Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Já reaguju na situaci, ne na text.
|
Už mě přešel panikáč |
|
|
To z toho textu nevyplývalo (nemysím text na YT). Ale třeba ten překlad byl špatný a úplně změnil smysl.
|
|
|
Je to pussy song pro straggot buzeranty. Poslouchá to citlivý muž, co chce drsnou ženu, kterou bude groomit do trad wife versatile femdom slut, aby mohl objevovat svou něžnou stránku. Nic proti tomu, ale u transsexuála na libido potlačujících lécích kvůli dysforii to fungovat nebude. Peace.
|
Už mě přešel panikáč |
|
|
To na YT se mi líbí. Taková pohodička. Říkám tomu americký dívčí rock. Ne, nerozlišuju 100 nebo 1000 hudebních stylů.
|
|
|
Já myslim, že někoho takového hudební vkus nijak moc nezajímá, takže jsi o nic nepřišel.
|
|
|
Můj zadek už se smířil s tím, že na štědroň nic nebude, ale myslel jsem, že se teda aspoň dozvím, co je to ten správný hudební vkus. Ideálně skrz názorný příklad.
|
Fejkař |
|
|
Z toho si nic nedělej, ona to dělá vždycky, když jí někdo připomene, že má chromozomy XX.
|
|
|
Dal jsem si takovou facku, až to Bětušce smazalo profil.
|
Fejkař |
|
|
Co to zase meleš za nesmysly, ty "salty"?
|
|
|
To nevím, Bett. Už s tím hudebním vkusem asi nic neudělám.
|
Fejkař |
|
|
Nicméně, co s tebou, fejkaři
|
|
|
lol: to říkaj právě ty lidi, co ten vkus nemaj.
|
|
|
Jak se pozna dobrej hudebni vkus? Ja myslel, ze je to subjektivni.
|
|
|
Ano prosím, Betty! Oroustuj mě na svým ledovým roustovači! A šoupni mi sem nějakou pořádnou hudbu. Než mi ho tam šoupneš. Budeme to dělat do rytmu.
|
Fejkař |
|
|
Máš naprosto strašnej hudební vkus.
|
|
|
Možná jsme oba fejk. https://www.youtube.com/watch?v=cm2yh6J9Er0 :(
|
|
|
Je to chlap
|
|
|
Nasimulovat realitu je jednodušší než vytvořit realitu, takže tohle asi taky není realita, ale metrix. Takže pohoda.
|
|
|