Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230035, vloženo 09.02.2024 10:45:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
proměny světa - seminář
Lidi jak by jste definovali pojem proměny světa. Zadali nám tenhle úkol ve škole. Každý se chvastá, jak si s tím poradí, někdo se poradí s rodiči, naši vůbec netuší, která bije, jak to chápete vy. Proměny světa, já opravdu nevím a taky chci, aby to byla moje práce, že jo.
 Pisatl Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.02.2024 11:50:21
Malparido,
Rozálie, Psycholog psychiatr - děkuji moc, jste zlatíčka, teď už mám v tom víc jasno a už vím, co bych napsala. Opravdu veliké díky, tápala jsem v tom slušně.
 Pisatl
09.02.2024 11:41:12
Udělala jsem ti na to myšlenkovou mapu :-)

https://1iq.cz/img/u98QS/a3n6F.jpg
 Rozálie
09.02.2024 11:27:31
Proměny světa lze chápat jako procesy, události nebo změny, které ovlivňují různé aspekty lidského života a prostředí. Tyto proměny mohou mít různé podoby a mohou být pozitivní i negativní.

Zde jsou některé možné aspekty proměn světa:

Sociální proměny: Změny ve společnosti, jako je rozvoj technologie, změny v hodnotách a normách, demografické změny, migrace, politické revoluce atd.

Ekonomické proměny: Změny v ekonomickém systému, jako je globalizace, vznik nových ekonomických center, změny v obchodních vztazích, inovace v oblasti podnikání, změny v zaměstnanosti apod.

Environmentální proměny: Změny v životním prostředí, jako je změna klimatu, úbytek přírodních zdrojů, znečištění ovzduší a vody, ztráta biodiverzity apod.

Technologické proměny: Změny způsobené technologickým pokrokem, jako je digitalizace, automatizace, vznik nových komunikačních prostředků, vývoj umělé inteligence atd.

Kulturní proměny: Změny v kultuře a umění, jako je proměna hodnot, změny v estetických preferencích, vznik nových uměleckých směrů, změny v náboženských přesvědčeních apod.

Chápání proměn světa je komplexní a zahrnuje široké spektrum faktorů a jejich interakcí. Váš úkol ve škole by měl být nejen identifikovat tyto proměny, ale také porozumět jejich příčinám, důsledkům a možným způsobům, jak s nimi zacházet či je ovlivnit. Je to fascinující oblast studia, která se dotýká mnoha disciplín a umožňuje hlubší porozumění světu kolem nás.
 Psycholog psychiatr Muž70 Kategorie
09.02.2024 11:05:40
S tím si neporadíš? Nevím jak moc konkrétní máte zadání, ale vyber si nějaké téma a zauvažuj, jak se daná věc změnila.
Můžeš to vzít s velkým rozmachem přes geopolitiku, vývoj společnosti za posledních 100 let, změny české společnosti v posledních 30, 50, 70,... letech, obecně přístup k mobilitě - jak má najednou každej auto, zatímco prarodiče chodili do školy pěšky bez pořádných bot... technologie (internet + mobily za posledních 25 let), nebo svět před velkou průmyslovou revolucí (během ní) a po ní.
Změny klimatu, odlesňování, průmyslové zemědělství, nebo člověkem řízená přeměna krajiny (vodní díla,...)....

témat přece musíš vysypat z rukávu hromadu. vyber si něco, co je ti blízké a rozjeď se...
 Malparido Muž30 Kategorie
09.02.2024 10:52:58
Proměny světa, to není nějaký oficiální pojem, který je nějak definován. "synonimum" může být např.. - změny ve světě/dění ve světě/...
 LDV Muž46 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk