Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230178, vloženo 12.02.2024 11:47:56 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jizvy
Zdravím, prosím nevíte někdo, jak se zbavit těch jizev po řezání ? Emočně jsem to zase nezvládla a udělala blbost a teď nemůžu vůbec nosit krátký rukáv, stydím se jít kamkoliv, na odběry krve, nebo i kdyby jen na fyzioterapii. I když bych moc potřebovala, ale stydím se za ty řezance. Některé jsou ještě červené a ještě jsou vidět a hodně a nebělají. I když už se úplně zacelily. Nejsou to otevřené rány, ale dlouhé červené čáry na rukou a jsou hluboké.
Prosím poradíte mi, jak se toho zbavit ? :-( moc mě mrzí, že jsem to udělala… byla to taková pitomost
 smutnaholkaa Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.02.2024 20:41:39
nechaj to zarásť a časom sa budú tratiť, ale úplne to už nezmizne. jestvujú nejaké krémy a laser a tak , ale stejne je too hovne. po opalovaní jazvy svietia, ale staré nie. už sa nerež. áno je tonebezpečné, ľudia ťa čítajú a pozorujú a ak nejakej svini dôjde čoto máš,zistí tvoju slabinu a bude to chcieťvyužiť. správaj sa tak, aby to už nebola tvoja slabina.
 urbi et orbi
13.02.2024 03:13:35
>D651
"Tohle by si měli přečíst všichni, kdo odsuzují lidí, co se řežou. To kvůli vám se pak takový šlověk za sebe ještě takhle stydí a má pocit, že je s ním "něco špatně""

Však to souhlasí - je s nimi něco špatně. Ne, ty jizvy to nejsou, jizvy jsou jen jizvy a není třeba je schovávat, jak píšeš. Špatné je to, co k nim vedlo. Je na každém, jestli to nechá za sebou, nebo si to sebou bude vláčet celý život jako kouli u nohy. Lidi dělají spoustu nebetyčných blbostí, ale dá se z toho vyrůst a jít dál. To ale neznamená, že to nebyla blbost. Součástí vyrovnání se s tou blbostí je i vyrovnání se s tím, co si budou myslet lidé. Ukázat jim, že to co si myslí platilo kdysi (a právem), ale teď už neneplatí. Dělat, že se to nestalo, nebo se nervovat není cesta.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
12.02.2024 15:14:04
Tohle by si měli přečíst všichni, kdo odsuzují lidí, co se řežou. To kvůli vám se pak takový šlověk za sebe ještě takhle stydí a má pocit, že je s ním "něco špatně"

Pro autorku - nemáš abosoutně za co se stydět. Tvoje tělo patří pouze tobě a jizvy nejsou nic špatného (kdyby na nich něco špatného bylo, myslíš, že by se tedy za jizvy měla stydět i holka, co např. spadla z kola? Nebo matka po císařském řezu? Odsuzovala bys takové lidi za jejich jizby a říkala jim, že je mají schovávat? Jasně, že ne!). Není třeba se stydět za cokoliv na vlastním těle. Typuji, že by ses nestyděla a nemusela stydět vůbec, kdyby tě neodsuzovala takhle nenávistná společnost která okamžitě odsuzuje, když si nějaké jizvy uděláš "schválně". Jsou to jenom jizvy, nic víc. Pokud by měl někdo kecy, je to jeho problém a jeho netolerance, ne tvůj. Jizvy nejsou problém, problém je to, jak se člověk cítí a jestli žije nebo nežije šťastný život. Stydět se za svoje tělo, nebo za jizvy nebo za cokoliv, to celé jenom zhoršuje. Nemáš se vůbec za co stydět!
 D651
12.02.2024 13:02:02
Nezbavíš se jich, to je na vždycky. Já jsem v dospívání měla také problém se sebepoškozováním. Není žádná cesta, jak ty jizvy zneviditelnit. Mírný efekt může mít bi-ol nebo extrémně drahé silikonové masti, které třeba pro mě byly škoda, ale dítěti na operační jizvy jsme je kupovali a ten efekt tam nějaký je, ale zdaleka ne takový, aby nešly vidět. Spíš jen aby nebyla tvrdá, zatuhlá a nedělala problémy při pohybu. Laser taky jizvy nezneviditelní, jen je učiní míň problematickými. Tak jsem je chvíli zakrývala, ale pak mi to začalo být jedno. Chodím tak, jak jsem, a je to asi méně nápadné, než se mi zdálo ze začátku, nikdo si toho nevšimá, nikdo se neptá, je tomu, že mám někde nějaké jizvy, prakticky věnovaná nulová pozornost. Asi dohoj poslední jizvy a najdi si pomoc, aby zůstaly vážně posledními. Psychoterapii, lékaře nebo třeba jen nějaký jiný ventil těch pocitů
 Veela Žena35 Kategorie
12.02.2024 12:32:28
Začnu tím, že je důležité uvědomit si, že není nic, za co byste se měla stydět. Problémy s emocemi a sebezraněním jsou obtížné situace, kterým mnoho lidí čelí, a důležité je hledat pomoc a podporu.

Pokud jste se rozhodla hledat pomoc ohledně jizev po řezání, je to krok správným směrem. Existuje několik možností, jak zlepšit vzhled jizev:

Dermatologické ošetření: Můžete se poradit s dermatologem, který vám může doporučit různé postupy, jako jsou laserové terapie, mikrodermabraze nebo chemické peelingy, které pomáhají snižovat výraznost jizev.

Silikonové obvazy a gely: Tyto výrobky jsou navrženy tak, aby pomáhaly zlepšit vzhled jizev a podporovaly proces hojení.

Krém na jizvy: Existují speciální krémy určené k redukci jizev, které obsahují látky, jež pomáhají zlepšit texturu a barvu kůže.

Masáže: Speciální masáže mohou pomoci zmírnit tuhost a zlepšit pružnost kůže kolem jizev.

Pokud možno, vyhýbejte se slunci: Sluneční záření může jizvy zvýraznit, takže používejte ochranný faktor nebo se pokuste chránit postiženou oblast od přímého slunečního světla.

Podpora psychického zdraví: Je důležité také hledat podporu ohledně emočních obtíží, které vedly k sebezraňování. Terapie nebo podpora skupin mohou být užitečné při zvládání emocionálních výzev.

Není to jednoduchý proces a vyžaduje to čas a trpělivost. Důležité je neztrácet naději a hledat pomoc u profesionálů. Je to krok správným směrem k uzdravení a zlepšení vašeho fyzického i duševního zdraví.
Smajlík  Psycholog psychiatr Muž70 Kategorie
12.02.2024 12:13:08
Přestan to dělat, ubližuješ tím nejen sobě, ale všem co tě mají rádi. Jinak najdi si na internetu silikonový gel na jizvy(já kupoval za tisícovku za pár ml, ta investice se velmi ale vyplatí, doporučuji si opravdu připlatit za kvalitu), já měl po vyříznutí znaménka velmi hlubokou jizvu a je to běh na dlouho trat, nezmizí ani za měsíc ani za půl roku, jizva bledné roky až do téměř neviditelnosti, je třeba ale hned od počátku mazat a tím podporíš zarovnání a blednutí. Já to měl navíc na obličeji, velmi tenká kůže a i přesto se to zhojilo do neviditelnosti, u roku by regenerace mohla probíhat rychleji. A když i to selže, lze si zaplatit za laserové odstranění jizev. Nepočítej ale s tím že za týden budou pryč, tak to bohužel nefunguje. Za chyby se platí......
 Odlišný Muž25 Kategorie
12.02.2024 12:04:44
Tak do léta by to mělo zmizet, ne? Já jsem se teda nikdy neřezala, ale měla jsem už hodně zranení, zlomenin a otoků a nepamatuju nic, co by se drželo dýl než 2 měsíce.
Smajlík  Anonymní
12.02.2024 11:58:32
Vlastne je to aj dobre, ze je to tak vidiet... Aspon si si tak uvedomila motivaciu, preco uz v tom rezani, dalej nemas pokracovat.
 *Vykuk* Muž62 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk