momentálně tipuji, že vyhraje pu-erh a k tomu si udělám vodní dýmku. A pak ještě zvážím, jestli to doplním knihou nebo filmem :D
 n0b0dy Muž42 Kategorie
18.11.2023 13:39:03
jako bych to nepsal včera že? tak hlavně že chlast je legálni ale léky ktery člověka uklidinijou, nejezdi po nich ožralej, nepere se, to ne
 Behemoth
18.11.2023 13:35:46
n0b0dy: Tak dát si občas něco je asi úplně v pohodě. V ČR je ale běžné klidně pít každý den a nikdo ti ani neřekne, že jsi alkoholik. A nebo tam dáváš tvrdej hned po práci a to se bere jako v pohodě. Je to tu zvláštní.

Nejde tolik o peníze, peníze seženeš kdykoli. Jde o ten čas, ten ti už nikdo nevrátí. A tím pádem jsi nemohl dělat, co bys jinak dělal.

Na socializaci je to suepr, to mi vždy scházelo. Otázkou je, jestli chceš mít kolem sebe lidi, kteří jsou použitelní jen s alkoholem. Já to tak neměl.

OK, díky za zkušenosti. Beru ho jako špatný, ale zase chápu, že lidi pijí a i žijí, tak to nebude až tak horký.
 modern research Muž36 Kategorie
18.11.2023 13:27:43
modern research:
Aktivnější pití, co je pěkný termín :D

Je pravda, že jsem ve svém životě propil spoustu peněz, které jsem mohl investovat jinak. Na druhou stranu, kdybych už tenkrát šel po kvalitě místo kvantity, ono by to nejspíš nebylo o moc lepší. Spíš naopak. Když si vezmu, kolik zaplatíš třeba za slámové nebo ledové víno, to si můžeš dát pěknou řádku piv :D
Jenže pokud jdeš po kvalitě, stává se z toho koníček a i kdyby sis vybral jinou formu zábavy, stálo by Tě to taky spoustu peněz. Ostatně i to pití na kvantitu patří k nějakému společenskému životu, kdy se socializuješ a pokud si nevytvoříš závislost a pod vlivem neděláš průšviny, jako třeba autor této zpovědi, je to asi akceptovatelné.

Na druhou stranu, alkohol patří mezi nejhorší drogy, co se týče následků. I spousta vyloženě tvrdých drog za ním zaostává. Takže by si člověk měl dobře rozmyslet, jestli do toho jít a stát se uživatelem této návykové látky.
 n0b0dy Muž42 Kategorie
18.11.2023 13:17:12
Měli tě zastřelit. Takové svině jsou zbytečné.
Smajlík  fimísek
18.11.2023 13:01:42
n0b0dy: Chápu, super. I ta historie s tím pivem zní dobře. Nikomu svůj přístup necpu, ale ať si každý spočítá, kolik zdrojů ho stálo aktivnější pití, a kde bez toho mohl být. Když chceš něco dokázat, alkohol není dobrý parťák.
Smajlík  modern research Muž36 Kategorie
18.11.2023 12:57:10
modern research:
On alkohol sám o sobě je zlo. Ale spousta alkoholických nápojů má různé benefity. Jde o to, jestli alkohol využíváš s rozumem, nebo zneužíváš přes míru.
Například Plzeňské pivo nebo různé bylinné likéry jsou dobré na trávení.
Spousta starších lidí si dá po ránu něco ostřejšího na rozproudění krve.
Víno také obsahuje určité látky, které jsou zdraví prospěšné. Pivo je zdrojem vitamínů B.
K tučnému jídlu si také spouta lidí dá pivo, pomáhá to trávení.

Navíc třeba kvalitní víno nebo whisky jsou pro mne na podobné úrovni, jako dobrý sypaný čaj. Prostě dobrý nápoj, který si rád vychutnám. Ale nejde u toho o to opít se. Jde jen o ten prožitek z té chuti.

Ostatně nebýt piva, nemáme současnou civilizaci. Velká města by nebyla. Dříve byla všude špína a pít čistou vodu nešlo. Pivo ale tento problém nedělalo. Lidstvu nějakou dobu trvalo, než pochopilo, že problém je v bakteriích, které se při vaření piva zničí. Časem jsme se naučili vodu čistit a teď už to jde i jinak, ale byly doby, kdy pivo byla jediná možnost, co ve velkém městě pít.
 n0b0dy Muž42 Kategorie
18.11.2023 12:49:30
n0b0dy: Pro mě je to úplně jiný svět. Nikdy jsem pít nezačal a dnes je mi to jedno. Pít můžu kdykoli, jen mě nikdy nenapadl žádný důvod. Lidi se mě občas ptají, proč nepiju. Ale ta otázka je pro mě nesprávná. Proč oni pijí by to mělo být.

A šlo mi o to, že týpek tady může být ve společnosti lidí, kde alkohol je nutností. Reálně není vůbec potřeba a jsou násobně lepší věci.

Ať se ti daří!
 modern research Muž36 Kategorie
18.11.2023 12:46:50
modern research:
Pro většinu alkoholiků dokonce jediná a nutná. Chce to silnou vůli přestat se závislostí a ještě silnější, pokud chceš abstinenci občas porušit, ale nevrátit se do starých kolejí. Té silné vůli může pomoci i dobrá motivace a pro mne je tou motivací už nikdy nezažít ten stav, jaký jsem tenkrát zažil. Pokud vím, že to zvládnu, mohu si občas něco dát. Ve chvíli, kdy bych si tím nebyl jist, nepil bych vůbec.
 n0b0dy Muž42 Kategorie
18.11.2023 12:41:09
n0b0dy to napsal hezky. Hlavně je důležité zmínit, že úplně nepít je také cesta.
 modern research Muž36 Kategorie
18.11.2023 12:37:38
Třeba Tě to poučí podobně, jako mne kdysi velikonoční koleda, kdy jsem se probral ve středu a nedokázal jsem v sobě udržet nic jiného, než holou vodu a to ještě stěží. Já jsem měl to štěstí, že jsem i v tom stavu narazil na hodné policisty a byl schopen jim sdělit, kde bydlím, aby mě tam odvezli.
Od té doby jsem se alkoholu několik let nedotkl a když jsem se k němu pak vrátil, už jen v malém množství, kdy přesně kontroluji, co dělám. Dám si třeba cider nebo dobré víno na chuť, na podzim se těším na burčák a na nízký tlak nebo občas i na chuť si dám whisky, ovšem hodně silně ředěnou. Za těch skoro 20 let jsem se nikdy neopil tak, abych nevěděl, co dělám nebo si to dokonce nepamatoval.

Hodně štěstí ve Tvém boji s démonem alkoholu, snad to také zvládneš.
 n0b0dy Muž42 Kategorie
18.11.2023 12:23:11
Drogy jsou špatné.
Smajlík  modern research Muž36 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk