Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1234494, vloženo 13.05.2024 17:55:13 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nenávist k mladé generaciTo mý být vtip?
Jako vážně ty šilený boomeři kritizujou dnešní puberťáky i za to, že málo souložej, málo chlastaj a kouřej a že prý furt jenom seděj u mobilu? To je za chvíli budou jako kritizovat i za to, že se neválej někde pod mostem vožralí, nepíchaj si herák, nerozbíjej výlohy a neházejí zápalné lahve, nesprejujou po cizích domech, jako jejich lepší předchůdci - a že místo toho jenom čuměj do mobilu? Tady platí jenom jedno - kdo chce psa být, hůl si vždycky najde. A ta nenávist k přesně k té generaci, co je zrovna nejmladší v pořadí, to už je fakt ubohost. Jsem si jistá, že kdyby se trendem mladé generace stalo chodit do divadla na operu, hrát šachy, nebo na housle, číst knihy nebo pomáhat venčit psy, tak že i za tohle je začne stará generace hejtovat. Fakt ubohost.
 ALIB Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.05.2024 19:39:47
Z jeskyní jsme vylezli jen proto, že tam mladý začli malovat graffiti na stěny. Kdo se měl na ten hnus nevkusnej koukat. Šukat neuměli, ani venuši z hlíny si nedokázali uplácat. Hamba.
Smajlík  Mamutík
13.05.2024 19:19:08
Je to tak, každá generace je zvyklá na něco jiného, těžko vstřebávají to, co je pro ně neznámé, nové, jiné. Tak to vždycky bylo a bude. S takovou by ale nikdo nevylezl z jeskyně, protože by si každý řekl, že to obydlí, co ten mlaďas postavil, je nebezpečné, protože je ze dřeva, může to na tebe celé spadnout atd.
 PravduMáš
13.05.2024 18:32:46
Za komunistů nic jinýho nebylo, tak mohli akorát chlastat, hulit a šukat...

Že jim to vyžralo mozkovny si neuvědomujou...

Bohužel, u voleb tyhle gumy budou rozhodovat i o tvojí budoucnosti...

...

Musíme to vydržet, než vymřou
Smajlík  wut Muž34 Kategorie
13.05.2024 18:16:14
Dyť ani kouřit neumíte, ty vaše "vapovací" nesmysly nejsou kouření. Energiťák místo normálního turka, furt to čumí do mobilu, a když nečumí, tak brečí nebo sprejuje. Jako z toho se nevyvlíkneš. Kdo asi dělá ty nový čmáranice? Myslíš, že dospělej člověk má na něco takovýho čas? Samozřejmě že v tom čmárání jedete stejně jako generace před váma, a obě dvě generace patříte do pasťáku.
Smajlík  nevymlouvej se
13.05.2024 18:10:14
Skôr mi vadí to rozprávanie, kedy je 1/2 slov anglických, ale akonáhle máte niečo vypotiť normálne po anglicky, tak výslovnosť strašná, gramatika detto a a je to samé eeeh, uuuh, mhmmmm.
 LucSenz0r Muž30 Kategorie
13.05.2024 17:57:12
kdo chce psa být, hůl si vždycky najde
?????

jinak ten mobil je fakr strašnej
Smajlík  Loca Loca Žena98 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk