Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1233518, vloženo 23.04.2024 22:49:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Reflexe vztahu s matkou
Ahoj. Reflektuji nad svým vztahem s matkou. Už 2 roky máme domek s partnerkou, s moji rodinou se prakticky nestýkáme (2-3x do roka “formální” návštěva my u nich). Moc k nám ani nejezdí, byli tu za celou dobu tak 3x. Když vidím, jak blízký vztah má naopak partnera s její rodinou (a jak mě hezky přijali), tak mě to vede k zamyšlení nad tou, ve které jsem vyrůstal. Čím dál častěji mi přicházejí do hlavy vzpomínky na dětství a výchovu strachem, kterou razila moje máma. “Nikdy te nikdo nebude mít rád, nikdy nebudeš mít dobrou práci bez vysoké (a mám), Nech toho, nebo tě sežu”…. Nechodila pro ránu daleko, zejména když jsem byl menší. Pak už jsem se ubránil v pubertě. Je normální, že mám lepší vztah se svou budoucí tchýní, než s matkou? Že se na ni těším více, než na matku? Z cesty “domů” mám úzkosti, když tam jedeme. Nerad tam trávím čas. Jak to máte vy? Také jste v dlouhodobém vztahu postupně splynuli s rodinou partnery? Děkuji za všechny postřehy, komentáře a vaše příběhy k tématu.
 Klukpotricitce E-MAIL: muj@email.cz  Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.04.2024 11:55:55
Tak normální to není, ale běžné ano. Jak jsi psal - je to dáno jejím stylem výchovy. Ten možná sama převzala od svých rodičů a jinak to prostě neuměla. Na tobě teď je to přetrhnout a svým dětem dát lásku a pocit bezpečí. Držím palce.
Smajlík  Daly
24.04.2024 09:22:19
Běžné..tedy v mé bublině
 Loca Loca Žena98 Kategorie
24.04.2024 00:27:39
stává se to, no... příbuzný si člověk úplně nevybere...
Smajlík  Michal-222 Muž44 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk