Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230151, vloženo 11.02.2024 20:40:51 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Problém s matkou
Dobrý večer, potřebuji poradit ohledně mé Matky protože mám pocit že mě má jen kvůli přídavkum.. žiju jenom s matkou která je několik let nezaměstnaná a má několik exekucí které nějak neřeší a je tak neustále doma, častokrát doma ani není co k jídlu, nosím pořád to samé oblečení,nikdy sem nebyl na dovolený, školních akcích atd... má přítele který žije v jiném městě a tak k němu chodí přespávat ale také jezdí s jinýma chlapama večer přič, posílá jim Nahaté fotky atd, svého tatu sem nikdy neviděl a ani na mě neposílá výživné a tak bych potřeboval vědět co s tím mám dělat protože mě to už opravdu nebaví
 Victor Muž15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.02.2024 04:00:32
Žij Viktoře lepší život. Přeji ti to. Opravdu.
 Quakie Muž77 Kategorie
11.02.2024 22:46:57
Jak píše frajerka, ty máš chodit do školy a učit se, né se někde tahat s krabicemi v supermaketu abys měl na jídlo a oblečení. Je mi tvé situace líto, musíš to mít velmi těžké, bohužel rodiče si nevybíráme. Svěř se ve škole, oni už budou vědět co mají dělat.
 Odlišný Muž25 Kategorie
11.02.2024 22:32:56
Pokud by ti nevadila cesta tahanic a sociálních orgánů, můžeš se svěřit školnímu psychologovi. A nebo je možnost si najít brigádu a poté se ubytovat na nedalekých studentských kolejích. Začátky a samota budou těžké, ale věř, že něco se s tím dělat musí, tohle tě akorát bude ničit.
 Network Dogg Žena24 Kategorie
11.02.2024 21:51:39
Ne, rozhodně si nemyslím, že bys ve svém věku měl makat kvůli tomu, aby ses o sebe postaral úplně sám, protože rodiče nejsou schopní.
Máte ve škole výchovného poradce, psychologa? Nebo je v okolí někdo blízký dospělý, ke komu máš důvěru? Vyučující? My tady nic nevyřešíme, ale někdo v tvém okolí by jistě mohl, neboj se říct si o pomoc.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
11.02.2024 21:08:38
Co tak si najít nějakou brigádu? Budeš mít na sebe peníze, a je to. Nebudeš se nudit.
Smajlík  fimísek
11.02.2024 20:49:17
Zkus zajit do nejblizsiho supermarketu a zeptat se, jestli nehledaji brigadnika.
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk