Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230051, vloženo 09.02.2024 19:12:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
zavisla
Modafinil beru 2 roky pamatovala také i známky podle toho vypadaly 2 max 3 ale spíše 2 bylo to super výhoda byla čistější myšlení udělala jsem to co bych jinak neudělala prostě byla větší motivace, větší ambice, člověk víc se o sebe stará plánuje přesně podle plánu, má lepší vidění. Nevýhody časté chození na záchod, bolesti hlavy, nervozita brixismus, hubnutí z důvodů hubnutí jsem ho vysadila.

já měla 200mg no a taky jsem si objednala ze stránek na internetu z modafinil.io ale zablokovali je , ale všimla jsem si, že mám velkou žízeň po módě a že jsem zhubla že třeba nedovedu se najíst jak se mám přinutit jíst? A nejvíc nechci zhubla když vážím jen 47 kg. Já právě měla modfinil pak mi po půl hodině naběhl účinek, no a za hodinu jsem cítila pomalý náběh, pak jsem cítila nával energie, bušení srdce pal jsem měla motivaci že to jsem nechtěla dělat tak jsem šla udělat.Já právě měla modfinil pak mi po půl hodině naběhl účinek, no a za hodinu jsem cítila pomalý náběh, pak jsem cítila nával energie, bušení srdce pal jsem měla motivaci že to jsem nechtěla dělat tak jsem šla udělat.
 zavislak Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.02.2024 18:01:41
A nebylo by ti líp ve skupinové terapii, kde byste se podporovali a po čase by ti došlo, že bys stejné vidění a radost mohla zažít i bez prášku nebo jiného klamání mozku? Navíc své dávky zneužíváš, takže pochybuji, že jsou ti prospěšné. A ne, nejsi ta vyjímečná fetka, která má na to hlavu.
Smajlík  Network Dogg Žena24 Kategorie
09.02.2024 20:02:25
Jak si to uděláš takové to máš
 Psycholog psychiatr Muž70 Kategorie
09.02.2024 19:48:41
To je nějakej rébus?
 Sen3ca
09.02.2024 19:24:44
Soude dle toho textu jeden z nas dvou musi bejt po mrtvici.
 lolPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk