Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234545, vloženo 14.05.2024 20:12:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
THCv schizofrenie
Dobrý den, mám kamarádku co má HPO a ona často užívá Tetrahydrokanabivarin (THCv) říkala, že jí to pomáhá na tu nemoc. No a ona mi to nabízela a já samozřejmě odmítl, protože mám schizofrenii (bez pozitivních příznaků). Ale na internetu jsem se dočetl, že to má antipsychotické účinky, což by na tu mojí schizofrenii nevadilo. Ale víte co se říká, nevěř internetu. Proto bych se chtěl radši zeptat zde a potom možná i radši psychiatra než udělám nějakou blbost. Moje otázka zní, když si to dám, je tam nějaké riziko, že se mi ta nemoc vrátí? Nebo se obávám zbytečně. Děkuji.
 Vvxxxx Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2024 09:05:36
Mam schizofrenii a uzival jsme HHC...nic mi nebylo jen jsem tim dokazal prekonat stavy netecna.Dnes neuzivam nic a je mi docela dobre jen se hodne nudim.Za me radsi ne ale zeptej se psychiatra.
 schizofrenikk
15.05.2024 01:08:56
Vy*er se na to. Užívat drogy při schizofrenii je debilita.
Smajlík  Petrz
14.05.2024 21:48:26
Schizofrenie nerovná se psychóza. Já nevim, ono jde asi o strain, indica bejvá prý vyloženě uklidňující, sativa stimulující. U mě? Akorát spouští paranoiu a náběh na psychotický stavy. Na každýho každá substance působí úplně jinak, takže je úplně jedno, co ti tvá kamarádka říká, že pomáhá jí.

To takhle běžně lidi s ADHD usínaj i na stimulantech, co jinak zdravýho člověka naopak nakopnou. Víc ti k tomu nemůže víc kdo říct, ale pokud s tím chceš experimentovat, určitě začni s minimálním množstvím a měj po ruce APs nebo typické benzodiazepiny na zastavení nějakých nepříjemných stavů.
 high on life Muž20 Kategorie
14.05.2024 20:30:14
Tráva ti může schizofrenii spustit jedna báseň.
Na tvým místě bych to nedělal.
 InternetPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk