Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1225896, vloženo 19.11.2023 22:43:13 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak v dnešní době nalézt kvalitní ženu?
Zdravím. Nedávno jsem se sešel s rodinným příslušníkem, pokecali jsme a přišla otázka i na ženy. Já jsem samozřejmě opět musel říct, že u mě nic. Většinu času chodím do práce/nebo trávím čas u pc nebo s kamarády na pivu ap. Taková klasika.
Rodinný příslušník (vzdálený bratranec) má už cca 2 roky přítelkyni..a docela mě zajímalo, jak to mezi sebou mají. Protože kdykoliv jsem se snažil o nějakou já, tak to byla jednoduše řečeno katastrofa. Tak nevím, zda je to jenom o štěstí?
Dozvěděl jsem se, že teda plánuje svatbu a že si našel tu pravou. Je prý 100% spokojený. Sice to není holka od nás z vesnice nebo okolí, ale nevím, zda toto hraje roli. Mluvil o ní opravdu hezky, až jsem se divil. Vždy jsem se setkával s tím, že chlapi si “za zádama” na své ženy jen stěžují.
Dozvěděl jsem se, že jeho umí vařit, takže má neustále navařeno, je pintlich na úklid, nepije, nekouří, má řidičák a nemá problém ho třeba čas od času zavést na pivo, studuje výšku…prostě je dle něj fakt miliónová. Párkrát jsem ji viděl a je to opravdu milá slečna, na první pohled zaujme vzhledem a hlavně očividně nemá ani v hlavě nasráno, protože s ní byl fajn pokec na úrovni. Až jsem byl překvapen…
A tak teda…je to jen a jen o štěstí? Holky od nás z vesnice jsou buranky, které chodí do hospody, kouří jednu cigaretu za druhou, dají každému a nebo jsou uvažováním totálně mimo, žádný všeobecný přehled a tak. A takovou já nechci. Zas na druhou stranu, nevím, jestli si chci hledat někoho mimo moji zónu..Vždy jsem doufal, že si najdu někoho odsud z vesnice a okolí.
“Bratranec” fakt vyhrál v loterii…
A taky mi tehdy řekl něco ve smyslu jako “začni pracovat prvně na sobě…”. To mě docela zaskočilo..protože jako práci mám, mám kde bydlet, mamka vaří dobře a pár jídel tež umím, sice hraju na počítači a rád si zajdu na Pico nebo na něco zeleného, pěstovaného…ale tak asi furt lepší jak chodit do bordelu :D je pravda, že jinak se o sebe moc nestarám, nějak nemám potřebu. Tak jestli je to tím? Nevím…ale i ty hodnoty mám jinde. “Bratranec” myslí na svatbu a děti a já na to, s kým půjdu do hospody a jestli neprohraju fifu…Je takové nastavení špatně? Na druhou stranu bych nerad byl starý mládenec…ale samotný se nějak nemůžu dokopat k tomu si najít někoho kvalitního. V okolí je to DĚS, ale asi jsem nedošel do stádia mít někoho takového, jako bratranec. Párkrát jsem někoho měl, ale byla to záležitost spíš pár týdnů až měsíců..takže jen takové pro srandu, k těm holkám sem ani nic necítil a vyloženě jsem je chtěl jen na to jedno.
Tak co teď….?
 PetrValhalla Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.11.2023 23:30:31
Základem je nebýt incel. Incel totiž na kvalitní ženu z principu narazit nemůže.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
20.11.2023 13:48:29
To, jak závidíš bratránkovi, je ošemetné. Nezapomínej, že do pár let bude nejspíš řešit sračky jako rozvod a majetkové vypořádání, a dal by cokoli za to, aby měl takové "starosti" jako ty. Být tebou, tak si přestanu idealizovat vztahy a démonizovat single život. Jestli si myslíš, že ženská přinese do tvého života štěstí, tak jsi fakt naivní a uděláš líp, když si radši zahraješ kvalitní gamesku než abys ztrácel čas a zdravý rozum seznamováním. Jediné, na čem bych být tebou zamakal, je osamostatnění se od maminky.
 Dikobraz official Muž36 Kategorie
20.11.2023 12:57:34
Ad Meliora, tak chce to upgradovat, no :-)
 kroutimhlavou
20.11.2023 12:46:35
Tohle smrdí pokusem o jednu z dalších provokací zdejších uživatelů. Nekvalitní muž hledá kvalitní ženu :D Co byste vlastně měli mít společného, když ony nekvality jsou tvojí volnočasovou aktivitou? Vyměnit mamahotel za mamahotel 2.0 se sexem?
Smajlík  Ad Meliora Muž23 Kategorie
20.11.2023 12:15:29
neznám tě, ale asi chlastáš, hulíš, seš na pc, asi moc neuklízíš, umíš pár jídel, máš průměrnou práci...asi tě zklamu, ale se ženou, která je pintlich na úklid, vaří, nepije, nekouří - by ti to spíš nevyšlo... dám příkoad, abych to vysvětlila - bordělář + pintlich úklid člověk by se ve společné domácnosti sežrali! pokud jsi takový jak se tady prezentuješ, tak potřebuješ právě naopak sobě podobnou - což jsou právě ty holky nad kterými ohrnuješ nos - chlastá, hulí, je na pc, moc neuklízí, moc neuvaří, má průměrnou práci..jde o to, že když budete moc rozdílný, tak se sežerete navzájem (nebo spíš ten na "úrovni" sežere tebe - bude chtít abys pintlich uklízel, abys vařil, abys vydělával na úrovni, abys mluvil jako inteligentí člověk atd.) neboli pokud bratrínek má takovou holku, on musí splnovat totéž - proto ty slova abys na sobě zamakal, tipla bych si že bratránek uklízí, vaří, studuje vš nebo má nadprůměrný plat, je inteligentní, dělá pro ni hodně věcí (a ona ho třeba na oplíátku zaveze do hospody)... není to o štěstí
 Mandarinka2424
20.11.2023 10:16:12
Tys to tady zase od doyenu nakoupil :-) hlavně konzerva se zase vytahla :-)

hele ono je to spíš o tom, že má bratranek prostě stěstí.
Prostě narazil na někoho, s kým mu zatim vztah klape.
Taky to nemusí trvat vecne.
S kecama o práci na sobě bych poslal k šipku.
Prej mu to, a holt doufej.
Anebo na to kašli, třeba ti za další dva roky bude závidět on tu fifu a tu hospudku.
Spatneho na tom není nic, když nejsi alkoholik, a když FIFA netvoří celý tvůj volný čas komplet.
 Kroutimhlavou
20.11.2023 09:47:52
Chceš kvalitní ženu, ale sám seš kvalitní asi jako přejetá zablešená fretka.
Smajlík  Militantní*konzerva
20.11.2023 09:21:43
Možná ona našla toho pravého..

...jinak u tebe se ani nedivím.
Smajlík  Loca Loca Žena98 Kategorie
20.11.2023 08:17:34
Michal-222

Jak pro koho. Jsem z vesnice a chodím na pivo :-).
 Hodislava Žena42 Kategorie
20.11.2023 08:07:37
Hodi, myslíš že třeba ty jsi kvalitní žena?
 Michal-222 Muž44 Kategorie
20.11.2023 08:07:19
Mimochodem, chodíš do hospody, ale holku, která chodí do hospody, nechceš. Takže až budeš ženatý, budeš dál chodit do hospody, ale tvoje žena nesmí překročit její práh? Já nevím, takže bude dřepět doma, u plotny, s hadrem v ruce, páč předpokládám nesmí ani na mobil (sociální sítě) ... takhle nějak si to představuješ?

Mimochodem - co je to tedy ta "kvalitní žena"? A co je to ten "kvalitní muž"? Protože snad se shodneme na tom, že kvalitní ať už kdokoli, bude chtít taky patřičný protějšek ....
 Hodislava Žena42 Kategorie
20.11.2023 08:03:20
Jaký šel, takovou potkal
 Hodislava Žena42 Kategorie
20.11.2023 07:42:56
Už jenom ten výraz “kvalitní žena”…
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
20.11.2023 07:40:58
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
20.11.2023 03:24:45
Co můžeš ženě /holce) nabídnout? Nezapomeň i na to zlé!
Jo, pracovat na sobě ti ten bratranec poradil přímo geniálně.
Ty rady rady jsou dost přesné a platí pro každého, kdo chce sbalit slušnou ženu.
O kvalitě bych se v tvém případě neucházel. Zatím na to rozhodně nemáš.

Je to JEN na tobě a tak nekoukej okolo a začni sám se sebou něco dělat.
 Quakie Muž77 Kategorie
20.11.2023 00:31:16
Viz. Děvkař. Trochu sebereflexe...
 takyjeden
19.11.2023 23:26:46
Ten inzerát je náhodou super nápad. :D

Nejsi žádný buran z vesnice, takže rovnou napiš: " Kvalitní muž hledá kvalitní ženu, která vaří, uklízí, stará se a bude ho pravidelně vozit autem do hospody".
 Alessandra111 Žena23 Kategorie
19.11.2023 23:26:04
Takže ty hraješ na PC, chlastáš a kouříš trávu, ale nad holkama, co pijou pivo a kouří cigarety ohrnuješ nos? Ne, tobě nepomůže, ani když se sebou něco uděláš a zvýšil by sis svou atraktivitu, protože ty máš v hlavě bordel, s kterým se asi nedá nic dělat.

Je fakt až neuvěřitelný, jak jsou lidi pokrytecký a mají totálně deformovaný vnímání atraktivity, hlavně sebe samého. Myslel jsem si, že je tohle problém hlavně u žen, ale poslední dobou se setkávám s těmito případy i u mužů, a to čím dál častěji. Tahle společnost je neuvěřitelně padlá na hlavu. Bože pomoc, prosííííííím!!!
 Děvkař Muž35 Kategorie
19.11.2023 23:05:57
Rada za všechny prachy teda, díky :DD
Tak to by mě zajímalo, dle čeho tak soudíš….že jsem troll..bohužel ne.
Seznamku zkoušet nechci, nějak jsem tomu trendu asi nepřišel na chuť :D a rozhodně nechci žádnou masochistku.
 PetrValhalla
19.11.2023 22:54:46
Napíšeš si na profil na seznamce "hledám kvalitní ženu". Ona se ti už nějaká masochistka ozve.

Ale nejspíš jsi troll.
Smajlík  tenDáda Muž25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk