Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230157, vloženo 11.02.2024 21:56:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vlastně jsem zůstal sám
Vedu docela aktivní život - sportuji, chodím do fitness, na zábavy, na výlety a taky na různé společenské akce jednou za čas.
Bohužel si uvědomuji krutou realitu - vždy chodím na různé akce či aktivity sám. Problém je v tom, že s každým známým či kamarádem se kterým se domluvím, dané plány zruší a skoro vždy se mi stane, že jdu nakonec sólo.

Další věc je ta, že hodně kamarádů si našlo po studiu časově náročnou práci, založili rodinu, našli si nějakou polovičku nebo se odstěhovali do většího města za kariérou.. a ještě mi jakž takž zbyla rodina.
S rodinou je to ale komplikované. Sice vztahy máme dobré, ale problém je, že se jim vždy musím sám ozvat nebo zavolat jinak se sami od sebe nikdy neozvou. Za nimi jsem jezdíval pravidelně několik let, oni za celou dobu od mého odstěhování se přijeli na mne podívat jen dvakrát za uherský rok aby se neřeklo.

Jsem zároveň člověk, který má po svém boku raději pár dobrých lidí, na které se může vždy spolehnout a umí být při mne než mít desítky nepravých lidí kolem sebe. Nezkazím zábavu když se cítím v dané společnosti dobře, rád naslouchám ostatním a jejich potížím a rád také pomůžu či poradím v rámci mých schopností.

Cítím se jen při pomyšlení na to všechno zklamaný, osamocený a sehnat člověka se kterým bychom sdíleli stejnou auru a rozuměli si je opravdu v dnešní době těžké. Když jsem si myslel, že někoho takového jsem jako kamaráda konečně potkal, většinou jsem se v něm zklamal a přiživil se jen na mé polévce nadšení, pozitivního myšlení do života a elánu.

Zůstávám tímto tedy sám bez přátel, bez partnerky, rodiny a spoustu jiných lidí kteří kdysi neměli své závazky a “víc” povinností ve svých životech..
 Sanon Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.02.2024 20:35:12
Taky se to u mě vytřídilo, až nezbyl nikdo. Pokud tě nebaví hokej a jiné podobné sporty, co tě dostanou mezi lidi. Tak si najdeš zájmi pro jednoho, to se pak těžko hledají další přátelé.
 singlemen Muž37 Kategorie
12.02.2024 07:10:21
Takhle to asi cítí víc lidí
 Loca Loca Žena98 Kategorie
12.02.2024 03:38:39
Slyšeli jste slovo Boží.
Ve 30ti letech jsem na vrcholu kariéry, jak se obyčejně stává a tedy všichni se těší na setkání se mnou, Jsem jim příkladem. Proto.
 Quakie Muž77 Kategorie
12.02.2024 01:10:56
Zdá se mi, že život kolem 30 je opravdu takový. Je to náročné, máme práci, hodně z nás zakládá rodiny, bere se, stěhuje, kamarádi nemají čas, zároveň do toho ještě přichází rodinné starosti.
Prý se to pak zase zlomí a přátelé si k sobě začnou zase hledat cestu. Tak snad.
 Takytotakvidim
12.02.2024 00:06:40
Asi od toho přátelství očekáváš příliš a pak jsi zklamaný, když to nevypadá podle tvých představ. Najít člověka "se stejnou aurou," který tu vždy bude pro tebe, bude s tebou sdílet zájmy, trávit volný čas a k tomu fungovat jako vrba, nebylo snadné nikdy. A jak sám píšeš, dnešní doba tomu také nepomáhá. V tomhle věku navíc skutečně lidi zakládají rodiny a přátelství odsouvají na druhou kolej. Není to snadné, ale zkoušej to prostě dál. Hledej lidi, kteří s tebou půjdou tam, kam rád chodíš, třeba do toho fitka či za zábavou. I na netu se dá takto seznámit, a jakmile někoho takového poznáš, ten tě zase může seznámit s dalšími lidmi. Dej tomu ještě šanci a nehroť to tak. Vážně nemá smysl dělat si čárky, kdo se kolikrát ozval tomu druhému jako první.
Smajlík  klokanice Žena40 Kategorie
11.02.2024 23:31:10
To, co píšeš, tak v 90% mohu podepsat. Mám to téměř stejně.
Jsem starší než Ty a díky zkušenostem jsem přestal věřit lidem. Lépe řečeno, nepoznal jsem člověka, kterému bych mohl věřit stejně, jako by on mohl věřit mě. Samozřejmě, v určitý čas jsem o tom byl přesvědčen, ale život mi ukázal opak.
Takže mi nezbývá, než věřit jen sám sobě a spoléhat se sám na sebe.
Naděje ale je vždycky, tak se hlavně neuzavírej do sebe, i když je to nesmírně těžký.
 čtenář.
11.02.2024 23:30:10
M2 to také kdysi říkali starší a zkušení: až dostuduješ, všichni kolem založí rodiny a tobě zbude jeden kamarád a pak ti co se vzájemně potřebují.
Smajlík  Microsop
11.02.2024 22:29:16
Na to je dobrá partnerka, ne?
 modern research Muž36 Kategorie
11.02.2024 22:04:05
Když se to vezme kolem a kolem, tak jsme všichni sami.
 šoférBusu Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk