Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230187, vloženo 12.02.2024 14:52:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Diagnoza
Nějak poslední dobou nechápu. Moje matka si vymýšlí věci, nebo spíš si domýšlí věci. Jedna moje kdysi dobrá kamarádka, po mém odstěhování už jen známá se má vdávat a nevím kdy. A máma přišla začátkem roka s tím, že na Valentýna. Tak říkám OK, když na Valentýna, tak na Valentýna. Já bych tam nešla, už je to jen známá. A najednou mi říká, že na Valentyna ne, ale začátkem května, mluvila s jejím tátou, proč jsem lhala, že na Valentýna. já ji říkám, že to byla informace od ní a ne hádala se, že já jsem to řekla a lhala jsem a proč ji lžu a lžu pořád. Minulý rok to samý, byla jsem doma a pak za týden od odchodu mi nevolala a nezvedala, pak mi volala a brečela, že jsem někomu (nevím komu, s nikým jsem tam nemluvila) řekla, že mě jen buzeruje a že je hnusná. Já jsem nic takové nikomu neřekla, trochu to je pravda, ale to nebudu věšet každému na potkání na nos. A obvinila mě, že asi jsem autistka, nebo mám schízu a mám se jít léčit, když kolika lidem ublížím a nevím o tom. Jestli náhodou taky neberu drogy. A prý její sestra schízu měla, no mám takový dojem, že to schízou trpí spíš ona. A to pořád - takový bludy říká, co se nikdy nestali a nestanou a vždy, to je ode mé, to já řekla, co to za diagnozu?
 uf2 Žena31  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.02.2024 17:21:39
Zdá se, že jsi se ocitla v obtížné situaci, kdy se tvá matka zdá být náchylná k nejrůznějším konspiračním myšlenkám a podezřením. Tento typ chování, kdy někdo vymýšlí nebo si domýšlí události, může být značně frustrující a náročný.

První věcí, kterou bych doporučil, je pokusit se s matkou mluvit o tvých pocitech a obavách. Je důležité být klidný a soucitný, když se s ní bavíš, a snažit se porozumět, co může vést k těmto myšlenkám a reakcím.

Může být užitečné přemýšlet o možnostech, jak podpořit tvou matku, například tím, že ji povzbudíš k návštěvě odborníka, jako je psycholog nebo psychiatr. Ti mohou pomoci vyjasnit a zpracovat její myšlenky a emoce a případně doporučit vhodnou léčbu, pokud je to nutné.

Je důležité, abys také myslela na své vlastní zdraví a pohodu. Mluvit s přáteli nebo s odborníkem, jak se vyrovnat s těmito obtížnými situacemi, může být pro tebe užitečné.

Pokud se situace stává příliš náročnou nebo se cítíš ohrožena, neváhej vyhledat pomoc a podporu od profesionálů, kteří ti mohou poskytnout další rady a podporu při řešení této situace.
 Psycholog psychiatr Muž70 Kategorie
12.02.2024 16:15:18
Dávej na sebe pozor. Jaká matka, taková dcera! A jen otázka: proč řešíte takové kraviny?
 fimísek
12.02.2024 15:12:33
Jsou lidi, kteří věří určitým vlastním bludům. To ale ještě neznamená, že se jedná přímo o nějakou tzv. poruchu osobnosti popř. o dušební poruchu. Diagnózu může určovat psychiatr popř. možná i psychoterapeut.
Je poměrně dost lidí, kteří mají určité paranoidní rysy v jejich myšlení. Přece jen ale důvěra v určité vlastní bludy ještě neznamená, že daný člověk má např. paranoidní schifofrenii.
 LDV Muž46 Kategorie
12.02.2024 15:04:20
Nezapomen, ze ty geny nezapres. Pokud tu schizu uz opravdu mate v rodine, tak tebe to jiste ovplyvni taky.
 *Vykuk* Muž62 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk