Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1233427, vloženo 22.04.2024 09:03:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nedává mi smysl se snažit
Všechno je nad moje síly. Přijde mi, že když člověk vydělává průmerný plat, je toho tolik na zaplacení, že moc toho na život nezbyde. Bydlím v podnájmu u rodičů a rád bych časem měl svůj menší domek, kde si můžu aspoň jednou za čas někoho pozvat domu. Platím rodičům sice tak půlku než je běžný nájem, ale to jim ještě pomáhám na chatě a i na tomto domě asi tak 4x v týdnu, k tomu mám svojí práci. Táta je lakomej. chatu i dům dostal od tchýně za to, že jí pomohl se stěhováním a prací na domě. Samozřejmě vynaložil prostředky na vyplacení tety, ale to bylo úplně za směšné peníze. Teď si vyhledává dobové fotky, aby své rodině ukázal čeho dosáhl v životě. No on si sobě pomohl, ale mě doma čeká jenom cholerický táta a úzkostná máma. Když vidí vedle mě kamarádku tak na ní háže pohledy, že se mě posledně ptala co se stalo. No takový on je. Máma má práci z domu a okolo domácnosti, takže je pořád doma.
 Klasickýpanzpovednik Muž35  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.04.2024 21:11:31
Tady na jihu je průměrný plat 20 čistého, to bych chtěl vidět něco z toho uspořit.
Smajlík  singlemen Muž38 Kategorie
22.04.2024 14:35:56
"sem se chodí fejkovat"
Smajlík Ave Já

Vážně? Takže to přehnané, nekritické adorování Západu od některých zde byl jen fejk? Takže oni ve skutečnosti nemají Západ, EU a NATO jako svůj fetiš, jako svoji modlu?

Tak to je celkem dobrá zpráva.
Smajlík  asi takto
22.04.2024 13:50:12
Něco mi tu nesedí.. Jak můžeš mít málo peněz, když máš průměrný plat a platíš rodičům polovinu běžného nájmu, hádám tak 6 - 8 tisíc? Jsi gambler? Alkoholik? Feťák? Nebo finanční negramot? V klidu bys měl být schopný uspořit 15 - 20 tisíc měsíčně a ve tvých letech už mít hodně slušný základ na hypotéku.
 1bhc Muž31 Kategorie
22.04.2024 13:27:15
Já jsem si po dosažení dospělosti našel svoji garsonku vzdálenou 30 km od bydliště rodičů. Bezpečná vzdálenost. A VŠ jsem si platil za své peníze. Při zaměstnání. A taky svoje vlastní auto. I když ojeté. Takže svoje bydlení, práci, VŠ za své prachy a svoje auto. S rodiči nic společného. A tak to bylo nejlepší. Ale vždycky když to tu napíšu, tak mi někdo začne nadávat, že to tu nemám psát, že to tu je údajně web jen pro smutné lidičky a že je tím provokuju, dráždím. Ale já to nedělám schválně. Prostě jsem měl takový život a takový postup. Nebudu přece lhát kvůli tomu, že se to někomu ze zpovědnice nelíbí.
 asi takto
22.04.2024 12:59:22
Ještě jsem o tom přemýšlela.
Co ta chata? Je obyvatelná celoročně? MOžná by řešením bylo se tam odstěhovat s tím, že o všechno kolem chaty se budeš starat ty, sám si tam budeš platit energie a místo placen í "nájmu" doma budeš ty peníze investovat do zvelebování té chaty. A to by v budoucnu mohlo být i tvé stálé bydlení.

Co i o tom myslíš?
 Rozálie
22.04.2024 12:48:32
Dej mi číslo účtu a já tě finančně podpořím
Smajlík  Tvůj zachránce
22.04.2024 11:44:56
Postav na vlastní nohy! O co jde? Nechce se ti? Závidíš rodičům, že mají a ty se chudáček musíš snažit? Oni se taky snažili. Tak zvedni zadek a makej!
 fimísek
22.04.2024 10:24:11
Jsem o dost mladší než ty, takže je pro mě možná trochu těžké tě pochopit, ale není lepší žít v pokoji o 15m^2 ve spolubydlení s ještě několika lidma a být volný, než žít v dětském pokojíčku u rodičů a ještě jim za to platit a otročit na jejich chatě? Chápu že vlastní domek by byl fajn, ale není to zrovna skromné přání. Proč ti nestačí garsonka nebo spolubydlení? Zkus to aspoň jako přechodné řešení. Ale soužití s manipulativními rodiči mi přijde jako mnohem horší možnost.
 Anonymní
22.04.2024 10:09:24
No vidíš, já mám zase svůj byt další nemovitosti, dobrý plat, dobrou práci, ale nemám žádnou kamarádku ani přítelkyni, prostě mám děsnou smůlu na ženy a i když mám po materiální stránce všechno, co potřebuji, tak stejně nejsem šťastný. Pokud nemáš problém si najít přítelkyni a budete se mít rádi, tak můžete žít spolu v pronájmu.
 mmira84 Muž40 Kategorie
22.04.2024 09:33:23
Ty jo, a máš to ve svém věku zapotřebí? Já normálně nemám nic proti bydlení u rodičů, když spolu všichni dobře vycházejí a respektují navzájem své soukromí. Ale tohle je přesně ten argument proti - že psychicky jsi pořád to "dítě," které je ovládáno dominantním otcem a kontrolováno všudypřítomnou matkou.
 Rozálie
22.04.2024 09:07:12
No... A venku je pořád chladno.
 XxxxPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk