Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1225869, vloženo 19.11.2023 15:23:15 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem strašně neupřímnej
Ahoj, mám problém, že nedokážu říct ne. Už jsem se hodněkrát spálil, tak jsem to pak začal řešit ještě hůř. Řeknu, že jo, ale stejně to v případě, že mi to nevyhovuje, poruším. Polokámoš u mě chtěl přespat (jak jinak, než zadarmo), tak jsem mu řekl, že ano, a ten večer jsem mu nevzal telefony, nereagoval, nechal ho ve městě samotného celou noc, jenom proto, že jsem nedokázal říct ne. Nebo slíbím někomu pomoc, většinou se na to vykašlu. Slíbím někomu, že mu půjčím, pošlu fotku, jakmile cítím jen trochu, že mě ten člověk zneužívá mojí dobroty, tak slíbím, a vykašlu se na to, dělám mrtvého brouka. Výsledek je ten, že nemám žádné opravdové přátele, ani kamarády, maximálně nějakých pár "lepších známých", a mám všude v okolí pověst slibotechny, falešného, nespolehlivého člověka a sobce. A zbabělce taky. Přitom úplně nejsem takový, že bych rád škodil. Prostě jsem se naučil bránit zlému světu. Nevíte, jak bych měl proti tomu začít bojovat? Příští měsíc se stěhuji do Prahy, kde mi rodina dohodila práci i bydlení, začínám s čistým štítem, neznám tam nikoho, ale mám obavy, že mě to všechno dožene znovu, a brzy budu mít zase všude pověst stejnou.
 neupřímný Muž29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.11.2023 05:54:52
Hochu zlatej, musíš se naučit nastavovat lidem hranice a prosazovat si své vlastní zájmy. Pokud budeš slaboch, nebudeš mít přátelé, nebudeš mít kamarády. Budeš kolem sebe mít jen lidi, kteří tě budou zneužívat. Je to na tobě! Pracuj na sobě! Posiluj svoji vůli, posiluj svého ducha, posiluj i své tělo, aby si nabral sebevědomí a byl silný. Ti co tě zneužívají nejsou špatní, jen zkoušejí, co jim povolíš, kam až je necháš zajít. To co se ti děje je jen a pouze tvoje chyba a jen ty to můžeš změnit. Tak na sobě začni makat, nikdo jiný to za tebe neudělá, jinak budeš ceký život nešťastný.
Smajlík  Pater Noster
19.11.2023 19:41:26
Buď chlap, ne srab.
Smajlík  Roztomilé zlobivé Žena25 Kategorie
19.11.2023 15:25:19
Proč neumíš říct ne?
 modern research Muž36 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk