Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230116, vloženo 10.02.2024 22:16:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Názor na influencery
Jaký máte názor na influencery? Upřímně mi strašně vadí. Ani ne v tom, že si nevydělávají normální prací, prostě jsou vychcaní a umějí lidí dobře manipulovat/ovlivňovat, lidi jsou hloupý a chytají se. Vadí mi v tom, jak se chovají, co dokážou pro prachy udělat a co lidem vnucují. Jsou jistý meze. Neustále na internetu vidím, jak je každý miliardář, expert v kryptoměnách, sazí, investují a bůh ví co všechno. Já se v tom nevyznám, ale co jsem tak pochopil, člověk může lehce narazit. Neustále vnucování toho, že musíte být lepší, motivační kecy, že musíte mít hodně peněz. Samé povyšování nad normálními lidmi, kteří poctivě pracují. Influencerky se živí vzhledem a jsou povrchní. Mladé holky kvůli tomu mají bordel v hlavě, protože tak nevypadají, přitom jejich vzor lže. Používají úpravy a filtry. Je to prostě hnusná manipulace a oni to ví. Lidé jsou hloupí a živí je. Neštítí se vydělávat i na dětech a nevadí jim propagovat drogy, typu HHC. Ať si dělá každý kdo chce, ale propagovat to dětem mi nepřijde normální. Dítě/teenager se lehce může přendat. Navíc si někteří influenceři ani neověří, co propagují a pak to špatně dopadá. Jaký na to máte názor vy? Myslíte si, že jim to někdy skončí? Můj názor je, že jim to nemůže vydělávat navždy, časem lidi omrzí a nahradí je někdo jiný, mladší, hezčí, zajímavější. Bude to pro ně velká rána, zvlášť pro ty, kteří se nechali zlákat velkými penězi a vykašlali se na studium a existují si se základním vzděláním. Vzdělání samozřejmě není všechno, ale v tomhle světě se na ten papír bohužel dost hledí. Prostě.. měli by se chovat lépe k lidem a přestat se tak povyšovat. Uvědomit si, že jsou to manipulanti, mají velký vliv a být zodpovědní, chovat se k lidem líp, když je živí.
 wasabi237 Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.02.2024 17:10:51
Influenceri a Youtuberi jsou zavisli na slave a proto se tak chovaj. tak 1/10 techhle star vydrzi 2roky a tak polovina 5
 lamama
11.02.2024 11:35:12
Možná by bylo časem dobrý, změnit způsob výuky na základních školách a např. tam učit v rámci výuku výpočetní techniky, jakým způsobem je možné v grafických programech upravovat fotky apod. Ty úpravy fotek jsou totiž používány např. i v různých vydáních některých časopisů apod.

Různými lidme se může v různé míře nelíbit, co někteří lidi dávají na internet. Jenže zavádění určité internetové cenzury je problematická záležitost. KDyby to teoreticky bylo zavedeno, tak "ve finále" by především nějací úředníci rozhodovali, co na netu bát zveřejněno může a co ne.
 LDV Muž46 Kategorie
11.02.2024 07:55:35
Když je lidi berou, tak to není jejich problém. Problém mají lidi, kteří ty sra*ky sledují. Žijí totiž z blbosti jiných - a to není trestné.
Smajlík  fimísek
11.02.2024 00:00:48
Jsou to prasata
 Ujo Nepodara
10.02.2024 23:06:12
Na co klikáš, to ti tam skáče...

Já mam youtube plnej videí o popularizaci vědy, programování a dalších technických věcí.

Influencera jsem na mém youtube feedu ještě neviděl...
Smajlík  wut Muž34 Kategorie
10.02.2024 22:56:09
Sleduju ty, kteří mi mají co předat. Zbytek mě vůbec nezajímá a vlastně ani nijak nepohoršuje. Přestože mi přijde smutné, že někdo, kdo vlastně nic moc nedělá si vydělá balík... jen tím, že lidi umí pobavit. A někdo, kdo je pro společnost opravdu užitečný pomalu dře bídu. Ale tak to bylo vždycky. :)
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
10.02.2024 22:37:07
Mi vadí reakční kanály, kdy loseři vydělávají na influencerech. Ono to vyjde asi nastejno. Ale přiznám se, že mám oblíbené influencerky - Nami, Olesya&House, Study to Success, Aurikatariina.
 RozáliePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk