Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234510, vloženo 13.05.2024 22:05:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kde si najít kamarády?
Ahoj
Nemám kamarády a štve mě to. Ale nikam nechodím kromě školy, a je mi celkem jasné, že doma si mě asi nikdo nenajde. Takže dotaz je jasný: kam mám jít, kde bude velká šance, že se tam seznámím s novými lidmi a třeba se s někým spřátelím?
 Girl22 Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.05.2024 17:51:36
Tak co si budem, já taky moc těch kamarádů nemám, takže klidně můžeš napsat na můj e-mail, člověku bodne si popovídat s někým novým. ada19frgal@seznam.cz
Smajlík  adazmoravy
14.05.2024 16:30:48
Doma ne, to je jasné. Nejlíp přes ty společné koníčky. Začni třeba s nějakým sportem, nebo co tě chytne.
Já byl třeba teď o víkendu na závodech. Zaujal mne výsledek jedné slečny, a tak jsem se jí šel optat na pár drobností. No, ta měla takovou radost, že se vůbec někdo zajímá! Máme teda na sebe kontakt a ve čtvrtek jsem zvanej na trénink. Asi nějak takhle se to dělá.
 Farad
14.05.2024 13:25:57
Kocour Jarda:

Dobrej pokus :)
 jedna z davu
14.05.2024 10:58:27
Když už jsi tady, můžeš se zkusit s někým spřátelit.
Smajlík  KocourJarda Muž32 Kategorie
14.05.2024 10:51:59
Přes společné koníčky. Protože tam je jistota, že minimálně jednu věc máte společnou.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
14.05.2024 08:46:16
Vidím to stejně jako Unrealik.

Musíš prostě vyrazit do terénu, do města na zmrzlinu, pěšky třeba přes park. Ideální je, když máš u toho třeba pejska na vodítku, půjčeného od starších sousedů. Budou rádi, že nemusí venčit
a Ty máš důvod vstát od stolu a vyrazit ven!!

Nebo si zajít i sama do muzea, na koncert. Klidně i do kina. Když nemám s kým nebo není, kde na rychlo sehnat parťák, chodím sama. Většinou se s někým zakecám. Já jsem už trochu starší, tak na mě berou hlavně samotné ženské nebo i chlapi, ale tam jsem k tomu hodně nedůvěřivá zase já. Co si budem povídat!

Ale mladší kluci takto opravdu také hledají společnost dívek. Za našeho mládí to bylo jednoduší. Šlo se někdy i každý pátek + sobota na diskotéku nebo na zábavu. A když nikoho "rozumného člověk nepotkal", tak aspoň řádně zrelaxoval či zatančil. Já k tomu nikdy nepotřebovala ani alkohol, vždy mě bavil tanec :)

Ono seznámení se s kýmkoliv je hodně o náhodě a o štěstí. Ale tu náhodu rozhodně podpoříš tím, čím víc se budeš snažit, aspoň občas, udělat něco nového v nějakém novém prostředí.

Někoho baví fotit, tak chodí fotit kytky na louce. Někoho hvězdy, tak chodí do hvězdárny. Já miluji parky nebo ZOO. Prostě nesedět doma a jít si užít život i mimo počítačovou "realitu" :))
 jedna z davu
13.05.2024 22:09:48
Logicky - při činnosti, která Tě baví.
 Unrealik Muž40 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk